Noteerimata väärtpaberi müümine - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Noteerimata väärtpaberi müümine

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Olen hetkel ome aktsiaid SEB-st LHV-sse üle toomas ja kuna see maksab, siis osad olen müünud ja raha üle kandnud.
    Aga ühega tekkis probleem. Oli ostetud Blackbird Energy, mis aga ühines Pipestone Oiliga. Nüüd on mul:
    Pipestone Energy Corp (ühine firma)
    Stage Holdco LTD Class A (noteerimata). Ega ma täpselt ei saa aru, mis see holding company tähendab ja mis sellega teha.

    Ma saan aru kuidas käib aktsiate ülekandmine (tegin seda SEBst LHVsse), aga kuidas üldse leida ostjat sellisele imelikule asjale?
  • yanek
    näiteks siit foorumist?

    https://fp.lhv.ee/forum/invest/132042


    Mis see Cleveron siia puutub?




    Välismaise veidra aktsia omamine tähedab seda, et lahti sa asjast enam ei saa kui noteeritud pole.

    Saada firmasse email ja uuri milline on ühinemise seis praegu.
    Kui hästi läheb, siis saad mõne aja pärast vastu noteeritud aktsia ja seda on võimalik börsil maha müüa.
    Kui läheb halvasti ja firma on pankrotis või midagi noteeritavat vastu ei saa, siis peadki elu lõpuni aktsiat hoida.
    Või leidma välismaistest foorumitest mõne ostja.

    Aktsia liigutamine ühelt kontolt teisele toimub kas makseta või makse vastu väärtpaberi ülekandega. Sinu puhul makseta väärtpaberiülekanne.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon