Muusikaäri rahvusvaheliselt... - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Muusikaäri rahvusvaheliselt...

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Mõned LHV varasemad kasutajad vist mäletavad minu postitusi siin, NASDAQ'i kuldajal tegelesin aktsiatega palju. Selle aasta alguses panin oma softifirma toodete müügi aasias (Dubai, Singapore, Malasia, India) partnerite kaudu käima ja momendil proovin kätt sõltumatu plaaditootja firma Dream Records'iga rahvusvahelises muusikaäris. Minu softifirma saab arvatavasti inglismaa suuremale firmale maha müüdud. Erinevalt softialast tundub aga muusikaäris asjad väga lihtsalt ja kiiresti käivat, igatahes minu iseloomule sobilikult. Ja alginvesteeringud kah tunduvalt väiksemad. Igatahes enamikel "Independent Records Label"itel läheb praegu hästi, kuna rahvas on sellele teismelistele suunatud suurest muusikabusinessist tüdinud ja hea meelega otsivad midagi huvitavamat ja artistlikumat. Minu äriplaan on saada 5-7 minule väga meeldivat artisti, plaadimaterjal lindistada tuntud inglismaa produceritega ja artisiga koos teha promot mis ühendaks ka personal manager'i teenuseid. Igatahes praegu läksid need asjad mul väga väga kiiresti käima. Minu esimene band Dreamfield tuleb ka varsti eestisse esinema, nende kontsertite kohta parim online infopaik on Delfi. Panin ka nende esimese singel CD viimased järgiolevad eksemplarid eestis müügile. Igatahes tasub neid kuulata, tegemist on ühe inglismaal tuntuma sõltumatu bändiga ja eesti kontserdid toimuvad meil British Council toetusel, et tutvustada briti sõltumatut muusikat. Nende minu firma poolt produtseeritud album, mille lood esimesena eesti esinemistel kõlavad, peaks müügikanalitesse jõudma käesoleva aasta teises pooles. Momendil käime läbirääkimisi selle lindistamiseks kolme hästi tuntud produceriga, kes ise minuga ühendust võtsid. Lisaks antud grupile, käin momendil läbirääkimisi kolme muu bandiga, kuigi pakkumisi tuleb minu muusikelehekülje kaudu päevas paar-kolm. Kui ükski nendest artistidest müüb 100,000 albumit, olen rikas mees. Ja 100,000 rahvusvaheliselt on väga väike arv, nimed müüvad koheselt miljoneid. Aga nende kasumi sööb tööstus niikuinii ära. Kõik need PR konsultandid, raamatupidajad, jne...
    Igatahes olete kutsutud kõik seda bandi kuulama ja kui soovite ala kohta rohkem infi saada, siis küsige siin. Olen endale seda ala üks kuu aega põhjalikult selgeks teinud. Võrreldes selle tehnoloogiaalaga on isegi natuke naljakad lepingud ja teenused...

    Veiko
  • Rahvusvahelise muusikaäri valimine on keeruline ja autoriõiguste menetlusi on palju erinevaid.
  • "AbnerGodfrey"
    Rahvusvahelise muusikaäri valimine on keeruline ja autoriõiguste menetlusi on palju erinevaid.


    Ma olen LHV foorumis juba mõnda aega külaline ja siin ilmub ikka aeg-ajalt foorumisügavustest vanu teemasid välja, aga sellist necroposti pole vist küll varem kohanud.
  • "Draax"
    "AbnerGodfrey"
    Rahvusvahelise muusikaäri valimine on keeruline ja autoriõiguste menetlusi on palju erinevaid.


    Ma olen LHV foorumis juba mõnda aega külaline ja siin ilmub ikka aeg-ajalt foorumisügavustest vanu teemasid välja, aga sellist necroposti pole vist küll varem kohanud.


    Abner tahtis vist enne vastamist veidi aega järele mõelda. Aga hea, et Veiko viimaks esimese vastuse sai.
  • Iseenesest küsimus on ajakohane. Kuum: Hipgnosis Songs Fund SONG.L, Primary Wave, KKR ja Round Hill Music.
    Upstart companies have snapped up rights related to artists including Fleetwood Mac, Neil Young, Shakira, John Lennon, and Dire Straits. By acquiring music rights, these companies can reap the money from royalties, licensing, brand deals, and other revenue streams that would have gone to the artist. In just 2,5 years, Hipgnosis has spent about $1.7 billion scooping up the rights to more than 57,000 songs. Hipgnosis owns, in full or part, 188 songs by Jack Antonoff, collaborator of Taylor Swift; 197 by Debbie Harry and Chris Stein of Blondie; 814 by RZA of the Wu-Tang Clan; 315 by Mark Ronson; 1,068 by Dave Stewart of Eurythmics; and production royalties for 108 tracks by the hip-hop producer Timbaland.
  • Maailma suurima 'plaadifirma', Universal Music Groupi debüüt täna Amsterdamis Euronextil. Suurim Big3-st.
    Listing price was set at €18.5 per share last night, signalling a market valuation of €33.4 billion. Vivendi, the French media conglomerate which has owned Universal Music since 2000, is spinning off a majority stake in the business.
    Universal Music is behind some of the biggest corporate names in the music industry, including EMI, Virgin Music and Polydor. It also owns Motown and Abbey Road Studios. The group’s line-up spans Elton John and the Beatles to Stevie Wonder and Luciano Pavarotti. AMS:UMG, +35% hetkel.
  • Kes oleks võinud arvata, et Linnahalli jne video on saanud 3,2 miljardit vaatamist.

    Alan Walker - Faded
    https://www.youtube.com/watch?v=60ItHLz5WEA

    =>
    Turunduse efekt olgu nii või naa, aga vahel on kõik turundus hea turundus.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon