Head investeerimissõbrad, teie vastus on mulle oluline! - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

Head investeerimissõbrad, teie vastus on mulle oluline!

Log in or create an account to leave a comment

  • Tere,

    Olen Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna tudeng ja palun Teie abi oma lõputöö raames küsitluse läbiviimisel.

    Küsimustik on suunatud Eestis elavatele inimestele ning selle abil püüan välja selgitada inimeste suhtumist võlakirjafondidesse. Võlakirjafondide all pean silmas nii võlakirja-, likviidsus- kui ka rahaturufonde.

    Tegemist on anonüümse küsitlusega ning vastuseid ei saa seostata vastaja isikuga. Kui Te ei tea võlakirjadest midagi või ei tegele investeerimisega, oleksin ikkagi tänulik, kui vastaksite minu poolt esitatud küsimustele. Teie vastuseid kasutan hiljem statistilise analüüsi koostamisel.

    Küsimustikuni jõuate, kui vajutate allolevale lingile:

    http://www.eformular.com/tiina.jurgens/eraisikud.html

    Kuna küsitlus on suunatud Eestis elavatele inimestele, oleksin äärmiselt tänulik, kui saadaksite selle edasi ka oma sõpradele ja sugulastele.
    Küsimustikule on võimalik vastata kuni 26. oktoobrini 2007.


    Küsimuste korral või küsitluse tulemuste kohta võite ühendust võtta e-posti teel: tiinajurgens@gmail.com.


    Tänan koostöö eest!

    Tervitades,
    Tiina Jürgens


Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon