Vajame laenu 2,5 MEEK 3 kuuks - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

Vajame laenu 2,5 MEEK 3 kuuks

Log in or create an account to leave a comment

  • Rahavoog stabiilne, tarvis puhverdada laekumisi, tagasimaksed rahavoo alusel. Intress läbi räägitav.
  • OK, saame kell 14 Sampo Panga ees kokku. Kuidas ma su ära tunnen? Minul on käes suur roheline kohver.
  • Ei noh kui tõsine huvi siis võib ka pikemalt lahti seletada
  • LHV peaks looma uue foorumi... (Ad)venture kapitalistide omavaheliste tehingute esialgsete kriteeriumite määratlemine... See muidugi tingiks ka kohe vajaduse teise foorumi vajaduse... Ehk siis Foorumi (Ad)venture kapitalistide nutt, hala ja hoiatused...
  • Mõmm,

    ad- ja -venture capitaliste ei ole siin kilomeetrite kauguselt ka tunda, sest nimetatud investeerivad ikka omi või kaasatud vahendeid teistesse ettevõtmistesse, mitte ei nuru raha e-brokeri kodulehe foorumites enda ettevõtmistesse.
  • Noh, ma mõtlesin, et Ad(venture) capitalist ongi see vend, kes e-brokeri leheküljel raha nuruvale tegelasele ressurssi võimaldab. Selle raha andmise ja tagasisaamise protsess ongi tõenäoliselt suhteliselt suur (AD)VENTURE...

    Ehk siis - ma üritasin etendada verbaalset küünilis-iroonilist sarkasmi siin üha sagenevate rahanurumiste suhtes,
  • Noh, sõltub, mul üks tuttav annab laenu kinnisvara või millegi muu materiaalse tagatisel ja elab päris hästi, mingeid probleeme ka pole tekkinud.
  • Kas need kõik ei sobiks Hedge fondile. On vist LHV-l niisugune toode?
  • hedge fond tahab riski maandada ka, mitte ainult võtta.
  • Fit, kusjuures mul on sarnane tuttav. Minimaalsed riskid ning väidetavalt mingi 20% p.a. nagu naksti. Kusjuures vend ei ole selline, kellega saadakse kokku tumedate kardinate varjus ning alustatakse dialoogi...

    "Don ....., I am honored and grateful that you have invited me to your daughter... 's wedding... on the day of your daughter's wedding. And I hope their first child be a masculine child. I pledge my ever-ending loyalty."

  • Vaatasin hiljuti filmi The Italian Job. seal käidi välja selline lause: "ma usaldan inimesi, aga ma ei usalda kuradit nende sees".

    enamus juhtudel meelitab raha selle "kuradi" inimeste seest välja.
  • Kes on lugenud kodanik Männikese lugusid (muide minu jaoks maailma parim naljaraamat!), see mäletab sealt ka üht rahalaenamise lugu.

    Kodanik Männikesele oli tekkinud üks tüütu sõber, kellest tahtis lahti saada. Hea inimene nagu ta oli, ei soovinud olla sõbra vastu viisakusetu ning seetõttu pöördus oma murega Otu poole. "Sa laena raha," soovitas Otu. "Küll ta siis ära kaob!"
    Nädala pärast kui Otu Hiiu õllepalees kohtas kodanik Männikest, tundis ta huvi, kas tema soovitus toimis.
    "Väga hästi", kostis kodanik Männike. Pärast seda, kui ma olin talt juba kolmandat korda sada rutsi laenanud, kadus ta ära ja ei anna ennast enam näole".

    disclaimer: lugu on ümber jutustatud mälu järgi, aga mõte jääb samaks.
  • andrisim, mine hansapanka, seleta ära. saad palju parema intressiga kui siit :) kui ei saa, ega siis siit ka ei saa.

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon