Lamar Advertising (LAMR) - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Lamar Advertising (LAMR)

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Meie lühikeseksmüügi idee LAMR'is on tänaseks tegelikult oma sihi täitnud ning lühema horisondiga lühikeseks müüjail soovitaksin siin $29 peal teenitud 20%+ kasumi välja võtta, eriti need, kes usuvad ülemüüdud turul lühemaajalist põrget või on agressiivsema kauplemismentaliteediga.

    Pikemas perspektiivis oleme aga hinnasihti ümber vaatamas (allapoole korrigeerimas) - laenukoorem on ettevõttel väga suur ning see pärsib LAMRi tulemusi veel pikka aega. Samuti on oodata 2009. aastal ettevõtete turunduskulude kärpimist pea kõigis sektorites ning see mõjub LAMRile negatiivselt terve 2009. aasta. Seega usume, et kuigi aktsiaturud on ettevaatavad, võib turg pikemas perspektiivis jätkuvalt alahinnata LAMRi võlakoormaga seonduvaid probleeme ning olla liiga optimistlik ettevõtete turunduskulutuste osas 2009. aastaks.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon