Börsipäev 5.november - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Börsipäev 5.november

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Viimase kuu populaarsemad optsioonid LHVs:


    QQQKK QQQ call Nov 2001 37
    QQQKJ QQQ call Nov 2001 36
    QAVWF QQQ put Nov 2001 32
    qavwg QQQ put Nov 2001 33
    amdkb AMD call Nov 2001 10
    QQQKI QQQ call Nov 2001 35
    lmtwi LMT put Nov 2001 45
    BAWG BA put Nov 2001 35
    UQDWU JDSU put Nov 2001 7.5
    qqqwi QQQ put Nov 2001 35
  • Cisco uue majanduse sümbool avaldab õhtul tulemused, kuid turuosalised betivad headele tulemustele. Koos Ciscoga üleval kogu tehnoloogiasektor.

    Segadust tekitab raamutupidamis- ja rahaprobleemide käes vaevlev Enron (ENE+6%).Nädalavahetusel kirjutas inglise ajaleht, et Royal Dutch teeb Enronile pakkumise 14.67USD juures

    JP Morgan asetas Suni(SUNW,+4%) aktsia fookusesse, hinnasiht 25USD
  • kas suur buum tulemas?
    kurat scotttrader ei tööta..
    silmad kinni! miks nii vaikne on..
    soome on m6nus lebo koht :)
  • Oot kuna see päev nüüd oligi kui LHV uut streamerit pakkuma hakkab? Scottrade oleks paras põlema panna,pole siiani veel tööle hakanud.
  • tõesti lhv pidi nov. algul moneynetti pakkuma
  • meil ei ole maksetingimused veel lõplikult selged money.netiga, sellest väike viivitus

    muideks money.net jääb kiiruselt scottraderile alla ja veel näiteks graafikuid on ebamugavam kasutada, kuid see-eest on screameriga kaasas palju ilusaid(mittevajalikke)vidinaid.
  • Mnjah praegu Scottraderi kiirus null...
  • IMO on money.neti striim kasutatav ainult koos QuoteTrackeriga. Screameri enda graafikud ja muud TA vahendid ei kannata QT omadega võrreldes mingit kriitikat. Mis puutub Scottrade'i,
    siis selle tasuta striimer lubas vist korraga jälgida ainult 10 sümbolit?
  • spetsi jutu peale hakkas isegi scottrader tööle
  • JNPRi loogika järgi peak CSCO homme 22-23 olema
  • ma olen vist nullis.. kui mitte isegi 10-20% plussis aastatasemel..
    vat mida hunnik qqqkk'id tegi!

    kahju et 1/3 maha myysin .8ga
  • Kui niimodi hunnikutega jubid,siis järgminekord võid vabalt miinuses olla...või mis?
    Ah ega muud moodi vist rikkaks saagi
  • Cisco Systems said Monday that first-quarter profit totaled $332 million, or 4 cents a share, on a pro-forma basis, while revenue hit $4.4 billion. Analysts expected a profit of 2 cents a share on revenue of $4.19 billion. In the corresponding period a year ago, Cisco reported earnings of 18 cents a share on revenue of $6.5 billion. Before the report, shares of Cisco (CSCO) ended the day up 64 cents to $17.90.

    >18.40
  • 16:31 ET Cisco Systems (CSCO) 17.90 +0.64: -- Update -- Inventories were a relative bright spot in the CSCO report; inventories fell sequentially to $1.3 bln from $1.68 bln. It also appears that Cisco was able to make use of $290 mln in inventories that were previously written off. One possible negative, however, is that deferred revenue fell to $2.78 bln from $3.21 bln in the Jul qtr.
  • Mul on ikka väike probleem valuation'itega. Kas 22.3bn USD suuruse aastakäibega ettevõtte kohta saab öelda, et see on odav, kui tema kapitalisatsioon on 130bn USD? Seal peab ikka hullu kasvupotentsiaali nägema. Viimase kvartali käive indikeerib pigem alla 20bn USD jäävat käivet uuel majandusaastal. Kui kvartaalne EBIT on kuskil 300m USD kandis, siis on see ikka tõsiselt vähe. Aasta kokkuvõttes jääb 1.5bn USD alla.

    Ma saan aru, et kuni 1-aastane raha on praegu üliodav. 1 aasta USD LIBOR on 2.3% kandis, aga aktsiainvesteeringu puhul määrab pigem 5-aastane raha või 10-aastane raha. USA riigi võlakirjad pakuvad neile perioodidele tootlust 3.6% ja 4.3%. Igatahes võiks 10 aasta keskmine P/E jääda 25 kanti.

    Ise usun, et pigem peaks panustama Norteli taolistele ettevõtetele, mis võivad kujuneda ülevõtmisobjektideks. See kompanii on ka iseseisvalt piisavalt suur, et seda lugeda tugeva turupositsiooniga ettevõtteks.
  • us: see on ju "free money"
    ise kavacen putte ostma akata!
  • 17:32 ET Cisco Systems (CSCO) 17.90 +0.64: -- Update -- Cisco guides Q2 revenues higher; expects Q2 (Jan) revenues to be flat to up in the low single digits sequentially. If you assume this is 0-5% growth, that would be a range of $4.45-4.67 bln vs the current Multex consensus of $4.3 bln.
  • appi ma olen veel rikkam!
    arvata on et olen nullis plus kogu kapitalile miski 30-50% peale..
    peaks hakkama 6ppima v6ite taluma..
    see on raskem kui losse..

    tekitab stressi et kas ka jargmine kord..
    v6itude jahtimisest siirdub huvi performacei jätkusuutlikkusele..
    semisucker on m6nus olla (niikaua kuni raha tuleb)

    kasumiv6tmine peaks tulema.. akki juba homme, kolmap. piilun putte..
    aga 40 taala tuleb ära kyll. siis on seal kust kukkuma hakkas.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon