CrowdEstate

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

• Arvestades allpool toodud teavitust CE erinevate projektide lehel, siis võib julgelt öelda, et antud keskkond on ära teeninud eraldi teema siia foorumisse, kus siis investorid saaksid jagada teavituses toodud kanalite kaudu saadud informatsiooni. Suht ebaratsionaalne on suunata iga üksik indiviid emaili või chati kaudu infot pärima, aga ju siis on see millegiks hea :)

Üldplaanis muutub asi juba kergelt naljakaks, sest probleemide tekkimisel ei ole lahenduseks pea liiva alla peitmine vaid avatud ja operatiivne kommunikatsioon. See, et töös on enam kui 80 projekti pole mingi vabandus informatisooniga peituse mängimiseks kuna mahu on omanikud ise sellisesse suurusjärku kasvatanud, selle eest juba osa tulugi sisse kasseerinud ja seda kõike pidnauks arvestama üldise tegevuse planeerimisel.

Isiklikult pakuks esmajärgus huvi Metsa tee 31/33/35, Iru 74206, Eesti projekti uudisvoog kui keegi on vahepealsel ajal saanud CE emaililt või facebookist mingeid update seoses viimase makse laekumisega.
  • See on tõesti äärmiselt kurb lugu, et CE enam projekti kommentaariumis arutleda ei taha. Tegemist oli minu silmis suure eelisega EstateGuru ees, aga nüüd pole läbipaistvuse osas küll enam vahet neil kahel keskkonnal.
  • Kusjuures see on juba jumal teab mitmes kord, kui portaal otsustab, et ei jaksa enam diskussiooni üleval pidada ja iga kord on juhtunud sama - diskussioon mitte ei lõpe vaid kolib kohta, kus portaal seda enam administreerida ei saa. Vaata ka Bondora foorum, Bondora fellows.
  • Mulle Metsa tee kohapealt 4.02 seisuga meilitud järgmine info (tundsin huvi, millal on raha oodata):
    "
    Kõige uuem info on projekti juures olemas.
    Viimase uudiste kohaselt võib tagasimakset oodata I kvartali jooksul, konkreetset kuupäeva meil kahjuks ei ole. :/

"
  • Mind natuke hämmastab see, et CE peab ise foorumitel silma peal hoidma ja uusi postitusi otsima. Ei tohiks ju kuigi keeruline olla süsteemi üles ehitada nii, et iga uue postituse kohta meeskonnale e-maili peale teavitus laekuks.
  • Praegu pakkumisel Veskimöldre 2 projekti kommentaariumis suutis osa CE-st ikka paarile kriitilisele küsimusele vastata, enne kui teine osa (?) CE-st sealt küsimused-vastused lõpuks ikka ära kaotas :)

Aga kommentaariumi kadumisest on kahju jah, järjest läbipaistmatumaks see üritus muutub. IMHO distsiplineeriks see, kui on võimalus projekte ja nende olevasi-tulevasi probleeme pisut avalikumalt läbi hekseldada, kõiki asjaosalisi (CE, laenuandjad, laenuvõtjad) ning niigi üsna suured ühisrahastusriskid oleks veidi paremini maandatud.
  • Olen seal seda kommentaariumi täna veidi jälginud ja ei ole täheldanud, et küsimused oleksid ära kaotatud. Võib-olla tood siis paralleelselt ka siia need välja?
  • Kuna küsimused-vastused on ära kaotatud, siis pole mul võimalik neid paralleelselt siia tuua :) Aga kui õigesti mäletan, siis eile õhtul (või täna varahommikul) oli paar küsimust stiilis "mis seos on projektil EstateGurus default'iks märgitud sama arendaja ja pea sama asukohaga projektiga" (viidati ühele EG Koru-nimelisele projektile) ja vastuseks oli "seost pole".
  • Ilmselt viidati sellele EG projektile: https://estateguru.co/portal/investment/show/EE4437. Ma ei ole EG kasutaja ja sestap ei tea ma, mis teema selle projektiga on.
  • Äkki sul on midagi läinud sassi? Need küsimused on projekti kommentaariumis hetkel ilusti näha. Lisaks on Koru põigi mitu etappi ka Crowdestate'i kaudu rahastatud.
  • Khm... kaamel püüab nüüd tõestada, et ta kaamel ei ole vmt. Kontrollisin üle: tööarvuti (vaikimisi browser IE) ei näidanud mingeid küsimusi ja vastuseid, aga isiklik arvuti (Chrome) näitas. Ei oska seletada, äkki mingi IE-le vajalik jubin puudu. Ilmselt siis vaatasin algul isiklikust, hiljem tööarvutist. Kui nüüd tööarvutiga samuti Chrome'iga CE-sse sisenesin, siis nägin sealtki neid küsimusi ja vastuseid.

Ma nüüd igaks juhuks ei kommenteeri mõnda midagi siin, äkki on jälle vale kuva ees :)
  • Hall_hunt. Oleneb, mis versioon IE-st on. Tänapäeval on Microsoftil brauseriks Edge. IE-st on kõige viimane versioon 11.253. Kõige rohkem peaks brauseritest standardile vastama Firefox.

Teemade nimekirja