Fitbit

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

 • Alles juunis oma IPO teinud Fitbit (FIT) on sealt juba ligi 11% tõusu teinud ja mitmed tuntud hedge fondid nagu Blue Ridge Capital ja Tiger Management on selles päris suure koguse aktsiaid omandanud. Mitmed analüütikud on aktsia katnud ja andnud "Overweight" reitingu hinnasihiga 47-60usd.
  Kogu asja juures on veel oluline märkida, et hiljuti tehtud uuringud näitavad, et üle 68% küsitletud naistest eelistavad Fitbiti tooteid. Naiste eelistusi aga ei tohi kindlasti alahinnata, sest õrnem sugupool on fitnessi alal enamuses ja nemad määravad ka selle trende. Fitbiti toodete hinnaskaala jääb 60usd-250usd vahele. Omaette küsimus on muidugi Apple Watch konkurents. Aktsia kaupleb küllaltki kõrge P/E tasemel, aga müügikasv on olnud kordades suurem. Analüütikud prognoosivad üle 160% käibe kasvu ja üle 70 miljoni ühiku müüki. Kuna sügishooaeg on alanud, spordisaalid on inimesi täis, siis lähiperioodiks võib olla tegemist atraktiivse kasvuaktsiaga.
 • Uuringust selgus ka, et enamus küsitletuist soovib oma senise sportkella ja muud vahendid järgmise 6 kuu jooksul välja vahetada. Ettevõtte juht James Park teatas täna ka Fitbiti vastavusest HIPAA nõuetele mis kaitseb isiku terviseandmeid. See aga avab ukse ka korporatiivklientide maailma. Aktsia on täna teinud juba ligi 9% tõusu.
 • Fitbit (NYSE:FIT): Q3 EPS of $0.19 in-line.
  Revenue of $503.8M (+23.1% Y/Y) misses by $3.13M.
  Aktsia -30%.ja 9 juures.
  Hunnik downgrade täna otsa ka.
 • kõik on in-line aga samas kõik on halvasti?
 • Lenzer
  kõik on in-line aga samas kõik on halvasti?

  ilmselt siis 4.kv prognoosid:
  Q4 projections – revenue $725M-$750M (consensus $985.1M), EPS $0.14-$0.18 (consensus $0.75)

Teemade nimekirja