Börsipäev 6.juuni - HWP ja JPM uudistest ajendatud kasumivõtmine - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Börsipäev 6.juuni - HWP ja JPM uudistest ajendatud kasumivõtmine

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Vaata järgmisi aktsiaid:


    SUNW +7.5% kujuneb täna turumootoriks
    CIEN +1.82 on saanud juba analüütikutelt positiivseid kommentaare
    HWP kohta peaks analüütikud täna üht-teist sõnama
    MFNX +14.2% sai 20.aastase lepingu Deutche Telekomiga
    PCLN +17.6% asutaja müüb Hutchinsonile aktsiaid
    YHOO -1.00% Lycos kinnitas, et majandustulemused paranevad oodatust kiiremini
    AMZN +0.55% eilne tõus jäi napiks
    LU +1.6% sai ostureitingu Dresdnerilt ja hinnasihi 12USD
    INTC -0.26% ei näe vajadust töötajate koondamiseks
    JPM kasumiprognoose on lõiganud mitu investeerimispanka
  • Goldman Sachs'i arvates võiks GX hind olla 15-20USD vahel
  • Tere sõbrad,
    Soovitaks kõigile täna jälgida AMD
  • JPM on kogu finantssektori vee alla tõmmanud
  • PALO ALTO, Calif.--(BUSINESS WIRE)--June 6, 2001--At its semiannual business update today for the financial community, Hewlett-Packard Company (NYSE:HWP) said it is now seeing the slowdown
    in IT spending spreading beyond the United States and Europe.
    May sales in both consumer and enterprise markets in all regions were soft, and HP is now more cautious regarding its revenue guidance
    of flat to down 5% for the third fiscal quarter ending July 31, 2001. HP is also implementing additional expense reductions to increase the
    probability of achieving the current consensus analyst EPS estimate of $0.23.

  • mnjaa..
    tundub et kogu hike mis eile algas saab täna otsa.
    millegipärast on tunne, et suurem kukkumine on veel olemata. mingi närviline t6mblemine?

    kas nasdaq composite kukub alla 2000 juunis?
    järgmiseks nädalaks?
  • HWP tõi hetk tagasi turu alla(nõrk müük maikuus nii Ameerikas kui Euroopas),
    saab näha kauaks mõju on,
    kõik on tõlgendamise küsimus
  • Paistab et HWP-le ei ole uus juht just hästi mõjunud.
    See hädaldamine on juba päris mitmeid kuid kestnud.
    See viib mõtetele et milline tulevik seda HWP-d ees ootab....
    Kas keegi tunneb HWP-d põhjalikumalt?
    Kuigi ka üldised olud ei ole head ja paljudel on raske - on HWP-l vist veel oma kodused mured...

    Tänane turu nõrkus oli siiski laiem ja äkilisem.
    Kuidagi kiiresti (liiga kiiresti?) kadus toss välja.
    Viies, mida arvad?
  • Sander,
    oled ikka väga karune, seepärast pühendan Sulle karulaulu...

    Karu elab loomaaias
    Matsakas ja muidu maias
    Ja nii kõmbib ta aina
    Kõmpa kõmpa ….

    Metsas karu pole näha
    Metsas on tal külm ja paha
    Ja nii müttab ta aina
    Müta müta …

    Loomaaeda tahan ma
    Karu kaissu tuduma
    Kahekesi sööks
    Seal kommi päevad ööd

    Tule tule tule tule
    Tule tule tule tule sa
    Nüüd loomaaeda ühes minuga
    Egas keegi karda karu
    Karul mitme mehe aru
    Jõudu jaksu ülearu

    Ah hahaa ….

    Karu silmad on kui sulakuld
    Sealt lõõskab inimarmastuse tuld
    Peab mõni koera ja mõni mees kassi
    Mõni peab ahvi kes elab tal sahvris
    Mina ainult karu armastan

  • Janno1,

    AMD muidugi hea aktsia, aga miks just täna?
  • Fed'i mees nr.2 - Meyer:
    Makropilt ei näita majanduse elavnemise märke, inflatsioonioht ei ole märkimisväärne...

    loe:
    juba järgmisel istungil kärbib Fed intresse jälle 50 punkti võrra

    turureaktsioon:
    kergelt positiivne
  • Tänan Graafik, tänan
    ma olen liigutatud.

    Minu arvates on ka karu tore loom.
    Aga ega ma nii väga karu ei ole...
    Lihtsalt üks teine loom sunnib.

    See teine on surnud turuloom.
    Istuvad kõik karjas selle ümber ja käib kõva arutelu.
    Kõige tähtsamad ütlevad:
    "... uskuge meid - kohe tõuseb loom ülesse ja jookseb (ei - kihutab) nii nagu varem. Kas mäletate kuidas paar aastat tagasi lausa lendas?"
    Osad noogutavad mõtlikult. Mõni kilkab õnnelikult, jälle tõus ja rikkus tulemas.
    Mõni aga kahtleb, see loom ju täitsa maas ja ei liiguta ka ennast.
    No kuidas ei liigu - vaata kui tugevalt rapsis tagumiste jalgadega. Selle peale keegi torkab mürgiselt - need on surmaeelsed krambid.
    Üks ütleb, krambid või mitte - küll ta jalule aetakse. Doktor Federik lubas jälle süsti teha.
    Need süstid on nii tugevad et kindlasti ajab ennast püsti ja hakkab kohe jooksma.
    Ja jälle osa kilkab õnnelikult. Ja, me mäletame, süstid on varem loomi aidanud.
    :)
  • ma ei saa aru,( siin üleval vestlevad profid,) mida mina ei ole, Miks pullidel aur välja ei lähe. Kas on ripakil raha nii palju, et see tuleb lollidelt(uus mänguritelt ära võtta- või mis?) midagi on mäda. ise ootan ja ootan nasdq. 2000 ja ei tule ega tule -kaua võib.?
    Varem anti lhv,mingeid hinnanguid- ennustusi, nüüd ei julge keegi ennustada ?.........
    Kas börsile on eestis raha kadunud, või on kõik nii targad, et nad LHV enam ei jälgi. milleks selline järeldus, selleks et foorum on jäänud väga nõrgaks...
  • Tegelikult ootan ise ka et see loom ikka lõpuks püsti tõuseks.
    Ja suhteliselt hea variant on see kui turg teeb põhja august/september 2001. Ning edasi leitakse juba niipalju jõudu (ka majandus hakkab vähe paremini tuksuma) et edasi järgneb küll aeglane aga see eest kindlam tõus.
    Midagi rohkemat loota hetkel ei julge.
  • upser,
    rasked hinnangud

    aga kätte on jõudnud aeg, kus karud ei julge enam shortida ja pullid on veel mullikad, kardavad ka pikaks minna.
    Ega makropilt kindlalt ei ütle, et põhi on käes
  • Viskan kive nagu jaksan lhv kaela. milles küsimus? Müügi töö on 0 , olen ise mitu inimest aksiate vastu huvi tundma pannud. Mida me oleme vastu saanud, mitte midagi. mulle eile helistati lhv-st, ja küsiti, miks ma tehinguid ei tee, ma vastasin, nii ja naa, see ei oma tähtsust. ise olen olnud börsidel aktiivne aastast 02.97.
    Edasi.
    Müügitõõ- milles seisneb müügitöö.
    selles, et antakse juhtnüüre, meelitatakse, julgustatakse- ei lubata pudru ja kapsaid jne, jne
    juba ammu lubab hansa hakata tegelema sama asjaga millega Teie. ehk saate töö käima....

  • krt, karmid sõnad, ei oskagi nagu midagi õigustuseks öelda
  • sander on killumees! m6nna!!

    olen ise ka pyydnud mitu korda siseneda kuid olen alati tsipa hiljaks jaanud ( ma ei taha pikaks minna ). p6him6tteliselt liikumist ju toimub, aga mina kyll muutun yha skeptilisemaks suurest volatiilsusest, kasvust raakimata.. kasvuportfelli ka piskud summad..

    ei tahaks oma tööga teenitud rahast (kaudselt tuleb tänada börsimulli) ilma jääda segaste asjaolude t6ttu usas :)

    mina kyll lhv'd hukka ei m6ista. on teine mu elu huvitavaks teinud ja nyyd on uus harrastus m6mmiparteide ja syntekate k6rval :)
  • Kui Dow liigub 11 040st alla, siis on pullide pidu läbi.
  • DJIA 11035.07 -35.17 ?

    kust Sa seda nii täpselt v6tad?
  • lihtsalt pakun umbes ;)
    tegelt on ohumärgid olemas ja kui täna mingit imet ei juhtu (+100 punni üles), siis hakkavad homsest karud ruulima
  • viies,
    ime(INTC >10%) vist juhtus(DIA 110.91>112.94),
    kuigi järelturul
    Dow võiks täna alustada paarsada punkti kõrgemalt
  • graafik - tundub, et imet ikka ei tulnud. vist oli Juniper see, kes kõik ära rikkus.
    Müüsin Dow-d eile enne sulgemist 10 993 pealt lühikesse. stop on 11 206
  • Näe mööda panin, aga lohutan ennast teadmisega, et ISEGI RIKKIS KELL NÄITAB KAKS KORDA PÄEVAS ÕIGET AEGA

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon