Börsipäev 21.mai - Nasdaq sai jagu 2300 punkti tasemest - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

Börsipäev 21.mai - Nasdaq sai jagu 2300 punkti tasemest

Log in or create an account to leave a comment

  • Kvaliteetaktsiad ei ole täna hästi performinud, küll aga tehnoloogiasektor

    PALM, mis müüdi reedel ligi kaks dollarit 7>5 liigub pärast apgreidi ülespoole(5.70)

    SUNW on tõusnud üle 10%, justkui ilma põhjuseta
  • S&P 500 on juba aasta alguse tasemete juures. Nasdaqil oli vist aasta alguses 2470 punkti. Sinnani on veel ruumi.
  • Ostsin natuke TSIX-i. Miks?

    Esiteks, tundub odav, lausa value stock.

    Teiseks, hommikukohvi kõrvale Merilli researchi lugedes jäi silma, et soovitavad kommunikatsioonisektorist kõrvale hoida. Ka McKinsey / JPMorgani aastani 2005 vaatav IP turu raport oli hoiatava alatooniga.
    Tundub seega, et justkui oleks õige aeg.

    Kolmandaks, uurisin pisut nende websaiti ja presentatsioone. Silma jäi, et nende võrgu nn. mesh arhitektuur on unikaalne ning võimaldab vajadusel võrgu kergemat upgradimist.
    Tekkis kindlus, et keegi ikka nad vähemalt praeguse odava hinnaga ära ostab.

    Seda öelnud, olen endiselt rohkem GX-i fan. GX peaks juba järgmisel aastal olema cash flow positiivne. TSIX-i taolistesse lubadustesse usun vähem.
  • Täna söövad kõik isukalt karupraadi.
    :)

    Suur osa tänasest kiirest ja järsust tõusust on pealesunnitud short positsioonide katmine.
    Turg on ikka tõeline naljahammas.
    Panna karud tõusu toetama.
    Ja turu päkapikud on MM-d.
    :)

    Viies
    kuda läheb?
    Minu küljest üritati kah lihatükki lõigata
    - tõrjusin suurte raskustega eemale. Vaid paar veritsevat haava jäid.
    Näis mis edasi saab.... millal siis pullipraadi pakutakse.
    :)
  • LVLT on täna Nasdaq-100 suurim kukkuja(-3%)

    Millega ta au ära teenis?

    robertsonstephens:

    We have re-evaluated our thesis on Level 3 and are downgrading the company from Strong Buy to Market Perform for several reasons,” said Friedland. “We have re-evaluated the Level 3 business model and believe our previous long-term estimates were too aggressive. While we do believe that Level 3 has constructed the most flexible and robust next-generation network, we do not believe that the company’s network provides it with a significant competitive advantage in most cases. Based on our updated financial model of the company, we no longer believe Level 3 is fully funded. We estimate that the company is funded into the first half of 2003 and has a $1.6-$1.7 billion funding gap in its business plan. We are setting a new 12-month price target to $15 per share, based on our DCF model.
  • LHV Directi Eninkaubeldud aktsiate Top 10-s tõukas PALM liidrikohalt viimaste nädalate suveräänse liidri XOXO.

  • Sander - ei taha sind kurvastada aga ma olen juba mõnda aega pullide seltskonnas hänginud. Kui Dow ees minema kimas, siis polnud suurt mõelda. Vaja ainult nasdaq-le peale hüpata. Nüüd plaanin juba lahutust. Ei meeldi mulle liiga eufooriline kooselu (pullidega). Tahaks nasdaq100-t 2100 juures näha, siis võiks sirge seljaga lahkuda.
    Mul siin kliendid laamendavad metallidega. Täitsa kino kohe. Kuld on arust ära. Ise küll bonde ei vaata aga räägitakse, et bondid on ka täitsa segi. Seega võib olla lööb inflatsioonitont hirmsa laksuga platsi puhtaks? Ei tea aga midagi on maailmas mäda. Masuut on Londonis tõusnud viimase viie päevaga ligi 9%-ssa.
    Pullid räägivad, et see kõik tuleb sellest, et globaalne majandus jala jälle maha saanud. Karud on veendunud, et pigem on tegemist ohuga (inflatsioon).
    Näema üsna pea. Selge on see, et indeksid on räigelt overbought. Tundub üks alternatiivne võimalus oleks praegusel hetkel mängida Dow ja nasdaq100 spreadi. Dow lühikesse ja Nasdaq100 pikka.

  • viies
    ah ega sa ei kurvasta.
    Mind kurvastab rohkem turg.
    Või täpsemalt see et alahindasin pullide jõudu.
    Naljakas, üritasin mõistusega võtta ja selle järgi ei oleks suuremaks tõusuks põhjust.
    Aga eks tehniliselt oli ju eelmise nädala lõpuks nii mitmeidki tõusule viitavaid märke.
    Ja otsida turult mingit mõistlikku käitumist - see on lollus. Eh, no kui mitu korda ma seda omal nahal pean tunda saama et ükskord selgeks saaks.
    :)
    Nii et eks ma saan omad vitsad kätte.
    ai, ai, ärge rohkem lööge, valus on....

    Aga mulle tundub et inimestel on ikka liiga palju raha.
    Ja paaniliselt otsitakse kuhu seda toppida.
    Ka sitad kohas sobivad - kui vaid on vähegi lootust et äkki saab hirmsalt palju teenida.
    :)
    Ja häid kohti paistab olevat liiga vähe.
    Pean silmas neid kus risk väike ja väärtpaberi hind noh nii vähegi mõistuse piirides on.

    No mis seal ikka.
    Ootame huviga millal pullid väsivad.
    Sest mingil peab edasiseks tõusuks ju keegi neid veelgi kallimaid pabereid ostma. Ja kui siis ostujõud nõrgaks jääb....siis .... no siis näeme...
  • Hmm viies; sul on kliendid? Pangas ei tööta, fondihaldur siis? Arumaisaa.
    Aga masuudi- ja kullahinna tõus ei tundu kyll nii märkimisväärne olevat. viimase aasta jooksul mõlemad märksa räigemalt tõusnud ja langenud.

  • Fit - töötan Introducing Brokerina. võin ka sind introduce-da kui vaja. ütlen ainult mida vaja.
    futuurid? CME ja CBOT futuurid 12 taala tehing. teed rohkem saad parema hinna.
  • Hmm, võib mõelda, anna email või saada enda oma:
    95485@usa.net
  • Btw, kas NYMEXiga lased ka tegeleda?
  • Fit - Saadan meili aga teen seda homme, sest nüüd tahaks juba koju :)
    (Nymex kah aga hinnad on seal kallimad)

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon