buy: PRV - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

buy: PRV

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • ma ei tea, mis NYSE-l võib PRV tähis olla, kuid pakun, et lähiajal võiks selleks olla Privador. Uudis selline internet.com-ist

    Hacker Scare Again Boosts Security Stocks
    by Chris Nerney

    January 30, 2001 - Get ready for a run on Internet security stocks.
    With two high-profile hacker-related scares making global headlines in the past few days, investors can be expected to snap up shares of 'Net security providers.

    That's what happened nearly one year ago, when a series of "denial of service" (DOS) attacks hit Yahoo and several other major Web sites. In one day following news of last February's hacker activities, five different Internet security stocks climbed more than 20%, with one (WatchGuard Technologies) gaining 46%. Again, all in a single trading session. (See Hacking And Trading, A Powerful Combination.)

    Granted, last February was - literally and figuratively - a different millennium for Internet stocks, which were still soaring as investors remained blissfully unaware of the large bear lurking around the corner.
  • Mispärast peaks Privadori eelistama ülejäänud 200-le selles nishis tegutsevale väikefirmale?
  • Siiras kolkapatriotism on muidugi armas, aga enne võiks nõuded ka üle vaadata, mis NYSEle saamiseks on.

    Aga kui keegi arvab, et ta on kompetentne enam-vähem igal alal, las arvab edasi...
  • PRV kohta ei tea midagi öelda, aga olen alati
    jälginud võimalust shortida BBBY, kui hind läheb üle 24. Täna sain shordi 27.3125 pealt.
    Siiamaani pole selle stokiga tünga saanud.
    Mõnikord coveriga tuli küll oodata mõned päevad,
    aga vahest on õnnestund shortida 3 korda päevas.
    Selline hind tundub retaili puhul küll absurdne.
  • heippa fit
    ega mind ei huvitagi tehnika, vaid julgus võtta väljakutset(ettevõtlikkus). ega ka LHV on sama hulljulge ettevõtmine kui liivast diislit teha(tehakse kusjuures). miks mitte siis PRV ei võiks pakkuda turvat välismaale(kasvõi lokaalselt). turueelis? sünge tegemisetahe.
    loomulikult on see oluliselt kapitali küsimus, kuid see on ka põhjus IPOks. Minu arust pasundamine Normast kui ainsast eesti avalikust(mõttes, et noteeritud) ettevõttest on LOL jutt. xxxxl valguses vist küll. Kui võimalik oleks, ostaksin ESSi nagu noor jumal.
    kogu teie SE släng on ju ka lõpeks üks enese müümine millega paremini tootmist kapitaliga varustada

    võin kuskil rappa panna, kuid ESSi ostaks ikkagi
  • Mina juba ostsingi muide! Aga ma'i ütle, mis aastal ma seda tegin! Arva ära, mises!

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon