Börsipäev 9.mai - Cisco:Nõudmine tekib ühe-kahe kvartali möödudes - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Börsipäev 9.mai - Cisco:Nõudmine tekib ühe-kahe kvartali möödudes

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Cisco(<19USD,-7% eelturul) on möödas, tõenäoliselt katsub turg jälle ülespoole liikuda.
  • Täna peaksid tulema kvartalitulemused kahelt uue põlvkonna globaalselt telekommunikatsioonifirmalt - Global Crossing (GX) ja 360 Networks (TSIX)

    Firmad on erinevas seisus - GX on lõpetamas oma maakera katva võrgu väljaarendamist ja selle finantseerimine peaks olema juulis realiseeruva New Yorki tavatelefoniäri müügi kaudu olema finantseeritud.

    TSIX on viimastel kuudel kõvasti kannatada saanud kuna tema äriplaan pole finantsvahenditega hetkel tagatud ja GX-st on ta võrgu väljaehitamisel 1.5-2 aastat maas. Samas on TSIX tehnoloogia moodsam.

    Ootan numbreid huviga, kuna see annab väikese indikatsiooni tänapäeva S U U R E L E K Ü S I M U S E L E - mis on globaalse dataliikluse kasvutempo?

    Arvamused lähevad kõvasti lahku - pessimistid ütlevad, et 70-80% aastas kiirelt langevate hindade tingimustes, optimistid usuvad dataliikluse kahekordistumisse iga 100 päevaga kiirelt langevate hindade tingimustes.

    Ise usun hindade langusse, mahtude kasvu ning sellesse, et spetsialiseerunud firmad(GX ja ehk ka TSIX) haaravad turuosa.
    Homme oleme taas pisut targemad.
  • Minu andmetel peaks TSIX avaldama tulemused 14 või 15 mail.
  • S... lood siin pool sood. Karud tahetakse päris mülkasse vajutada.

    Sander kuda sul on? GE teatas ülbelt oma kasumiprognooside tõstmisest.
    Seni kuni eilsetest tippudest madalamal, siis on veel lootust langusele aga tundub, et mehed tahavad ikka uute tippude järgi minna.
  • huvitav küll, kas JO.. läheb 0.8 peale või jääb 0.5 kanti?
  • Ei tea mis nad tõmblevad.
    Uudist pole näha ja volüüm kümnekordne.
    Ei 0.8 juurde neil küll asja pole.
  • On üks sahtel.
    Sahtlis on maiustused.
    Näm, näm, väga maistvad.
    Karud ümber sahtli.
    Sahtel läheb vahel lahti ...
    ...ja mingi aja pärast kinni.
    Kui sahtel on lahti siis võib käpa sisse ajada ja maiustusi võtta.
    Kuid ettevaatust, sahtel võib iga hetk kinni minna ja siis jäävad käpad (või käpp - palju keegi sisse ajas) vahele.
    Ai, ai kui valus. Halvemal juhul võib käpast üldse ilma jääda.

    Viimastel päevadel on sahtel kiirelt liikunud.
    Kinni, lahti, kiirelt kinni....väga kiirelt...ai, ai, käpad vahel jäid....

    Ega muud kui ei tohi pikalt käppa sahtli vahel hoida. Ja kahte käppa korraga ei maksa sinna toppida....
    :)

    Mul tegelikult läks GE -ga enam vähem.
    Kui täna sahtel kinni lendas siis mul enam GE Put positsiooni ei olnud.
    Aga ma üritasin sealt veel magusat kätte saada.
    Ja see oli küll liiga riskante. Käpp pidi peaaegu vahele jääma. Neetud ahnus :)

    GE tegelikult millegi erilisega lagedale ei tulnud. Lihtsalt pani veel korra sama plaadi peale.
    Küll aga sattusid shordid paanikasse.
    Või tegi MM nendega halba nalja. Ilmselt MM tõukas tagant ja shordid paaniliselt katsid.

    Mingeid erilisi muutusi ma turul ei näe.
    Seesama ülesse-alla-ülesse-alla mäng.

    Kahju et ma CSCO Put positsiooni ei saanud...

    Spets
    Sina ei jää kunagi pikalt ootama....
    Eks nii on kindlam.
    :)

    viies
    Kuidas sul on.
  • ega ta enne ei tõuse kui ma oma positsiooni maha müün.
  • Hakka pikaajaliseks investoriks.
    Pulliturg ju.
  • Sander - tõmblesin siin väheke. üles minnes panin sutsaka kinni, nüüd alla tulles tegin ta uuesti jälle lahti. kogu poti stop oli 10965 peal. Ei tea, mis saab, ahhh. siiber juba. tahaks grüünes õlut või veini libistada aga näed peab tõmblema siin. need vennad dow peal on päris sõgedaks keeranud. iga vahu peale ostavad nii, et hirmus.
    aga eks ükskord algab aega, kus pullid löövad kahest otsast lõkendama....
  • Spets
    No mida tegi?

    Kas tillud käituvad ikka nagu pulliturul?
  • viies
    Turg ei ürita mitte ainult pulle mülkasse suruda...vaid nii pulle kui karusid maha raputada.

    Pidev nülgimine - nagu Spets ütleb.
    :)
  • OOt oot Karud:)

    Ärge meelt heitke, ca 5% langust nasdaq 100-l peaks küll veel tulema. (täpsustan: sellel nädalal).

  • Kas keegi oskab seletada?

    Yahoo eri leheküljed näitavad Sonera sulgemishinnaks kardinaalselt erinevaid numbreid:

    http://finance.yahoo.com/q?s=SNRA&d=c&k=c4&t=1d
    näitab last trade 3:57PM · 9.51 (-3.55%)

    http://finance.yahoo.com/q?s=SNRA&d=d
    näitab last trade 3:58 PM · 7.90 (-19.88%)

  • GX raporteeris taas positiivsed numbrid - käive oodatust suurem, kahjum oluliselt väiksem.
    Aktsia järelturul üleval.
    Homme pikemalt.
  • ei tõusnud.Vaatab mis saab homme.
    kui kogu turg tammub paigal pole kukkujatest eriti
    agaraid põrkujaid.
  • GorillaG,

    see 7.9 on viimane tehing, mis on tehtud 90 aktsiaga Islandi ECN-is ja on pigem kauplemise mittelikviidsusest põhjustatud hind ning seega ei lähe arvesse

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon