Kuidas riik end kehtestaks? - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Kuidas riik end kehtestaks?

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Nii.
    Microsoftist natuke juttu.
    Aga lisaks litsentimisele ning tarkvarahiiglase ees seisvatele probleemideletekitas artikkel veel yhe m6tte, et miks peruu suudab aga eesti mitte..

    End kehtestada riigi kodanike huvides?

    See tekst on yldse hea näide kuidas demagoogiaga tuleb tegeleda :)
    Väga hariv tekst! St saab m6tteid kuidas v6ib m6elda..
    Eriti abiks vist meil sotsiaalministri tööd vaadates.

    (PS: kui poliitilised teemad siia ei sobi, siis ma v6in l6petada)
  • riq...

    tahtsin just märkida, et kipub juba noormõõdukate listiks kätte minema vms...
  • oot, millisesse erakonda sa siis astud riq?
  • Ma ei saa öelda,
    siis poleks mul enam yldse s6pru :p
  • riq, ära muretse, demokraadid on Ameerikas näiteks väga popuaarne partei! Nii et räägi aga julgesti :-)
  • Aga kui nüüd mitte nalja teha, vaid tõsiselt rääkida, siis pean häbiga tunnistama, et pole kunagi noormõõdukate listis käinud. Huvitav, muide, kas selline asi on olemas üldse? Kindlasti on, vähemasti peaks olema kõigi loogikareeglite kohaselt.

    Asi selles, et banaanivabariigis, kus me elame, on ühiskondlik elu tunduvalt rohkem ära politiseeritud kui näiteks põhjanaabrite juures. Demokraatia ajalugu on meil ka mõistagi erineva pikkusega.

    Ma kujutan ette, et selles noormõõdukate (kesknoorte, kelle iganes) listis poleks võimalik üldse normaalselt arutleda. Mitte sellepärast, et nad pahad oleksid. Lihtsalt eelnev häälestus on teine. Minge kommenteerige Delfis! Näete üsna ruttu, et olete koolipeldiku seinale kritseldamisest lihtsalt välja kasvanud...

    Ma ei arva, et Sinu ideed, riq, alati ainuõiged oleksid, kuid kes on meist eksimatu? LHVD foorumi väärtus on selles, et ta on eestikeelseist kvaliteetseim. Ja kui on mõni inimene, kes oma aktiivsusega seda üleval hoiab, siis minu meelest on see igati positiivne...
  • riq, kas tegemist on eesti sotsiaaldemokraatliku parteiga? keskerakonnast ma ei räägiks. seal on liiga palju neid seltskonna wannabe-sid, et usku mul küll nendesse pole.
  • goosh..
    kaua me selliseid lugusid lugema peame?

    Eesti Raudtee eelmisel aastal miljardi krooniga erastanud BRS tahab juba firmast kasumina 173 miljonit krooni välja võtta.


    PS! ma just uurin kuhu ma astuksin. aga ma arvan et ma saan parteist suht ruttu kinga, juhul kui partei on kahepalgeline. Kui ei ole, siis pn vaga hea ja eestit akkab uueks looma ;)
    Aga kui ei proovi siis ei saagi teada, mis takistab poliitikutel normaalsed j6mmid olla :)
  • Näe, Palts astus ka parteisse..

    Nii..
    Pole ime et raha pole penskaritele köhida.
    Huvitav, palju pappi jääks yle kui riigiaparaati nats lihtsustada ning suurröövidele l6pp teha?
    See kytuseäri oli nagu rohkem miski pisikeste meeste mäng.. palju sa ikka tonnilt v6idad?
    100 000 eeku pole raha ju..

    kytuseäri
  • Isamaaga on pehmelt öeldes kööga. Pärast seda kui Siff ametlikult sealt lahkus (ilmselt klotsib ta neile sellegipoolest edasi nagu ka kõigile teistele suurematele), oli selge, et ega sealt enam head nahka oodata ei ole.

    Palts aga mängib panga peale. Volikogu koht on tal niikuinii kindel ja kui läheb sügisel hästi siis läheb hästi. Ja kui kehvasti, siis pühendub ainult ärile.

    Kogu lugu, lihtne ja liigutav!
  • Ahjaa, kui keegi ei tea, milles seisneb Isamaaliidu sisene probleem, siis selgitan hästi lühidalt ja populaarselt. Isamaa koosneb ajalooliselt 2 osast, EÜS ja ERSP pool. Siiani on kogu aeg valimistel hääli korjanud ERSP tiib, aga valitsemisega kaasnevad hüved tilguvad kogu aeg EÜS-tiiva kätte. Ja nii juba ligi 10 aastat. Kaua võib, küsivad ERSP-lased?

    Poliitilise korrektsuse huvides mõistagi suur :-) ja palun meeles pidada, et seda kõike näidati mulle loomulikult unes...:-))))
  • TOP 5 erakonnavahetajat (- loodan, et täiendate mind - vahetusi toimub ju rohkem kui keegi meist kirjusid koeri unes on näinud):

    1. Nugis, Ü / Undusk, F

    3. Lepikson, R
    4. Eenmaa, I
    5. Sepp, E / Lepp, P


  • mind huvitab ikka k6ige rohkem,
    v6iks isegi öelda et ei lase öösel magada,
    see on minu jaoks nii tähtis,
    kas palts on aus inimene v6i pätt?

    kui teada saan, siis ytlen teilegi.
    mind te ju usaldate? ;)
  • jam,

    Seda listi võib kohe mõnuga täiendada:

    Leemets, A
    Starostin, P

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon