Soovitage filme ja seriaale

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

 • Kõik teemakohased filmisoovitused on teretulnud.

  Teen otsa lahti:

  "The Big Short" (2015)
  "The Wizard of Lies" (2017)
 • The Wolf of Wall Street

  Btw, dokfilmidele on siin eraldi teema juba olemas, kui märganud pole.
 • Ma täiendasin teemat ja lisasin ka seriaalid.

  Billions alustab märtsis kolmandat hooaega ning siiani võib küll kiita
 • Boiler Room ja Rogue Trader on täitsa head. Parim finantstemaatiline film, mis eales tehtud, on minu hinnangul aga HBO poolt toodetud Too Big To Fail. Margin Call on aga näiteks lihtsalt igav. Suure kaarega peaks mööda käima Wall Street 2: Money Never Sleeps nimelisest travestiast.
 • Juunis tuleb Big Shorti lavastajalt uus seriaal Succession....eks näis, kas kõlbab
 • Jerusalema (2008)
  Kah nagu põhimõtteliselt finantsteemaline. Lisaks sobib ka nendele, kellele Ameerika kino on ehk veidi väsitav.
 • Netflixi Dirty Money peaks siinsele foorumikülalisele meeltmööda olema, palju tuttavaid tickereid ja nägusid.
 • Karum6mm
  Boiler Room ja Rogue Trader on täitsa head. Parim finantstemaatiline film, mis eales tehtud, on minu hinnangul aga HBO poolt toodetud Too Big To Fail.

  Head soovitused. Tänud. Millalgi sa mainisid veel "What the Health (2017)" nimelist filmi, et pidi mõjuma normaalsete inimeste söömisharjumustele. Vaatasin selle ka ära aga oli igav. Klassikaline ühe fanaatiku poolt kokku pandud demagoogia. Kuigi ilma eelnevate teadmisteta vaatajale võibolla tekib tõesti mulje, et tegemist on sulatõega. Ise olen elanud koos 15 aastat teadlikku taimetoitlust harrastanud neiuga, kes välja nägi täitsa tipp topp. Peale seda kui ta hakkas liha uuesti sööma ei suutnud ta aga uskuda, et peale 5 minutit tantsutrennis ei lähegi enam silmade eest mustaks..
  Lisaks need taimetoitlaste lapsed, kes tuuakse lasteaeda ja keelatakse neile liha anda. Nahk on muutumud läbipaistvalt sinakaks ja liha nähes sööstavad selle peale nagu pöörased. Õpetajate sõnul puhas lastekaitse teema.
 • Venemaa teemast.
  Stagna
  [
  Sai siis kah see venelaste Tee tippu ära vaadatud, mis üllatuslikul kombel on isegi Forum Cinemate vaadatavuse esinumbriks tõusnud.

  Vene filmi kohta pole väga vigagi. Nõukapatriotismi oli seal õige vähe, pigem näidati spordikomitee ametnike juhmakust ja sisevastuolusid N. Liidu korvpallikoondises, kes 1972 aasta olümpia eel sai uue peatreeneri . Koondise liidrit Sergei Belovi kujutati kui ülbet ja isekat supertalenti, kes pidas teistest end niipalju paremaks, et temal ei kõlvanud tiimikaaslastega isegi inimese moodi rääkida ega vaba aega veeta. Paulauskasest oli tehtud Leedu natsionalist, kes vihkas nõukogude võimu ja plaanis Müncheni olümpial Läände põgeneda.Grusiinid olid tüüpilised mägede pojad, kellele Gruusia pulm oli tähtsam kui valmistumine olümpiaks, Ja ameeriklaste treener Hank Iba nõudis oma meestelt jõhkrat mängu, nii jõhkrat, mis tooks vastase tippudele vigastusi.

  Selle vaatasin ka ära ja tõesti päris OK. Kuigi mulle tundus küll, et tegelikult oleks selle jutu eest, mida Paulauskas seal ajas siis pigem saanud sunnitööle kui NSVLiidu koondisesse. Igal juhul enne kui hakata vene spordifilme vaatama tuleks ära vaadata selline linateos nagu Red Army (2014), kus NSVLi hokikoondise kapten ja hilisem vene spordiminister Fetissov annab väikse ülevaate valitsenud oludest.
  See Larionovi artikkel sobib tegelt ka: https://www.theplayerstribune.com/miracle-on-ice-hockey-russia/
 • Soovitaks veel Inside Job'i ja Lenzeri nimetatud Dirty Money on väga hea kuueosaline sari. Samuti Billions!
 • Inside Job'i puhul tasub arvestada, et tegu on dokumentaalfilmi sellise vormiga, kus autor otsib küsimusi teda vaevavatele vastustele (a la Michael Moore). Eeldus (ja järeldus) on, et kõike saab ja peab lõpuni reguleerima ning regulatsioon päästab maailma. See, kes seda 21. sajandi teise kümnendi lõpus veel usub, peaks arsti juurde minema ja laskma oma peanuppu tõsiselt kontrollida. :-D
 • Netflixis paar head uut asja:

  https://www.netflix.com/title/80221646 - Hiinlaste reverse merger petustockidest
  https://www.netflix.com/title/80206395 - Dokumentaal Trumpist
 • TV3-s oli eile filmi "Big short"(suur vale) esilinastus. Nädalajagu päevi on veel järelvaadatav.
 • Ma ei tea, parim on "Elavad surnud".
  Erilised värdjad saavad kuuli või siis noaga pähe (kuigi ma kahtlen, et jahinoaga on võimalik läbi kolba lüüa). Võib ka lihtsalt kirve või kaikaga inimese lömaks trampida.
  Lahe , lihtsad lahendused ja ei ole seda lõputut jaarutamist.
 • Ma üldiselt pole suur X-files fän ja pealegi tundub, et selle seriaali best before on ammu möödas kui äkki tuttava soovitusel vaatasin viimase, 11.hooaja 7. seeriat veidra pealkirjaga Rm9sbG93ZXJz.

  Ja see oli nii eripärane ning suurepärane, humoorikalt tehtud, et ei saa jätta kiitmata.Dialoogi pole peaaegu üldse ja kuidas mässavad arvutid Mulderit ja Scullyt julmalt kiusavad, on ülimõnus .

  Tuleb siiski märkida, et Gillian Anderson pole hästi vananenud, David Duchovny oma neljapäevase habemega ja nonchalant lookiga, mis tuttav juba Californicationist, näeb kortsudedele vaatamata palju parem/ tuttavam välja .

  Mõnes mõttes on ikka väga hea mees olla . Isegi vananev meesnäitleja, kes on kaotanud oma ilueedi välimuse, saab ikka tööd .Naistel tuleb ilukirurgide vahet joosta, naha pingulevedamisest kaob miimika, kaubamärgiks muutunud välimus muutub tundmatuseni ning ikka raske tööd saada .

 • ETV+ teisipäeviti 22.20 Чистота. Boonuseks see, et ETV+s pole reklaamipaska.
 • Vaatasin just Wall street 2 - Money never sleeps veel korra . Pole üldse nii paha kui seda sõimati ja näis isegi humoorikam kui esimesel korral .

  Mõned mõnusad tsitaadid :

  Gordon Gekko : Stock's in a free fall. My guess is that it just lost its Bar Mitzvah... By the end of the day it might not even be potty trained.
  .............................................
  Quant analyst : Girl like that cost a thousand bucks last year... now it's up to five.
  Jacob :Getting priced out of the hooker bubble?
  analyst :Goddamn bull market's killing my sex life.
  ...........................
  Zabel :Screw the credit derivative desk, I don't understand half the shit they do anyway.
  ................................

  Gordon Gekko: Bulls make money. Bears make money. Pigs? They get slaughtered.
  ....................
  Gordon Gekko: I tell you,the government's worse than a wife .They got all the power,they got half the money. Now they're working on getting the other half.
  ...............................

  Gordon Gekko :Money is a bitch that never sleeps! She sleeps in the bed with you with one eye open. Next thing you know, she might be gone forever.”
  ...................................

  Gordon Gekko :You wanna know what the mother of all bubbles was? Us. The human race. Scientists call it the Cambrian Explosion, from the Cambrian fauna
  ........................
  Gordon Gekko :Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.
 • stagna
  Tuleb siiski märkida, et Gillian Anderson pole hästi vananenud.


  Minu arust näeb endiselt päris hea välja. Parem isegi kui esimeses hooajas. Aga võibolla on see mu isiklik kiiks :)
 • ETV-st üksvahe tulnud TV-sarjas "Langus" (The Fall, 2013-2016) oli ta - Gillian Anderson - küll väga kõrgel tasemel ning igati kena välimusega karge karm mutt.
 • ...seltsimehed, tuletagem meelde, mis tähendas meil siin 30 a tagasi, kui daam oli 50? Tänane 50 on tolle aja 35. Ilma naljata.
 • Kellel Telia pakett kodus, siis sisuleidjast (või filmiriiulist) avastasin paar vaadatavat asja:

  - "Paanika"[2018] (2008 a. finantskriisi rääkimata lugu)
  - "Warren Buffeti kujunemine" [2017] dokfilm.
  - "Spotlight" 2 Oscariga auhinnatud film tõsielusündmustel põhineval lool, kus grupp USA kohaliku lehe reportereid hakkavad uurima katoliku kiriku preestrite poolt toime pandud pilastusjuhtumeid ning kuidas kirik üritab seda varjata.

Teemade nimekirja