Balti börsid 11. juuli

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

 • Tallinna börsil kaubeldi eile aktiivsemalt Silvano ja Tallinna Vee aktsiaga, mille hinnad langesid vastavalt 0,28% ja 1,07%. Minimaalse käibe juures tõusis enim eile pärast turu sulgemist juuni müügitulemused avaldanud Ekspress Grupi aktsia (+3,55%). Üks vähestest tõusjatest oli veel Tallinki aktsia (+1,14%). Kokkuvõttes Tallinna börsil aktsiahinnad teisipäeval märkimisväärselt ei liikunud, seitsme ettevõtte aktsiahinnad püsisid muutumatuna. OMXT tõusis 0,13%, 150 tehingu käive oli kokku 354 627 eurot.
 • BNS: Selver avab väikekaupluste keti

  Tallinna Kaubamaja kontserni kuuluv ning seni vaid super- ja hüpermarketite turul tegutsenud Selver avab väikekaupluste keti. Esimene Selveri väikekauplus avatakse Tallinna ja Laagri piiril Pääskülas detsembri alguses, teatas ettevõte.

  Väikekaupluse eesmärgiks on pakkuda esmavajadustele vastavat toidu- ja tarbekaupade valikut, põhirõhk on värskel toidukaubal. Väikekauplusi planeerib ettevõte peamiselt elurajoonide südamesse, aga ka kohalike elanike jaoks oluliste asutuste lähedusse, ühistranspordipeatuste juurde või peamiste sõiduteede äärde
 • Eile avaldas kv2 müügitulemused Tallinna Kaubamaja. Numbrid olid pisut tugevamad kui ootasime. Ettevõtte müügitulud olid kokku 118,8 miljonit eurot ehk 7,9% kõrgemad kui aasta tagasi ja 6 miljoni euro võrra ehk 5,3% paremad meie konservatiivsetest ootustest. Tulemused tulid ootustest paremad paljuski tänu automüügi segmendi 83,3%-le kasvule.

  Börsiteade:
  https://newsclient.omxgroup.com/cdsPublic/viewDisclosure.action?disclosureId=513966&messageId=631327
 • Juuni müüginumbritega tuli eile välja ka Ekspress Grupp. Ekspress Grupp käive kasvas juunis 5,1% võrreldes eelmise aasta sama perioodiga. Juunis ulatus käive 4,9 miljoni euroni, mis oli 2,6% meie ootustest kõrgem. Kiireimat kasvu näitas taas online-meedia segment (+20,2%), kuid absoluutnumbrites (0,9 miljonit eurot) jääb segmendi osatähtsus võrdlemisi marginaalseks.

  Börsiteade:
  https://newsclient.omxgroup.com/cdsPublic/viewDisclosure.action?disclosureId=514010&messageId=631389
 • Silvano aktsia kaupleb täna esimest päeva dividendiõiguseta, millest on tingitud ka aktsiahinna langus

Teemade nimekirja