Börsipäev 31.mai - Tehniline korrektsioon üles - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Börsipäev 31.mai - Tehniline korrektsioon üles

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Eelturul kauples Nasdaq-100 peegeldav QQQ indeksaktsia protsendi võrra plussis.

    Pärast mitmeid(JDSU, CPQ, ALTR, XLNX, ORCL, XOXO) daungreide, pessimistlikke kommentaare ja makroandmeid(initial claims) muutus turusentiment negatiivsemaks.

    QQQ on jõudnud kauplemiskoridori(44-52) alumisse äärde ja peaks kõigi eelduste kohaselt tegema katse ülespoole liikuda
  • Täna on väljasuremise äärel olnud saurus Xerox(xrx,10.01) karanud 13% ülespoole. Põhjus: audiitorid allkirjastasid lõpuks firma kolme viimase aasta aruanded
  • Dow on pikka ronimiseks nii kuradima ahvatlev, et ...
    siiski ootan kuni turgude sulgemiseni. Eks enne close´i tuleb otsustada, mis saama hakkab. Tõenäoliselt olen enne sulgemist ostmas.
    Nasdaq100 on ka päris huvitav, kuid müügisurve pole veel kuhugi kadunud. 1745/1770 on tõesti kõva support. Seega, kui üleüldine taustapilt tundub pulli moodi olevat, siis võiks ju osta 1770 pealt ning stopid jätta 1735 peale. Ise ei taha nasdaq100ga küll midagi teha. Natuke oleks selginemist vaja...
  • Fit
    Kas uurisid futuure (nafta) või teed juba ettevalmistusi kauplemiseks või kaupled juba?
  • viies
    Varitsen ka pikka positsiooni.
    Vast mõni päev ikka tõuseb....
    Edasi aga arvan et langus, langus, langus vahelduva eduga.
    :)
  • nuu, nu , viies
    kuda siis nii?
    kas kulisid nii palju et jõud ei käi enam üle?
    või ajad turult pappi kokku ja ei ole aega muuga tegeleda?
    :)
    tegelt ma natuke tahaks sind CFD-dega ka vähe vaevata....
    kui sul vähegi mahti on....
    :)
  • Fit - sorry. ütlen auselt, et on hullult kiire olnud. tegelen miljoni asjaga ja pole enne 10 kümmet viimasel ajal üldse koju saanud. mul on vastamata meilid välja prinditud ning neid on kogunenud juba päris palju (15-20 vahel). Luban, et kindlalt vastan sulle aga loodetavasti homme või hiljemalt nädalavahetusel.
  • Sander - tulista oma küsimused välja. või saada meilile.
    püüan aega mööda vastata aga ausalt on räigelt tegemist. Valutsid, aktsiad, indeksid, metallid, naftad. Igasuguse jama tuleb tegeleda ning nõme on see, et turud on 24 tundi avatud. Olen nagu orav rattas.
    Hetkel tegelengi sellega, et kogu kupatust natukene automatiseerida. Tahaks web´i lehele oma stuffi (graafikud ja kommentaarid) üles panna, siis ei peaks kõigiga isiklikult suhtlema.

    Cfd kohta võid ikka küsida aga ma olen kindel, et sa leiad ise samasugust infot netist kui mina leidsin.
  • viies
    Mul hakkab Sinust kohe päris kahju.
    Okey, ei piina CFD-ga.
    Muidu ei jää Sul mõtlemiseks enam üldse aega.
    :)
  • teremere
    Kas ikka oled pikk?
    Kaua? Mille põhjal sulged?

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon