müüge pangaaktsiad;)

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse


 • Täpsem põhjus siit

  http://www.greengate.ee/index.php?page=1&id1=7483
 • See hollandi härrasmees on tugeva kalduvusega kommunismi suunas, tema ideed on võimalikud vaid endise NL-i tingimustes. Tahaks isiklikult näha ettevõtjat, kes annab intressita laenu!
 • Paljud ettevõtted on nõus andma pigem pikemat maksetähtaega kui et võtma vähem raha. Sisuliselt antakse intressita laenu ostjale...
 • Ega pankei ole poisike et laseks ennast tillist tõmmata.
 • minu arust saavad pangad liiga suurt preemiat oma teenuste eest.
  ilma nordea ja sampota oleks ilmselt veel rohkem saanud.
 • Tänapäeva finantssüsteem on way too big to fail. Barring kataklüsmilised sündmused.

  Aga see kutt ajab lihtsalt mäda - teen oma pangandussüsteemi, mille ainuke erinevus on selles, et me intressi ei võta. Ei tea kes talle sinna vahendeid peale annab? Teretere, tahaks anda oma raha tasuta ära, tootlust pole vaja, piisab kui võitleme tuuleveskitega (rahvusvahelise finantssüsteemiga). Idioot.

  Ühtlasi pakun välja ka uue finantssüsteemi, mis ei ole evil, vaid good. Iseloomulikuks jooneks on SMURFS-il ehk Suffiks Money Universal Retrieval Failsafe Systemil (loomulikult hea ameerika tava kohaselt peab akronüüm olema effektne, ohverdades vajadusel lauseehituse loogika ja semantilise täpsuse) see, et tood oma raha "meile", ja selle eest saad tulevikus tarbida. Raha kannab samuti intressi, aga intress ei avaldu mitte rahalises panuses vaid "heas tahtes". Paigutades näiteks 2 MEEK SMURFS-i, saad iga kuu häid soove ja positiivset fiidbäkki + tähtpäevade puhul eriintress soojade imaginaarsete käepigistuste ja õlale patsutuste näol. 35 aasta pärast aga võid näiteks selle raha välja võtta ja puljongit ning 2 viilu leiba osta. Lisaks kordan veelkord - SMURFS on good, mitte evil. BRING UR MONEY HERE!

Teemade nimekirja