Börsipäev 27.september - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Börsipäev 27.september

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Wall Street pakub kokteili kasumihoiatustest(SONS,-62%),redutseeritud prognoosidest(CSCO,-4%) ja märkidest(NAPM), et tootmisektoris algas augustis taastumine. Kahjuks ei ole teada kuidas mõjub tootmissektorile 11.septembri terrorirünnak.

    Pärast Sonus Networki kasumihoiatus on investeerimispangad grupiviisiliselt(Merrill,Morgan Stanley,JP Morgan) alandanud võrgukomponentide tootjaid sh. Morgan Stanley alandas Cisco projektsioone ja tõi hinnasihi 22>16 dollari juurde

    AT&T taastas läbirääkimised ComCastiga, et müüa kaabeldivijon

    Föderaalreserv koguneb teisipäev arutamaks järjekordset intresside kärpimise võimalust
  • NASDAQ mõistab ka olukorra tõsidust - kuni jaanuari alguseni tühistati reegel, mille järgi teatud perioodi alla 1 USD olnud aktsia börsilt ära viiakse.

    NASDAQ-100-st on 7 aktsiat juba alla dollari.
  • Kas keegi on teinud/lugenud uurimust, kui suur osa pennydena (eraldi ka alla $1) kvalifitseerunud ettevotetest on eelmiste suuremate kriiside aeg suutnud ellu jääda. Ellu jäämise all pean silmas, et vanade aktsionäride osa pole vähemalt täies mahus tühistatud.
    Praegusest Nasdaq-100 st ei näe alla $1 maksvatest aktsiatest küll ühelgi voimalust.
  • CNBC näitab ju pikka-pikka aega president Bushi süvapatriootlikku kõnet kusagilt lennuväljalt, kus hullunud hordid iga lause lõpus plaksutavad. Tekst ei tundu rahvale eriti oluline, sama hästi võiks Arnold Rüütel puldis rääkida esimesest kohtumisest Ingridiga. Aeg-ajalt võetaks üles skandeerimine "U-S-A , U-S-A, U-S-A". Ilmselt võõras kultuur, aga väga imelik on sellist teatrit vaadata.

    Igatahes ostavad need patriotismidoosi saanud inimesed ilmselt koju jõudes aktsiaid.
  • Miks peaks keegi momendil ostma, ehk esmasp. siis nädalavahetus möödas.
    sõda ei paista kuskilt, kangelasi pole, tasujaid ka mitte- määramatus kestab.
    Nasdaq oleks tulnud ilma 11.09. sündmusi niisama ka 1550 ära.
  • Veel CNBC-d. Praegu on eetris üks Investment Club, mis kannab nime Tropical Traders ja koosneb ca. 50-70 aasastest daamidest.

    Nemad ostavad Motorolat ja General Electricut.
  • mina pyyan osta ericy calle jan03@viistaala.
    pange v6i puuga pähe aga ericsson elab.
    mul juba jan02 calle on.. ja qqq oct callid on 90% miinuses :p 6nneks yks put teeb elu mitmekylgseks..
  • ma olen natuke taskuraha teeninud
    NRG ja PFE oktoobri callidega,

    aga mul on portfellis putte ka
  • klepik, sulle pandi täna CNBC sisse vä? :)
    Sul ka see euroopa variant, kus jubedat möla tuleb vahepeal?
  • Fit, täna oli tsipa rohkem aega lihtsalt jälgida. :)

    Aga Euroopa varinat jah, ei teagi kust US oma Eestis saaks.
  • Oma SAT süsteemiga saab ju CNBC-d vaadata ööpäev läbi. Linnade võrkudes ei ole tõesti sellist varianti kohanud.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon