Soovitan osta kindlalt TUNE aktsiat(NASDAQ)! See touseb veel kindlalt! - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

Soovitan osta kindlalt TUNE aktsiat(NASDAQ)! See touseb veel kindlalt!

Log in or create an account to leave a comment

  • Iga paev on tousnud suht vahe, seega toenaosus et touseb jargmisel paeval on ule 50%! Firma tegeleb pooljuhtidega, hetkel on kaalumisel palju kohtucase, kui firma need voidab siis aktsia touseb veel, viimati lisati eile case Broadcom'i vastu!
  • MEGGAIRW :)))
    Kõlab nagu hea shordikandidaadi tutvustus.
  • tptkas,

    Fair enough. Aga see ei saa ju olla ainukeseks p6hjuseks firma aktsiate ostmisel. Mis need muud p6hjused on?

    sB
  • Mina ostan. Kindlasti. Virtuaalportusse. Kavatsen rakendada Osta-ja-hoia printsiipi. Eks siis mõne aja pärast saa mõtteid vahetada, kui hea äri oli...
  • Veider. Subjecti real ütled, et "kindlalt" ja siis et ligi 50% t6enäosusega. Kindel peaks ikka 100% t6enäosust tähendama... mulle on koolis niimoodi 6petatud.
  • tegemist on vist kerge irooniaga ;)
  • kanarik: elementaarne loogikaviga (korrektse analyysi puhl lausearvutuses sõnu vahele ei jäeta - samamoodi nagu liitmistehtes numbreid).
    "kindel" käib "ostmise" kohta ja "50% tõenäosust" käib "tõusu" kohta.
    Nii et täiesti erinevad asjad ja vastuolu puudub.

    Diskleimer. Antud märkust ei saa tõlgendada soovitiuse ega ebasoovitusena, vaid ainult tehnilis-loogikalise tekstianalyysina.
  • ah ise teete mis tahate, mina teenisin juba selle aktsia tousu pealt ca 20%, ise valite kas ostate v. mitte ja tana touseb ka!
  • to: tptkas
    unustasid kirjutada palju sa ennem selle possu pealt lossi said. vaadates sinu postituste ajahetki ja TUNE graafikut on sinu juttu küll raske uskuda.
  • Ma ei ole lossi saand, ostsin seda 1.3-ga ja muusin 1.58-ga, praegu pole veel ostnud, kuna huvi lax mujale... Varem ma seda aktsiat veel ei teadnud!
  • TUNE on hilistuv aksia s.t. kui teised on tõusevad siis ootab tükk aega.
  • kui see tune on praegu 1 ja paari aasta pärast endisel tasemel siis võiks ju osta. aga võibolla ettevõtte kaob üldse ära või aktsia väärtus muutub nulliks. ma ei ole pooljuhtidega hästi kursis. mis sündmus juhtus 2000ndal, et see sellise hüppe põhjustas. enamus kõveraid on ühtenägu. imelik aktsia on Multilink Tech Corp. see oli 1600 kuid nüüd on 1.
  • Uurisin veidi TUNE aktsiat. Üsna ebatavaline, et ettevõttel on 2 korda cashi aktsia kohta rohkem kui on ta turuhind samuti kaupleb 4 korda alla raamatupidamusliku väärtuse. Aga ju siis nii cash, kui raamatupidamuslik väärtus vähenevad. Sellist arengut on ka märgata.

    Ma ei julgeks selle aktsiaga eriti kaubelda. Pikaks minekuks tagab cash mingi kindluse, kuid samas pole teada, millal ettevõte kasumisse jõuab ja seega põletab cashi. Lühikeseks ei julgeks ka minna, aktsia on väga volatiilne, beeta on ligi 5. See tähendab seda, et kui turg liigub protsendi, siis TUNE 5%. Seega pole ime kui aktsia lühikese ajaga kahekordistub. Aktsia sobib vaid tõelistele mänguritele!
  • Praegu on see class-action suits vark teema kasitlemisel, nimelt inimesed on andnud firma kohtusse, et nemad on oma rahast jaanud ilma labi aktsia langemise. See on vaga ebatoenaoline, et TUNE need kohtuistungid kaotab(inimesed ise on suudi, et ostsid ju aktsia, votsid omad riskid...)... Seega need class-action suits on suht mottetud asjad ja aktsiahinna tous jatkub esmaspaeval(toenaoliselt, kuna viimased 3 paeva on tousnud ja purustati 1.4 dollari tase hiljuti)! Mis arvate?
  • selliseid aktsiaid pooljuhtides on palju mis võiksid tõusta. mingi prognoos tehti et silicon laboratories tõuseb. aga ei usu hästi. mina ei riskiks. millegi pärast on mulle meeldima hakanud skywork solution. võibolla nime pärast
  • Monolithic System Technology (MOSY)
    Integrated Circuit Systems (ICST
    Virage Logic Corp (VIRL)
    Omnivision Technologies Inc (OVTI)
    Silicon Laboratories Inc (SLAB)
    Skyworks Solutions, Inc. (NASDAQ : SWKS
    Maxim Integrated Products (MXIM)
    National Semiconductor Corp (NSM)
    Silicon Storage Technology (SSTI
    Microtune Inc (TUNE)

    mul jäid miskipärast sellised sõelale kiirel välisel vaatlusel, ilma eriliselt süvenemata.
  • SWKS paistab tõesti hea investeering! Käive on kõvasti kasvanud ja lossist on saanud väike profit. Kas nüüdsest teenib ettevõte kasumit? Samuti kaupleb alla raamatupidamusliku väärtuse. Võlga parasjagu.

    Ma ise jään esialgu BBOX-le truuks. Lolli peaga sai ostetud, eks näis, mis saab!

    Bettie, sa võiks oma karvase käega BBOX-st üle käia, oleks huvitav teada, mis sa sellest arvad?
  • NSM on huvitav aktsia, aga kuna teeb sonyericssonile chippe, siis tasub viimase käitumist veidi arvestada.

    ps: vähemalt eile oli cebitil sonye stendi ümber tunduvalt agaram sagimine kui nokia omal. P800 näitas oma võimeid.. 610 ja umtsikas Z1010 olid samuti igati asjalikud.
  • Miks MOSY ei ole virtuaalportusse võimalik panna. Minu meelest see tuleks nimekirja lisada.
  • CCDC - schools industry. see tõuseb iga aasta 100%. mis arvate asjast?
  • SWKS koha pealt paistab kohe silma et 67% varadest moodustab goodwill. Ei tea mis seal taga täpselt on aga minu jaoks kuulub goodwill selliste asjade hulka mis väga tihti kuidagi märkamatult õhku haihtuma kipub, yhesõnaga mitte tõsiselt võetav osa varadest. Niiet puhtalt raamatupidamusliku väärtuse järgi seda aktsiat ei ostaks.
  • aga kuidas on konkurendi vitesse semicontactoriga. tundub et nad lubasid mingit vabrikut ja uusi tooteid aga kas see kasumit toob, seda nad ei tea ka praegu. praegu mulle jäi silma Virage Logic Corp (VIRL) mille graagik on selline, mis kohe võiks karata ja mille hind on väga madal. virtuaali igatahes panin.
  • Müts maha tptkase ees! TUNE on maksab eelturul 2.69$, kui mina seda soovitust nägin ja aktsia hinda vaatasin, siis oli see 1.6 dollari ringis.
  • Kui keegi vaidab, et aktsia hind KINDLALT touseb siis selle peale tousevad mul ihukarvad pysti.
    Tagantjarele on toesti tore vaadata, et nae joppaski, igal juhul on sul vist parem kristallkuul kui meil lihtsurelikel

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon