Kaur Kender/Herkki Erich Merila "Läbi Rahulike Silmade" - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Kaur Kender/Herkki Erich Merila "Läbi Rahulike Silmade"

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • "... Ma osutan oma kallimale truuduse teenust. Ah et mis ma vastu saan? Esiteks muidugi optsioon. Meil on nimelt jutuks olnud AS Kooselu loomine. Seal pakutakse mulle siis osalust. Ma arvan, et ma saan vähemalt juhatuse liikmeks. Kuid sellega läheb veel aega. Nimelt on mu kallim tegev praegu ASis Perekond. Ta ei saa sealt kohe niimoodi - laksust! - lahkuda. Ei. Tal on seal oma optsioonid ja ma kahtlustan, et ta tahab ka aastalõpu dividendide jagamise juures olla, kuigi ta ise väidab, et hiljemalt kolmanda kvartali lõpuks on ta maha müünud kogu oma osaluse ... "

    See oli lõik Kenderi/Merila värskest raamatust. Kenderi löövad lühijutud põimitud Merila fotodega. Lööv sümbioos.
  • Veel üks hea tähelepanek samast lood, mis muideks kannab pealkirja "Elu alused"

    Aga näe: Inimene on loll. Raha laenab küll ainult tagatisega, aga oma truudust - seda annab niisama. Usalduse peale!

    Kahes keeles kirjutatud raamat on abiks inglise keele õppimisel ja ka vastupidi, nii Päästearmeelased kui mormoonid võivad raamatut eesti keele omandamiseks kasutada.

    Pildid on tõesti rahulikud, muidu sobiks ilmestama LHVD reklaamikampaaniat "Sinu raha mitte":)

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon