SPETS ja teised; Mis sunniks teid reetma.... - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

SPETS ja teised; Mis sunniks teid reetma....

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Tervist SPETS ja teised DayTraderid. Oleks paar küsimust Teile

    Nagu ma aru saan, ei kasuta peaaegu keegi teist LHVD. Muidugi ma saan teist aru - LHVD pole (veel) nii mugav, et korralikud DayTraderid saaks isegi mõelda oma maakleri vahetamise peale.


    Siit küsimus: Mida peaks LHVD tegema, mis teenuseid juurde genereerima, jne, et Te hakkaksite nende klientideks.

    Ma ise arvan, et LHVDl on potentisaali küllaga, aga nad ei kasuta seda optimaalselt. Paljud eestlasedki tahavad raha teenida palju ja ruttu. Võimalus on selleks DT. Tingimused selle kasutamiseks siin kehvad. Ärksamad valivad välismaise online-maakleri.
    Aga ma arvan, et paljudel poleks selle vastu midagi, kui nad oma teenustasud(raha) Eestisse jätaks.Väike patriotism või midagi.

    Ja äkki vastaksite, kui võimalik see saabki üleüldse olla, ei taha te ju oma USAs sooritatud tehingute pealt riigimaksu maksta. LHVD kaudu tehes peab seda vist ikkagi tegema hakkama.


    Tooksin välja paar põhipunkti, mille ümber hakkavad ehk Teie mõtted kiiremini liikuma.

    a)Kõige tähtsam: Hinnad online'i; kauplemise streameripõhiseks või midagi

    b)Short sell võimalikuks teha teha, DayTraderid peavad mängima samahästi langusele kui tõusule

    c)Optsioonid, äkki kellegile pakuvad ka need huvi(endale mitte)

    d)Stop Loss orderid
    e)Hinnakiri; siin pole tegelikult midagi viriseda 99 eeku = 5.8$ per tehing, see on ju päris soodne.
    Muidugi võib veel ühe hinnaalanduspiiri panna mitte ainult üle 40 tehingu kuus, vaid näiteks üle xxx(kolmekohaline arv) tehingu kuus on hind yy eeku.


    Vaadake äkki keegi viitsib oma arvamusi kirja panna. Ma ise soovid, et LHVD muutuks võimalikult funktsionaalseks, äkki võetakse meid siis kuulda.

    Aitäh


  • Kas DeiTreidimisega on üldse võimalik raha teenida?

    p.
  • Ei ole. Kõik need hedgefundid ja pankade marketmakerid, kes sellega roppu raha kokku ajavad, on illusioon. Matrix, you know. Spets on LHV väljamõeldud hüpoteetiline kasutaja, kelle mõjul on võimalik firmale komisjonitasusid genereerida.

  • Ma arvan et LHV teab ise ka väga hästi mida ta tegema peab. Millegi uue leiutamist ju ei ole vaja.
  • Vastan siis veidi ka omaltpoolt. Day-treiderite puhul on erisoovid üsna suured, seega ei kasuta ilmselt ükski täiskohaga day-treider USAs ka laiemale massile mõeldud Datek'it või E*Trade'i.

    Eestis spetsiaalselt day-treideritele mõeldud saidi tegemine oleks üsna lootusetu üritus, seega LHV Direct on mõeldud rohkem keskmisele investorile.

    Ja hillzo, pakutud ettepanekud on tõesti olulised ja nende saavutamise suunas ka tegeleme.
  • to : kristjan.lepik

    Aga tegelikult oleks teile ju kasulikum, kui enamus LHVD teenuse kasutajatest oleks DayTraderid, mis on muidugi utoopiline.
    Mis kasu on Teile investorist, kes ostab mingi aktsia(maksab teile 200 eeke) ning müüb selle alles 5 aasta pärast(maksab ka mingi tühise summa teenustasu).
    Isegi kui selliseid ostjaid oleks tuhandeid, ei oleks neist Teile erilist kasu.
    Paar korralikku DayTraderit maksavad sama palju komisjonitasusid mõne kuuga täis. Sinnapoole tüürisid mu mõtted.

    Aitäh
  • ja käivad vahel püstoliga külas...
    :)
  • hillzo - arvata võib, et daytraderid maksavad 10 diili eest sama summa, mis "investor, kes ostab mingi aktsia(maksab teile 200 eeke) ning müüb selle alles 5 aasta pärast.

  • Vaadake parem lhv-s kaubeldud aktsiate top 10.
    siis peaks selge olema mida inimesed siin teevad.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon