Balti börsid 14. aprill - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Balti börsid 14. aprill

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Kolmest Balti börsiindeksist lõpetas eile kauplemise madalamal vaid Tallinna börsiindeks (-0.18%). Riia ja Vilniuse börsiindeksid seevastu tõusid vastavalt +0.53% ja +0.01%. Kauplemisaktiivsuse poolest oli tegemist suhteliselt tavapärase börsipäevaga – kokku sooritati Balti põhinimekirjas olevate aktsiatega 499 tehingut koguväärtuses 784 tuhat eurot, millest ligikaudu 561 tuhat eurot (302 tehingut) tehti Tallinna börsil ja 144 tuhat eurot (176 tehingut) Vilniuse börsil.

    Enim kaubeldud aktsiaks oli eile Olympic EG (-1.50%), millega sooritati 66 tehingut kogumahus 209 tuhat eurot. Olympic EG-le järgnesid Silvano FG (+3.40%) ja Tallinna Kaubamaja (0.00%) vastavalt 108 ja 103 tuhande euroga.

    Suurimateks tõusjateks olid eile Silvano FG (+3.40%, käive EUR 107,6k), LSC Group (+2.92%, käive EUR 63,5k) ja Harju Elekter (+1.00%, käive EUR 24,2k). Enim langesid PRFoods (-5.11%, käive EUR 40,9k), Arco Vara (-5.00%, käive EUR 9,0k) ja Baltika (-4.41%, käive EUR 8,2k).

    Nädala olulisemad sündmused:
    • Homme on oodata Tallinna Kaubamaja I kvartali tulemusi;
    • Ülehomme kell 15:00 toimub Olympic EG aktsionäride korraline üldkoosolek. (Börsiteade)
  • Lisasime Balti analüüside alla meie I kvartali tulemuste Preview, millega saate lähemalt tutvuda siin.
  • Meie ootused Tallinna Kaubamaja I kvartali tulemustele on järgmised:

  • LHV võiks võimenduslaenu kasutavatele klientidele vähemalt Balti analüüse küll tasuta pakkuda. Protsendid on kõrged ja summad suured, mul oleks küll piinlik sellise asja eest veel raha juurde küsida.
  • Mina olen nõus veidi enamgi teenuse eest maksma, seda aga eeldusel, et analüüside operatiivus paraneb ja sisukus suureneb. :-)

    P.S. Kvaliteetset teenust ei olegi võimalik pikaajaliselt tasuta pakkuda.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon