Kas keegi seletaks......? - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Kas keegi seletaks......?

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Kas mõni targematest viitsiks lahti seletada (mõtestada) järgmise lause:

    "Looking at the basic chart, it looks like the 11 month downtrend line is just below 10 and the stock broke a 5 month downtrend line and 50 day moving average a couple of weeks ago."

    11 mo. downtrend line below 10 - ?
    50 day MA - ?

    Tänan
  • Äkki paljastad, mis aktsiaga tegemist on? :). Charti vaadates äkki tuleb mõni hea idee.
  • 11 mo. downtrend line below 10 ...
    10-ne all on ilmselt mõeldud hinda.tähendaks siis see lugu siin,et 11 kuu langusetrend näitab lähituleviku hinnaks alla 10.

    50 day MA tähendab 50-ne päeva hinna keskmist.
    Kui aktsia sellest läbi kukkus(the stock broke 50 day moving average) ,siis tähendab see,et hind kukkus allapoole viimase 50-ne päeva keskmisest.

    Edaspidi jäta sellise küsimuse puhul ka sümbol,on kergem kommenteerida.
  • väike parandus teremere,
    (the stock broke 50 day moving average), see arvatavasti tähendab praeguses kontekstis, et aktsia murdis ülespoole 50 päeva keskmist ja, et aktsia võiks tõusta kuni 10-ni.
  • nojahh fluctuation,
    kuhu poole ta siis arvatavasti läbi murdis,alla või üles 50 päeva keskmist ,ja kas hind võiks arvatavasti tõusta või langeda,oleks väga lihtne seletada kui...
    :-)

    Aga jahh,pimedast peast kobades tundub mulle,et stock,mis on 11 kuud langustrendis olnud...

    Ai jahh,nojahh,kui ta "broke a 5 month downtrend",siis ilmselt jahh on tegemist ka "50 day moving average" murdmisega ülespoole.
    sry,fluctuation...:-)

    Nii et hei azzie,miks sa siis ei raatsi sümbolit juurde lisada,et saaks vaadata,millest siis on ikkagi jutt?
  • mis moodi te sellest sub-süsteemist, kus on 11mo ja 5mo downtrend, aru saate???? :)
  • wizard,
    sub-süsteemi nimetatakse TA-ks ehk tehniliseks analüüsiks.Aga jahh,et sellest nüüd päris täpselt aru saada,on vaja seda esimest asja ehk "Looking at the basic chart",mida aga azzie meile kahjuks ei võimalda.Kuna "Looking" on välistatud,tuleb käsikaudu kobada.

    Aga jahh,nagu fluctuation juba väikselt parandas,on tegemist ilmselt aktsiaga,mis on 11 kuud alla poole kukkunud,hetkel läbi murdnud(üles poole)nii 5 kuu trendijoonest kui ka 50 päeva keskmisest.Kuidas aga puutub asjasse see,et 11 kuu trendijoon on veidi alla 10-t,jääb esialgu segaseks.

    Igatahes "strong buy",mida iganes see veidi alla 10-ne seal siis ei tähenda.
    :-)
  • sry, kahjuks ei istu ma kaabli otsas, nii et online'i saamine on ettevõtmine :)

    COVD
  • ahaa,see veidi alla 10-t tähendab,et COVD võib loodetavasti,oletatavasti kimada lähiajal vähemalt sinna veidi alla 10-t.Hind on hetkel 3 23/32,nii et nagu juba ütlesin,"strong buy",seda aga lühiajalise investeeringuna.
    Nohh,sama lugu kehtib ju kogu nasdaqi kohta juba mõnda aega.
  • teremere, ma vast ikka olen teadlik TA'st :)

    aga antud juhul tekkis mul mingi sisemine loogika vastuolu: et kuidas saab stock, mis on 11 kuud downtrendis olnud, samal ajal ülesse poole läbi murda. natuke ragistamist ja suutsin pildi silme ette manada :))
  • wizard,
    einohh,seda ma ei oska küll ära arvata,millest sa teadlik oled kui sa enne ei ütle...:-)
  • azzie,
    kui omad covd-i siis 5 peal on tal üpris tugev vastupanu tase ja kui täpne olla siis trendijoon on praegu 7,25 kandis
  • fluctuation,
    no mida mina ei näe on see,mida sina näed.kus kohas näed sa seda vastupanu 5-e juures?esialgu on ta 4-ja juurest tagasi pööranud ning kui veel peaks pöörduma,saab rääkida mingist vastupanust nt.4-ja juures ehk mingist tegelasest,kes on 4-ga nõus kõigile soovijaile ohjeldamatult COVD-i müüma.
    See "11 month downtrend line is just below 10" on muidugi nonsenss,mis ei tähenda mitte midagi enam ammu.Täpsemalt sealtmmalt,kus COVD sellest läbi,allapoole põrus.

    mida see lugu kokkuvõttes tähendab on see,et kõik kes on soovinud, on oma COVD-id maha müünud ja kuna juba kaks uut kõrgemat on kõrgemad kui üle-eelviimane kõrge,on COVD ostjate päralt kuniks keegi jälle hakkab oma COVD-ist ära tüdinema,kui COVD enam ülespoole ei taha minna.
  • teremere,
    leidsin oma vastupanu sealt 30.10.00 - 14.11.00
    Kuna arvan, et sellist aktsiat keegi pikaajaliselt hoida ei taha ja kõik mängivad lühiajalise tõusu peale, arvestades ta suurt kahjumit.
  • Väga tänuväärne foorum, et natukenegi mõista seda (teh.)analüütikute hiina keelt. Niisuguseid maakeelde ümberpanekuid oleks rohkem vaja, kui profid viitsiks tõlkida. :-(
  • Covad tuli pankrotist välja
    COVD.OB hind praegu 2.95, madalaim oli poole dollari kandis
  • see tähendab nüüd seda, et pennystockid muutuvad LHV klientide hulgas veelgi populaarsemaks, kuna kõik loodavad sellele yhele juhtumile sajast.
  • kulge, siit tuli selline idee:
    kui support/resistanced tekivad seal kus rängalt kaubeldakse..
    et need kes ostsid sellet tasemelt need myyvad ja need kes myysid enne need ostavad..
    et teeks sellise chardi, kus background oleks shadedes valge-punane, kus mida punasem seda suurem volyym antud tasemel.

    st et ajaloliselt jätaks meelde igal hinnataseel tehtud tehingute mahu, siis liidaks kokku ja siis oleks igal hinnatasemel teada volyym.. siit loogika et seal kus oli enne volyym on ka nyyd volyym..

    kas saite aru v6i seletan veel? =)

    idee siis see et horisontaalselt joonistame kogu chardi backgroundi jooni täis, ja mida punasem joon seda suurem volyym sel hinnatasemel ja mida valgem joon seda väiksem volyym..
  • kas keegi tooks näiteid mis pennystocke neil on?
  • Fit, ei muutu.

    Aasta algusest ei saa penny-stockidega tehtud tehingutelt enam soodustusi.

    Nii, et me oleme Sinu mure teadvustanud
  • Eks ta üks ootamatu ime oli, et firma CH11-st edukalt välja tuli.
    Edukalt seetõttu, et dilution oli äärmiselt väike:
    15% bondholderitele
    3,5% erinevate class-action lawsuit'de kompenseerimsieks.
    Seega jäi aktsionäridele 82,5%.
    Fitil on peaegu õigus, väites, et 1 100-st tuleb edukalt väja. Tegelikult on see 5% ringis.
    Mis veel olulisem firmal oli 1,4 B $ võlga, praegusel hetkel võlg 0 (loe: ZERO).
    Ei teagi teisi debt-free telecome...............

    Ise kahekordistasin oma positsiooni .485 peal.

    Eks näis, mis tulevik toob.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon