So.Fa.Dog (FanClub) - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

So.Fa.Dog (FanClub)

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

 • So.Fa.Dogi eesmärgiks on muuta uudiste tarbimist. 10-sekundiliste klippidega visualiseerime ja võtame uudised kokku. Oluliselt kiirem ja kaasahaaravam lahendus kui Facebook, Twitter või portaalid suudavad pakkuda.

  Täna on äpp saadaval iOS seadmetele, aga loodetavasti järgmine nädal ka Androididele. Umbes kahe kuu pärast plaanime tulla ka kategooriatega, et kasutaja saaks valida omale meelepärase kanali. Esialgu oleme ainult inglise keelsed. Pikemas perspektiivis soovime katta ka regionaalseid uudiseid.

  Pole reklaame, registreerimist ega keerukust - scroll and enjoy! Fookus on kasutajate arvu kasvul. Kasutajamugavus on eesmärk. Et mitte tülitada reklaamidega. Kriitilise hulga kasutajate olemasolul muudame end ilmselt tasuliseks.

  Mingi hetkeni suudame omade jõududega ettevõtmise viia. Sealt edasi ei saa globaalsel levelil muidu konkureerida, kui strateegiliselt või kõrgema taseme investoreid ei kaasa. Aga enne seda tahame siiski teha väikese suunatud fänniroundi. Kuskil 2 kuu pärast. Reaalsuses võib kivisid-kändusid tulla, aga plaan oleks kaasata 1m umbes 10m valuationi pealt siis. Ja andke teada, kel huvi tekib.

  Umbes 25 inimest, 10 rahvusest, on hetkel tiimis.
 • No jah...10 sekundiga pealkirjast nagu kaugemale eriti ju ei jõua?
  Mulle omale küll tundub, et -vastupidi-uudised tuleks kirjutada mittemidagiütlevate ja võimalikult emotsioonivaeste pealkirjadega üsna pikkade, igavate ja laialivalguvate novellidena, siis võibolla lugeja saab ajugümnastika huvides ja üldist kannatlikkust harjutades veidi aega ka asja sisusse süvenemiseks kulutada!
  Aga kui eelnevale lisaks veel seda va fookusejuga kah kasutajate arvu kasvatamiselt veidi tugevamini põlevatele kohtadele suunata õnnestuks, siis minugipärast...;andke minna vaan!
 • Huvi tekib. Viimased 2-3 aastat umbes nii uudiseid tarbingi, et pealkirjast palju kaugemale ei jõua. Oma osa muidugi selles, et paberlehtesid ei telli ja internetis palju tasulist, mida ma ka ei telli. Pealiskaudsus, tean, aga nii on.
  Praeguse koroona näitel - mitu uut juhtu jms igapäevane "uudis" ei vajagi rohkem kui 10 sek süvenemist.
  Kui on vaja põhjalikku teadmist millestki, saab ise edasi uurida ja näiteks koroona puhul ootan korralikke, teadlaste uurimustööde tulemusena tekkivaid analüüse-teadusartikleid (äkki sügisel, järgmisel kevadel, et teema kokku võtta enda jaoks).
  Teine hea näide LHV-Tallink. Uudis: LHV pakkus Tallinkile laenu, Tallink ei tahtnud. Mida veel vaja teada, kõik öeldud ju :)
 • Joakim
  Mulle omale küll tundub, et -vastupidi-uudised tuleks kirjutada mittemidagiütlevate ja võimalikult emotsioonivaeste pealkirjadega üsna pikkade, igavate ja laialivalguvate novellidena, siis võibolla lugeja saab ajugümnastika huvides ja üldist kannatlikkust harjutades veidi aega ka asja sisusse süvenemiseks kulutada!

  Nii ajugümnastika huvides, mis sajandil ja mis planeedil Sa muide elad :)?
 • Velikij
  Joakim
  Mulle omale küll tundub, et -vastupidi-uudised tuleks kirjutada mittemidagiütlevate ja võimalikult emotsioonivaeste pealkirjadega üsna pikkade, igavate ja laialivalguvate novellidena, siis võibolla lugeja saab ajugümnastika huvides ja üldist kannatlikkust harjutades veidi aega ka asja sisusse süvenemiseks kulutada!

  Nii ajugümnastika huvides, mis sajandil ja mis planeedil Sa muide elad :)?


  The Pace of Modern Life
 • Ajugümnastika huvides oleks pigem huvitav näha kalkulatsiooni kuidas 10M valuatsioon kokku tuli
 • janek
  Ajugümnastika huvides oleks pigem huvitav näha kalkulatsiooni kuidas 10M valuatsioon kokku tuli


  Pakun, et selliselt:
  1. Investoritele üle 10% ikka ära ei anna.
  2. Arenduseks on vaja 1 meur.

  Seega, valuation 10 meuri ja küll kuidagi ära põhjendab :)
 • abesiki
  Pole reklaame


  Avan lehe so.fa.dog ja esimene asi mis vastu vaatab on mängu Crysis.Remastered reklaam.

 • Hetkel pole ühtegi tasulist klippi. Lihtsalt sattus mänguhuvilistele mõeldud klipp avalehele.

 • janek
  Ajugümnastika huvides oleks pigem huvitav näha kalkulatsiooni kuidas 10M valuatsioon kokku tuli


  See on ju loogiline: Ekspress Grupp on väärt 20 miljonit ja 50% sellest 10 miljonit. Kui pivotit teha vaja, siis uueks ideeks võiks olla thefly.com moodsam versioon teha ja Reutersile või Bloombergile maha ärida.
 • Soovitan alla laadida uue versiooni. Nii Android kui iOS. 8 kategooriat mida arendame pidevalt.

  So.Fa.Dog iOS on swipemisel nüüd kiirem kui TikTok (!)

 • Kas neid kategooriaid kuidagi eristada ei saa seal? Mõtlesin ka, et prooviks ära aga kui segamini on teadusuudised, juhuslik muu pläma ja siis uudised Kylie Jenneri puhkuse kohta, siis ma ei kujuta ette, mis sihtgrupp neid kõiki peaks tarbima.
 • Värvide järgi saab. Üks kategooria on hetkel everything feed aga see muutub ka eraldi teemaks.
 • Fänniringist on poolele ehk 500,000 euro eest huvi juba olemas.
  Kel huvi saab veel pardale hüpata.
  Plaanid on mis iganes start-upi kohta tavapäratult suured.

  Kokkuvõtlik video
  https://vimeo.com/437404805
 • Tulime valuatsioonis 25% alla. Roundi tahame kokku võtta 7. augustiks.
  Globaalsete uudiste kõrval tekitame ka eesti keelsed.
  Pakume kohalikele kuulsustele, ettevõtetele, disaineritele, kunstnikele unikaalset võimalust nähatvaks saada. Tavameedias on ruumi ainult väga suurtele uudistele.
  Ehk siis saavad teised ka meile sisu hakata saatma.
  Kui arguses oli plaan TASUTA kasutajate kogumisele keskenduda siis nüüd tahame väga palju eksklusiivset kohalikku sisu pakkuda ja TASULISEKS muuta ala 8 EUR per kuu.
  Eestis nagu ikka, testime ja arendame asju. Sihid on globaalsed.

  Rohkem infot
  http://so.fa.dog/letter_July31.pdf

 • Tõmbasin äpi, paar korda oli tore wcpotil scrollida. Aga siis läksin seeking alpha peale tagasi. Raske uskuda, et keegi 8 eur hakkab maksma selle eest. Aga never knows.
 • Selle eest muidugi mitte mis täna näha.
  Eksklusiivse sisu eest.

  Asi pole kuidagi veel seal maal.
 • abesiki
  Rohkem infot
  http://so.fa.dog/letter_July31.pdf

  Miks te lehte HTTP pealt serveerite?
  Kui ma ise selle HTTPSi pealt avan, siis miks ma turvahoiatust näen?
 • Kui keegi avaks äpi ja vaataks, et täitsa võiks maksta 8 EUR kuus oleks asi juba huge.
  Selleks investeeringuid kaastaksegi, et asju viia ja arendada sinnamaani.

 • chipchip

  Küsin. Kopisin aadressi realt lingi aadressi, mitte algse. Algne on ilma .pdf laiendita.
  Vbla mingi sertifikaat vmv.
 • Selle asja probleem on null-skaleeritavus. Ükskõik, mis otsast vaadata, on see manuaalne räige töö. Kui nad oleks sinna potti visanud rohkem AI ja machine-leariningut, siis oleks asjal jumet olnud :P
 • Selles ongi asja võti. Selles räiges töös. Efektiivsus tuleb skaalaga.
  Kui saab lokaalsest globaalsesse asju.
  Ja ühe nupu vajutusega keelt vahetada.
  Ungari uudiseid eesti keeles lugeda. Aga sinna on pikk maa.
  Machine learning vmv siin ei tööta. Keegi pole saanud funkama. Ka FB jne.
  Me teeme seda mida keegi teine ei tee.
 • Selle teadustöö jaoks ei eksisteeri mitte ühtegi visuaali ega videot maailmas. Me lähme kohtadesse kuhu keegi ei lähe. Visualiseerime näiteks teadustöö. Selle video tegemine võttis tunde ja tunde, et seletada asi 10 sekundiga vaatajale ära. Mingi hetk saad sa vahetada inglise keele hetkega hiina vmv keele vastu. Sellistest asjadest tuleb value ja efektiivsus.
  http://hq.so.fa.dog/scent/Bqm3cU

  Custom made videod on üks asi. Eksklusiivsed celebrity asjad on vbla veel olulisemad. Ja sinna me tahame. Ja läheme ka.


 • Abesiki, oleks hea, kui kirjutaksid eesti keeles. Inglise keelsed sõnad, mis Sinu tekstis on vaheldumisi eesti keelega, on rasked lugeda ja ei tee seda juttu kuidagi ägedamaks ega selgemaks. Aitäh, soovin edu selle projektiga.
 • Pole appi tõmmanud, aga miks 10 sekundit?
  Siiski uudiseid lugeda on kiirem kui mingit videot vaadata. Seega pigem tuleks uurida näiteks sellist asja:
  1.JR podcast mingi 2h
  2. transkribreerida
  3. abstractive and extractive summarization
  4. ja nüüd kui keegi tahab video teha siis need kohad eraldi video juppideks lõigata
  5. Voilaa 2,5h tunni asemel on 10-15 minutit kokkuvõttet mida potil lugeda/bussis istudes vahtida jne

  selle pivoti eest muidugi mulle $$$
 • Tohohtont
  Selle asja probleem on null-skaleeritavus. Ükskõik, mis otsast vaadata, on see manuaalne räige töö. Kui nad oleks sinna potti visanud rohkem AI ja machine-leariningut, siis oleks asjal jumet olnud :P


  Kuidas ta siis 0-skaleeritavus on? Seleta ka mulle?TiTok ostetakse väidetavalt 50B eest ära...mingi suvaline mõttetu app
  Ma arvan, et inimesed väsivad ära varsti sita tarbimisest-mingid kopeeritud uudised erinevas võtmes. Inimesed tahavad unikaalset sisu
  Täitsa võimalik, et Facebook v keegi teine teeb mingi hinnapakkumise paar B ja , et siis omanikel oleks meelekindlust kõik kuradile saata.

  Subsc tegemine alguses võib-olla veidi kaheldav-krt inimesed ei taha maksta, krt isegi miljonärid küsivad sõbralt postimehe uudist lugeda...5 euri raske välja käia. Aga jällegi võib-olla toimub suhtumsies muutus ja mingil hetkel on ok 5 või 10 euri mingi sisu eest maksta, sest kõik peavad seda normaalseks
 • https://arileht.delfi.ee/artikkel/93971023/kuulsusetu-lopp-meediaidu-koondas-viimased-ajakirjanikud

  Mees sõnas, et uudiste edastamise ja veelgi enam video kujul nende edastamisega ei ole võimalik kasumit teenida. “Nüüdsest paneme panuse sisuloojate aitamisele."


 • njaa, palju seal firmas palka maksti, 2 milli annab ikka aastaga põletada?:)
 • Saunum oleks pidanud Sofa.dog-i ära ostma nagu Musk Solarcityga tegi. Päris mõnus oleks kerise ekraanidel lühiuudiseid vaadata.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon