Börsipäev 22.mai - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Börsipäev 22.mai

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Palm(6.70 eelturul) on reedesest kukkumisest 85% tagasi teinud.

    Gary Smith RealMoney.com-st(väga konservatiivne TA analüütik) ei näe Nasdaq-il korralikku vastupanutaset enne 2800
  • Mida sa mõtled "konservatiivse TA analüütiku" all? Ma ei taha norida, lihtsalt huvitav oleks teada?
  • Margus loeb RealMoney.com-i, mina Changewave-i.
    Mina küll rohkem selleks, et tabada kuis lühiajaliselt mõeldakse.

    Kui pakub huvi, siis Changewave-i sõnum tänaseks:

    Ootavad Nasdaq-i jõudmist lähiajal 2500 punktini.
    Enne seda võimalik siiski väike "seedimisperiood" kuna turg tehniliselt üleostetud.

    Muret teeb liigne pullimeeleolu, liiga palju optimismi. Aga: Trend is your friend.

    Turu pisut alla liikudes soovitavad osta pooljuhte.



  • no see tähendab seda, et ootab ära trendi kujunemise, mõõdab joonlauga toetus- ja vastupanutasemeid:-)

    Aga ma arvan, et GS mõtles pikemat perioodi
  • Scooge,

    muide tahtsin sinult küsida, et mida arvad olevat TSIX nõrkuse põhjuseks võrreldes konkurentidega (LVLT,GX jmt).
    OK, GX on fully funded. Aga teised ju pole, lisaks on TSIX võlakoormus oluliselt madalam sarnases situatsiooni olevatest firmadest. Kui juurde arvestada Alcatel ühe toetajana, väga võimas management team ning mõningane eelis tehnoloogia poole pealt, siis ei tohiks ellujäämine (s.h ka finantseerimine) üle mõistuse raske olla ?
  • Aktsia hind peaks teoorias kajastama diskonteeritud kassavooge. TSIX-i tapab diskontomäär. Diskontomäär ei saa teoorias olla odavam sama firma võlakirjaintressist.
    TSIX 2008 aasta 13% kupongiga võlakiri kaupleb ca 10% juures nominaalist andes yieldiks ligi 170%.
    Diskonteeri tulevikutulusid 170%-ga.

    Võrdluseks GX-i 2007 aasta bondi yield on ca 10.4%.

    TSIX on sattunud sellega surnud ringi - ligipääs kapitaliturgudele on suletud - mis tõstab riski - mis alandab hinda - mis muudab ligipääsu kapitaliturgudele veelgi raskemaks.

    Isiklikult arvan, et võlakirjaturul tegu anomaaliga, tulin just praegu mõttele, et uurin TSIX-i bondide kohta pisut täpsemalt järele. Arvan, et 10% väärtuse juures peaks downside hästi kaetud olema, upside võib olla lühiajaliselt aga suurem kui aktsiatel.

    Tänan, et küsimuse esitasid - sain endale huvitava idee.
    hinna juu
  • Liituvad e-kliendi tarkvara valmistajad KANA(+32%) ja BBSW(+35%) annavad täna uue ühise finantsnägemuse
  • MSFT(+2%) ja MCAF(+54%, viirustõrje ja tarkvarahooldus programmide valmistaja) hakkavad .net projekti raamides koostööd tegema

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon