Märkimisõiguse ost (Finnair). - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Märkimisõiguse ost (Finnair).

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Tere.

    Jällegi algaja küsib.Uurisin omal käel ka teemat,aga päris pihta ei saanud asjale.Mind huvitab Finnairi aktsia.Kui ma nüüd ostaksin Finnairi märkimisõigusi (omamata ise Finnairi aktsiaid),siis mida täpselt ma ühe märkimisõiguse eest saan?

    Tänan.
  • Õiguse osta ühe Finnairi aktsia emissioonihinnaga? Kui märkimisõigus + märkimishind < turuhind, siis -> profit. Üldiselt aga ei tohiks sellises äris mingi väga suur raha ennast peita :-)
  • Korrektsioon: Finnairi puhul ühe märkimisõiguse eest saad osta 10 aktsiat hinnaga 0.4 eurot aktsia.

    Each one (1) Subscription Right carries the right to subscribe for ten (10) Offer Shares at the subscription price.
    The subscription price is EUR 0.40 per Offer Share (the “Subscription Price”).

    Siis veel selline mõte, et maaklerilt, kelle juures konto on, tuleb uurida, kas nad üldse võimaldavad selles emissioonis osaleda. Soome maaklerite puhul pole probleemi, aga näiteks LHV puhul ma küsiks igaks juhuks üle. Lisaks õiguste ostmisele tuleb siis kohe samal ajal ka märkida. Kui märkimiskorraldust pole antud, siis märkimisõigused lihtsalt tühistuvad 01/07 kl 16.30.
  • 113366
    Korrektsioon: Finnairi puhul ühe märkimisõiguse eest saad osta 10 aktsiat hinnaga 0.4 eurot aktsia.

    Each one (1) Subscription Right carries the right to subscribe for ten (10) Offer Shares at the subscription price.
    The subscription price is EUR 0.40 per Offer Share (the “Subscription Price”).

    Siis veel selline mõte, et maaklerilt, kelle juures konto on, tuleb uurida, kas nad üldse võimaldavad selles emissioonis osaleda. Soome maaklerite puhul pole probleemi, aga näiteks LHV puhul ma küsiks igaks juhuks üle. Lisaks õiguste ostmisele tuleb siis kohe samal ajal ka märkida. Kui märkimiskorraldust pole antud, siis märkimisõigused lihtsalt tühistuvad 01/07 kl 16.30.


    mõnikord tuleb kasuks lugeda praegu veel esilehel olevat artiklit ja pole vaja midagi üle küsida
    täna kell 12.00 kukub kell LHVs
  • Tänud, ei märganud seda infot :-) Eelaimdus sellest, et välisaktsiate märkimiskorralduste esitamisega mingi jama on, osutus aga õigeks ;-)
  • Tere! Eile kinnitas maakler telefoni teel, et märkimise tähtaega (läbi LHV) pikendatakse. Pidavat ka ametlik teade kohe tulema. Täna ma seda veel ei näe. Parandage, kui eksin..

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon