Kes moodustavad valitsused? - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Kes moodustavad valitsused?

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Jätaks selle eelmise valimiste teema ja teeks pakkumisi uue valitsuse osas.
    Jälgides Juhani, Siimu ja Villu käitumist, tundub selle liidu moodustamine üha kahtlasem.
    Programmi osas võivad nad küll kokku leppida, kuid portfellide jagamine kujuneb ikka väga raskeks. Kõigest hoolimata panustan ise ikka veel liidule RP+RE+RL.
    Kes tahab kihlvedusid sõlmida?
  • Kuldar1 täpsusta enne, kas sinna mingi täiendava koalitsioonipartneri (IML) liitumine tähendab sulle kihlveo kaotamist?
  • Sama küsimus Kuldar?
    Kui sinna topitakse vägisi Laari porukat, siis Villu laseb sealt jalga.Tekib oht, et Arnold ei annagi Partsu poisile valitsuse tegemise õigust ja siis hüppab üle ka Siim.Tal on alati olemas põhjendus tagataskus, ma üritasin aga nad on veel liiga rohelised ja toored, kui teeme liidu KE+Rl+RE saab töise vana vana kaardiväega valitsuse.
    Minu isiklik fantaasia.
    Nõus kihla vedama Kuldar.Tekib valitsus RP+RE+RL,kui tuleb keegi juurde läheb lõhki.
  • 28+6 ei võimalda blokeerida presidendi valimist Riigikogus. Kui nelikliit tekib ja neis "rändrüütlid puuduvad", on nelikliidul tugevad šansid presidendivalimised üle elada. Sel juhul on KE täielikult nurka aetud ning oht peitub hoopis KE distsiplineerituses ja "juntimisega" Riigikogu töö blokeerimises.
  • Kuldar & Miroslav!

    Kuidas te saate kihla vedada, kui te mõlemad panustate ühele ja samale asjale, RP+RE+RL?

    selgitage seda teistele ka!
  • Miroslaviga kahjuks ei saagi kihla vedada. Minu pakkumine on 3xR ja kõik. IML-i lisandumine on minu kaotus.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon