p6rsapäev 10 juuli - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

p6rsapäev 10 juuli

Log in or create an account to leave a comment

  • nii..
    mis täna siis huvitavat voiks olla?

    hand peaks t6usma, kuna palm nyhib ylespoole.
    palm vist yle 6 isegi. 6.2 pealt myyn.
    hand miski 6.1 pealt osta ja nadalakese oida..

    tmta on vist ka pohja saavutanud,
    voiks 3.8->4.2 proovida..

    kellegil veel miskeid ideid on?
  • nii.
    sain palmist 5.89ga lahti (ostsin 5.1)
    tmta'd ja handi pole ostnud, asi nagu ei liigu.

    ohtapoole peaks aega v6tma ja tegema paar scanni mis stockidel on suur volatiilsus..

    pole veel leidnud lahedat scan tooli.. stockpoindis surasin kunagi ringi, peab veel proovima
  • www.marketplayer.com skännimiseks minu arvates parim vahend.
  • Siliconinvestor=> ülevalt menüüst market tools

    kõik, mis vaja on seal olemas
  • aje, aitähh :)
    seekord läks mul jalle onneks, st panin tunnetuse jargi palmi myyki ja nyyd juba 5.5
    igal juhul vaatan kui tunne ytleb jah siis ostan juurde. vist 5.3 pealt.. ma proovin tegelt nyyd tech analyysiga skannida monusad ja siis..

    nagu mu tädipoeg, kes ei tea isegi rahandusets midagi, tegi 100 000 -> 140 000 sellega et ostis m6nda aega t6sunud aktsiaid ja myys kui need olid 1$ kallimaks lainud.. lihtne aga toimis!

    aga tahaks r66mu jagada. olen nats kompunninud ja teinud pisikese tehingukalkulaatori, mis vaga kiirelt voimaldab vaadata palju ma plussi oleks..
    miski whatif. vaga lihtne aga praktiline.

    ma pole niitapselt kontrollinud kas arvutab oieti, aga minuarust kyll. tehingutasud ja usd kursid jne. dowloadida saab siit

    see siis näitab palju sa voidaksid, kui ostaks sellise ja myyks sellise hinnaga. ja soltuvalt aktsia kogustest. uurige tsipa.

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon