Börsipäev 11.juuli - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Börsipäev 11.juuli

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Õhtul YHOO ja MOT tulemused.
    YHOO tänu DCLK tulemustele(mis olid negatiivsed) -4.7%.
    Goldman alandas telcode reitinguid(WCOM,XOXO).
  • pärlid 97-st aastast

    meenutus headest aegadest, võibolla pakub kellegile huvi.

  • Rene2

    See nali on sinu antud lingil poolikult kirjeldatud, tegelikult jätkus asi nii, et kolme aastapärast on TALSE 25600...jne.jne.
  • ok, leidsin selle lingi tegelt investor.ee-st. ma ei arvagi, et Sa seda asja ise ka uskusid 8)
    või uskusid?
  • Tagantjärgi klaarimine ilmselt kedagi ei veena,

    aga kui absurdini jõudnud mängus on rahad taga, siis on naljad ilmselt kohatud.
  • ei, mina ei osanud tookord ette näha, et iniomesed võtavad matemaatikaharjutust tõsiselt
  • oi.. tegin valearvestuse. minu loogika oli, et kui palm t6useb t6useb ka hand, aga laagiga. see 5.65 oli kala sest ma vaatasin et asi laheb t6usutrendi. 6htul oli juba hilja, sest yle 5.6 asi ei kainud. panin juba stoplossi 5.64 peale, kuid siis motlesin et ah, elu peab p6nev olema ja laksin blondiga piritale ujuma.. peris m6nus kylm vesi oli :)

    enne tsekkisin et yahoo tulemuste osas yllatusi ei oodata, yahoo tegi aga paremad tulemused. paeval oli selge kala et yahood myyakse kuna doubleclickil oli jama.

    vaatasin et yahoo on niigi paevaga 10% kukkunud, seega ei saa isegi keffade tulemuste korral 50% kukkuda.

    see miks ma handi ostsin mitte palmi, pohjustatud kaest asjast:
    1)ma ei tabanud palmi 6.3 pealt, lisaks ei uskunud et asi laheb eilsele tasemele. no järelturul läks..
    2)lisaks, handil on suurem beeta, seega peaks hand tana vist rohkem t6usma. kui 7 on siis myyn..

    pohjus miks stoplossist loobusin oli "ära märatse, ära t6mble vaata mis juhtub natuke siis 6mble (haavu)
  • Järelturul tuli investoritel hoida piip ja prillid.

    Üksteise järel tuli firmadelt üllatusi positiivses suunas.
    Suurim tegija oli Microsoft, firma andis eelteate oodatust suurema müügikäibe kohta selles kvartalis. Enamus tarkvarasektori aktsiaid jäljendas Microsofti(MSFT) aktsia 6%-list hüpet järelturul.

    Oodatust paremad majandustulemused avaldasid ka Yahoo(YHOO,+13%) ja Motorola(MOT,+6%). Motorola kommentaarid majandustulemustele spinnisid nii mobiilside, pooljuhtide kui võrguaktsiaid.
  • Vaatasin Yahoo ja Motorola tulemusi ja lihtsalt ei suuda aru saada, kuidas sellised numbrid saavad olla positiivseks üllatuseks.
    Yahoo käive on ju ainult 700-750m USD aastas, EBITDA on enam-vähem nullis. Eelmise aasta sama ajaga võrreldes on II kvartali käive -35%. Ma ei saa aru. Ettevõtte market cap peaks 10bn USD asemel olema pigem 3-5bn USD. Likviidsete vahendite hulk oli päris suur, see lisab kindlust, et Yahoo'd pankrot ei ähvarda. Vähemalt ei kaota ettevõte raha.
    Varem olen ma mõelnud, et Yahoo võiks olla pikas perspektiivis investeerimiseks igati sobiv, aga üle 10 USD aktsia eest nüüd küll maksta ei tahaks.
    Motorola tulemused meeldisid mulle veidi paremini. Kuigi käive oli II kvartalis 7.5bn USD (I kvartalis 7.7bn USD, eelmise aasta II kvartalis 9.3bn USD), polnud kahjum suurenenud. Senise meeleolu põhjal arvasin edasist allakäiku. Motorola on uute tellimuste saamisel ka suhteliselt edukas olnud. See ettevõte võib isegi osutuda ostetavaks. Kõigepealt peab muidugi konkurentide tulemusi hindama.
  • myysin handi 5.88 pealt.
    ma loll myysin resistance levelilt!!!!
    aargh!

    no onneks ei hakanud palmi shortima,
    ja pisike kasum ka parem kui kaotus..

    hetkel uurin amd'd
    any comments?

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon