Valuutaturud 6. juuli - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Valuutaturud 6. juuli

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Inglise Keskpank suurendas eile stiimulprogrammi mahtu 50 miljardi naelsterlingi võrra 375 mld GBP peale ning intressimäär jäi 0,5% peale. Euroopa Keskpank aga langetas eile intressimäära 0,25 protsendipunkti võrra 0,75% peale, mis on ajaloo madalaim tase ja deposiidimäära kärbiti 0% peale. EUR/USD reageeris selle peale liikudes järsult alla ligi 150 punkti ning konsolideerub hetkel 1,2380 hinna juures. GBP/USD konsolideerub hetkel 28. juunil moodustunud kahe nädala kõige madalama punkti juures ning EUR/USD on valmis aasta madalaimat põhja uuesti testima.

    Täna kell 15.30 avaldatakse USA juunikuu töötururaport ja töötusemäär, mis toob järjekordselt tugeva liikumise turgudele. Töötururaportis prognoositakse 90 tuhande uue töökoha loomist võrreldes 69 tuhandega, mis oli eelmisel kuul. Töötusemäära prognoos on sama, mis eelmine ( 8,2% ).

    Investorid on rääkimas taas rohkem QE3 programmist kuna praegused sammud ei ole pikaajalise väärtusega ning mõjutavad turge ainult lühiajaliselt. Samuti soovitakse, et Euroopa Keskpank võtaks efektiivsemaid meetmeid kasutusele, kuna intressimäärade alandamine ei ole ainuke lahendus. Tippkohtumiselt tulnud otsused võivad olla küll märkimisväärsed aga nende mõju ei saa näha enne selle aasta lõppu.

    Täna on ka minu viimane praktikapäev LHV-s ning veedetud kuu on üllatavalt positiivne olnud ning arvatust rohkem sai uusi teadmisi omandatud. Alguses tundus natuke raske ka kohaneda LHV Brokeri platvormiga, kuid praeguseks on jäänud mulje, et LHV Broker tundub mugavam ja puhtam võrreldes Metatraderiga. Kindlasti jätkan ka LHV foorumi kasutamist ning soovin kõigile edukat kauplemist valuutaturgudel!Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon