Ajaloolised finantsandmed - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Ajaloolised finantsandmed

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Oksab keegi öelda, kust saaks ajaloolisi finantsandmeid firmade kohta. Näiteks: kui palju teenis motorola kasumit aastal 1994? Või kui palju oli samal firmal sularaha 94 aastal?

    Puhtalt numbrite kujul. Siis ei peaks aastaaruannetes kaevama ja saaks palju lihtsamini.

    Tänud ette!
  • Üks allikas mida soovitan on Valueline. Ajaloolist datat hetkel alates aastast 87. Paraku üsna kallis.
    Kui tahad midagi konkreetset, Motorola näiteks, võin saata PDF faili.
  • Kui saaksid saata faili järgmiste firmade kohta, siis oleksin väga tänulik:
    Motorola, AT&T, Cisco, AOL

    Huvitavad andmed alates 94 aastast

    Mail: andres@kauplus.ee

  • Tere,

    Tekkis ka mõte küsida- äkki kellelgi võimalik aidata...

    Nimelt huvitakid mind mõne indeksaktsia (n. S&P 500)
    hinnad (high, low, open, close, volume??, jne) päevade kaupa.
    Huvitab võimalikult pikk ajavahemik. Mul on nimelt käsil
    ühe analüüsiprogrammikese kirjutamine/testimine.

    Olen proovinud andmetega investor.stockpoint.com'ist ,
    aga mulle tundub ,et vanemad andmed on nädalase vahega
    ja vähemte andmetega tundub, et ei vea välja.

    Kui andmete saatja peaks asja vastu huvi tundma,
    olen loomulikult nõus teda kursis hoidma.

    Thanks,
    Eero.

    Mail: itsolution@hot.ee
  • quote.yahoo.com

    Sealt peaks mingisuguse exceli spreadsheeti saama tõmmata..ja sealt edasi saab juba .txt faili panna näiteks.


    sB
  • Käisin aastaaruanded läbi, seega pole enam vaja saata. Kuid tänan pakkumast.

    Aga kas keegi oskab seletada miks erinevad firmade andmed järjestikustes aastaaruannetes. Näiteks on ühes aruandes öeldud, et Motorola tegi 14M$ käivet, aga järgmises aruandes on sama aasta kohta öeldud, et käive oli 12M$? (Numbrid on hetkel näitlikustamiseks ja suvaliselt võetud.)

    Mõlemad auranded on pärit Motorola enda lehelt ning peaksid olema ametlikud andmed.

    Kuid märkasin selliseid andmete vahelisi lahknevusi liiga tihti, et see oleks mingi ühekordne anomaalia. Ja ka teiste firmade juures.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon