pakkuda 30% osalust Ibizal asuvast ilusalongist The Lounge - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

pakkuda 30% osalust Ibizal asuvast ilusalongist The Lounge

Log in or create an account to leave a comment

  • kas keegi ütleb, et mismoodi käituda, kui paneks eestis müüki kuni 30% ibizal asuvast salongist!?
    alustasime kevadel, aga salong vajab pärast esimest suve väikest sisu korrigeerimist. sai ära proovitud, mida klient ootab ja nüüd vaja kohaned järgmiseks hooajaks.

    salong ise on sellise iseloomuga, et päeval on lihtsalt ilusalong, juurde pakume "raw juices". aga pärast "siestat" paneme musa mängima, tuled vilkuma ning siis saab lasta end enne klubisse minekut sättida - juuksed, küüned, nägu, bodyart. saab tulla kambaga. meil on ka baar, niiet trendijookidega krutib tuju juba enne Pachat huvitavaks.

    asukoht eesti mõistes raekojaplatsis (vaata googlist Vara de Rey, Ibiza), töökohti 6, koos protseduuride toaga, pinda 63m/2

    mul on olnud kaks inglasest partnerit, kellest üks oli suur jutumees ja teine suundub kahjuks dubaisse suurematele põldudele.
    nüüd enne, kui järgmist kohaliku proovin, eelistaks ikkagi eestimaist, seepärast uurin. enda vahendid on ehituse ja igasugu sünnitusvalude peale pea ära kulunud. esmaspäevast olen taas 100% omanik.

    kel huvi vähe konkreetsem huvi, siis info@theloungeibiza.com, saadan pilte jm infot.
    alates 20.12 olen ise eestis kuni 10.01

    ps. lisaks otsin ka endale nõustajat, kes edaspidi nõuga abiks oleks, sest paar projekti vajab veel käivitamist...
  • Kellele kinnisvara kuulub? Ilmselgelt tundub sul mõistlikum otsida partneriks mõni kohalik või kedagi Hispaaniast.

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon