Dreamworks Animation (DWA) - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Dreamworks Animation (DWA)

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

 • Dreamworksist(DWA) kirjutasin umbes kuu aega tagasi loo, mis annab ettevõtte praegustest ja tulevastest tegevustest ning plaanidest hea ülevaatliku pildi. Loe seda siit.

  Eile, 31. oktoobril avaldas Dreamworks(DWA) peale turu sulgemist oma 3. kvartali tulemused. Müügitulu oli $55.6 miljonit ning kasum ca $10.5 miljonit ehk $0.10 aktsia kohta (konsensus-ootus kasumi osas oli nullilähedane, mistõttu üleatati siin ootusi). Rõhutada tasub taas tugevat bilanssi. 3. kvartali lõpu seisuga oli ettevõttel raha käes $536 miljonit, mis moodustas 39% kogu ettevõtte varadest.

  $21.4 miljonit müügitulust saadi “Madagascar”-i koduvideodest

  $17.2 miljonit müügitulust tuli “Wallace & Gromet”-i laskmisest telekanalitesse

  $5.8 miljonit “Shark Tale” koduvideodest

  $2.1 miljonit “Over the Hedge” koduvideod

  $6.4 miljonit ülejäänud nimed

  17.oktoobril lasti “Over the Hedge” alles koduvideodesse välja, mis selgitab ka selle väga väikese osakaalu 3. kvartali müügitulust. Põhilised müügitulud tulevad selle filmi koduvideodest 4. kvartalil(mis on ka 4. kvartali müügitulu peamiseks vedavaks faktoriks) ning 2007. aasta 1. kvartalil.

  Sellel reedel debüteerib USA kinolavadel Dreamworksi uusim film “Flushed Away” ning selle edukuse/ebaedukuse kohta tulev informatsioon avaldab ettevõtte käekäigule otsest mõju.

  Samuti teatati konverentsikõnel filmidest, mida plaanitakse kinolavale tuua 2009. aastal (tehtavaid filme 2007. ja 2008. aastaks vaata eespool toodud lingi alt).

  Monsters vs. Aliens – 2009. aasta 2. kvartal

  How to Train Your Dragon – 2009. aasta 4. kvartal

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon