Börsipäev 7.jaanuar - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Börsipäev 7.jaanuar

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • DOW 10260 +0.86%
    NIKKEI 10942 (reedel 10871)
    EUR/USD 0.898 (0.897)
    Kuld 278.00 (278.35)
    Nafta 21.64 (20.12)

    USA aktsiaturud lõpetasid ka reedese päeva plussis

    Jaapania aktsiaturg lõpetas väikses plussis.

    Argentiina sidus peeso(-29%) dollari küljest lahti ja tõstis naftaekspordi maksu. Kukkujad on täna Hispaania suured firmad, mis on teinud ulatuslikke investeeringuid Argentiinasse.

    Bush kohtub Greenspaniga, et võita keskpanga toetus maksude kärpimise plaanile, mida demokraadid on asunud blokeerima.

    Protsessoritootjad Intel ja AMD esitlevad uusi kiiremaid protsessoreid.

    AOL Time Warner võib tänasel analüütikutekonverentsil kärpida käesoleva aasta tuluprognoosi.

    Tallinna börsil võiks globaalse sentimendi toel hinnatõus jätkuda.

  • mis xoxoga juhtunud????
    last trade 1.03???
  • sry paanika, see oli nov20 quote :p
    yhoo kala.
  • upside preannouncement CPQ poolt. Paras üllatus.
  • tere mängurid

    tahax kysida mõnelt LHV tegijalt järgmist:

    mängisin virtuaalportfeliga ja oscin mõned erinevad akciad meie aja järgi umbes kell 16:00 st. usa akciaturud olid veel suletud idee järgi peax ma saama need eelmise päeva sulgemishindadega kuid võta näpust olid vahed sees (soetamisväärtus ja turuhind) minu kahjux (pisikesed kuid ikkagi) kuid kui olex samas kohe neid myynud olex olnud õige sulgemis hind seega kysimus kas see oli mingi näpukas või asi peabki nii olema (LHV vahelkasu võtmine)

    teine kysimus: kui ma reaalse rahaga mängin ja ostan samuti enne usa turgude avamist umbes 5 minni kas ma saan nad ikka eelmise päeva sulgemishindadega

    kolmas kysimus: esimesed hinnamuutused LHV-s alles 16:50 (tean et hinnad tulevad 20 minnise hilinemisega) kas need olid siis ikkagi usa turgude esimesed avamishinnad... ja kui ma mängix reaalrahaga võixin olla kindel et asi toimib samuti... yhesõnaga tahax sotti saada kuda asi teil käib kui hinnad tulevad hilinemisega

    loodan et keegi viicib vastata
    tänan juba ette ää
  • Grosus,

    LHV-s nähtavad hinnad on vaid eel-informatsiooniks tehingule ja tehingud ise tehakse reaal-aja hindadega ehk ei ole kuidagi seotud nende hindadega mis eelvaates olid.

    Loomulikult oleks mugavam näha reaal-aja hindu, kuid nende pakkumine on üsna keeruline.

    Endiselt loodame kunagi reaal-aja hinnad siiski LHV süsteemi saada, kuid see pole ilmselt päris lähem tulevik.
  • tnx kristjan

    seega kui turg avataxe võin olla kindel et saan nad maha myydud hetkehinnaga... tore

    aga kuidas sellega jääb kui ma ostan viis minni enne usa turu avamist... saan ikka eelmise päeva sulgemis hinnaga
  • Grosus, Sa ei saa osta 5 minni enne turu avamist eelmise päeva hinnaga kuna tõenäoliselt pole siis müüjaid täpselt sama hinnaga. iga orderi taga on keegi reaalne inimene, kes vaatab ise kas ta tahab müüa eelmise päeva hinnaga või soovib hoopis kõrgemat või madalamat hinna. mõtle, kui Sa omad aktsiaid ja siis tuleb öösel hea uudis mille peale aktsia võiks raketina söösta. aga siis tuleb üks venn 5 minni enne turu algust ja ostab Su aktsiad ära. Sinule jäävad tühjad pihud:) pole ju loogiline
  • nu vot...
    järelikult kui ma ostax 16:00 mingit aktsiat saaks ma teda hinnaga mis on parasjagu järel(eel)börsil... on see nii???
  • Grosus, kui sisestad orderi 16.25 siis LHV-s täidetakse order kohe kui börsid avanevad (16.30). Eelmise päeva hindadega ei tehta küll midagi.

  • ok nyyd olex sihuke kysimus.
    kas on kusagil võimalik mängida virtuaalselt ja samalajal reaalajas ja tasuta muidugi
  • reaalajahinnad>www.quote.com,www.scottrader. com,www.island.com,,www.briefing.com
  • www.virtualstockexchange.com on olnud varasematel aegadel abiks

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon