Muusika eakatele. - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Muusika eakatele.

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

 • Mu vanavanemad kuulavad sageli päris head muusikat. Sellel on maa ja armastuse kõla. Sageli paluvad nad mul neid mobiilseadme helinaks seadistada. Kes teab, kust saavad hea mainega mobiilihelina pakkumised, mind soovitada. Tänan väga.
 • Miskipärast aiman, et varsti ilmub mõni hea inimene, kes ainult Sinu aitamiseks siia foorumisse registreerub
 • Kui laul on Youtube'is, siis saab ju sealt helifaili alla laadida
 • läänemere lained - vikerraadiost
  rohelised niidud - elmarist
  lady in red - spotifyst
  country roads - youtubest
  estonia and sweden, join hands, join hands together, we're friends forever - karumõmmi käest
  ;-)
 • Heatahtlikkugi piraatlust hea promoda pole
 • Nutikad telefonid suudavad juba ka näiteks Spotifyd endale sisse linkida, isegi äratuseks.
 • "muurek"
  läänemere lained - vikerraadiost
  rohelised niidud - elmarist
  lady in red - spotifyst
  country roads - youtubest
  estonia and sweden, join hands, join hands together, we're friends forever - karumõmmi käest
  ;-)


  80ndate lõpp ja 90ndate algus oli imede aeg. Sotsialistliku paradiisi kasvava jonnakusega liiduvabariigi üks ebameeldivamaid tüüpe suutsis võtta obskuurse rootsi white (hair) metal bändi...ning teha sellest hetkeks sellise mastaabiga nähtuse, et "Мелодия" pidi nende vinüüligi välja andma.

  muurek, mul hakkab sinu pärast mure. Selliste asjade teadmine viitab sellele, et sa oled ka varsti onu.

  :-D

 • Kelle käest saaks 1995. aasta Estini laulu Edgar Savisaarest?
 • logo on agressiivne, vihjab karmile metalile ja on selgelt manowari, accepti ja iron maideni pealt maha vehitud )

  aga jah, mäletan neid tüüpe, kui sai lasnamäe poisina ja tervisega riskides pae tänavalt shortcutti kasutades üle kanali, mööda praegust liikuri tänavat, kus tollal olid mingid dvigateli ühiselamud ja läbi väikse võpsiku, lauluväljakule välismaa hevibändi vaatama sörgitud ))
 • Velikij, proovi FB-s sellist tegelast nagu Ardi Tedrekin. Ma ei tunne teda, aga selle venna fonoteek on sürr. Mul kunagi oli vaja üht kangialust retropala ja sain ainult tema käest. Ütles, et oli õigel hetkel raadiost lindistanud. Tundus, et ainult sellega tegelebki. Temani jõudsin läbi soovituste ahela.
 • Haha, olen otsinud palju eakatele mõeldud helinaid. See on ju tore, descargar tonos gratis tasuta ja kasutage neid, kui saate. Tänan kõiki, kes mulle vastasid.
 • Aitäh, mul tekkis juba oma paranoia osas paranoia
 • "troim"
  Velikij, proovi FB-s sellist tegelast nagu Ardi Tedrekin. Ma ei tunne teda, aga selle venna fonoteek on sürr. Mul kunagi oli vaja üht kangialust retropala ja sain ainult tema käest. Ütles, et oli õigel hetkel raadiost lindistanud. Tundus, et ainult sellega tegelebki. Temani jõudsin läbi soovituste ahela.

  Proovin. Palju on laule, mida kuulaks heldimusega, aga mida pole ei tuubis ega muudes sellistes kohtades, spotifyst rääkimata. Lihtsalt üheksakümnendate alguse eesti muusika pole seal laialt levinud ja avalikud internetiotsingud annavad paremal juhul info, et see laul on olemas, aga mitte helifaili.
 • Üks veidi vanakooli failijagamiskeskkond (mille nime ma siin ei nimeta) on ka selline koht, kuhu on kogunenud paljud sellised Eesti muusika kogujad. Päris legaalne see tegevus ei ole, aga just sellise materjali leidmise mõttes (mida plaadipoest osta ei saa või mida Spotify ja Youtube'i sarnastes jagamiskohtades ei jagata) ei saa seda jagamist ka moraalselt lõpuni hukka mõista.
 • "Draax"
  Üks veidi vanakooli failijagamiskeskkond (mille nime ma siin ei nimeta) on ka selline koht, kuhu on kogunenud paljud sellised Eesti muusika kogujad. Päris legaalne see tegevus ei ole, aga just sellise materjali leidmise mõttes (mida plaadipoest osta ei saa või mida Spotify ja Youtube'i sarnastes jagamiskohtades ei jagata) ei saa seda jagamist ka moraalselt lõpuni hukka mõista.


  Kas Sina oledki see üks inimene, kelle pärast Eplik ja Co kujutavad ette, et mobiilid jms on mingi meeletu meediakopeerimistööstus? :P
 • Ma saan sellest teemast nii aru, et Eplik & Co ongi just Spotify peale solvunud ja tahaks tagasi neid aegu kus asi käis liinis bittorrent->CD-plaat, nii et midagigi autoritele pudeneks.
 • "Draax"
  Üks veidi vanakooli failijagamiskeskkond (mille nime ma siin ei nimeta) on ka selline koht, kuhu on kogunenud paljud sellised Eesti muusika kogujad. Päris legaalne see tegevus ei ole, aga just sellise materjali leidmise mõttes (mida plaadipoest osta ei saa või mida Spotify ja Youtube'i sarnastes jagamiskohtades ei jagata) ei saa seda jagamist ka moraalselt lõpuni hukka mõista.

  On lugusid, mille eest ma olen rahuliku südamega nõus maksma esitajale talle kuuluva summa ning produtsendile talle kuuluva summa helifaili eest, mida kasutaksin üksnes isiklikuks otstarbeks. Paraku lõpevad sellised head kavatsused seal, kus ikka, kuna neid faile avalikes keskkondades lihtsalt pole ja seetõttu pole ka kedagi ega midagi hukka mõista. Pigem on tegu sellise metsas marjade korjamise laadse igaüheõigusega.
 • Kui lood pole avalikes keskkondades saadaval, siis ilmselt üheks põhjuseks on see, et autorid ei soovi neid enam jagada ja seda soovi võiks austada.
 • "partkoer"
  Kui lood pole avalikes keskkondades saadaval, siis ilmselt üheks põhjuseks on see, et autorid ei soovi neid enam jagada ja seda soovi võiks austada.

  Avalikus keskkonnas mitte saadaval olek võib olla see autorite soovi väljendus. Võib, aga ei pruugi, kuna sellekohane konkreetne info puudub. Aga keegi ei soovigi neid avalikult kättesaadavaks teha.
 • "Draax"
  Ma saan sellest teemast nii aru, et Eplik & Co ongi just Spotify peale solvunud ja tahaks tagasi neid aegu kus asi käis liinis bittorrent->CD-plaat, nii et midagigi autoritele pudeneks.

  Täpsustame: Neil vanadel aegadel, kui rahaliselt töötas veel hästi valem: bittorrent -> CD-plaat, siis allalaetav kraam ei olnud teps mitte Eesti autorite looming (filmid, muusika jne), aga raha said selle eest just Eplik & Co.

Teemade nimekirja