Investeerimine võhikutele - LHV raamatukogu - Investeerimiskool - LHV finantsportaal

Investeerimine võhikutele

Eric Tyson

Sinu ees on finantsturgude teejuht, mille peamine investeerimisfilosoofia on siiani ajahambale ja muutuvale turule edukalt vastu pidanud. Finantsekspert Eric Tyson on üksikasjalikult lahti seletanud kõikvõimalikud moodused rikkuse kasvatamiseks, millest saab kasu nii täielik võhik kui ka juba aktiivne investor. Sealjuures rõhutab ta, et tema pakutud teavet tuleks rakendada igaühe isiklikke vahendeid ja eesmärke silmas pidades. Tihti tunduvad investeerimisotsused puhtalt teadmatusest keerulisemad ja riskantsemad, kui nad tegelikult on. Loodetavasti ärgitab raamat uudishimu, et uurida investeerimisvõimalusi lähemalt, osaleda isiklikes investeerimisotsustes aktiivsemalt ja oma portfelli järjest tugevamaks muuta.

Õpik aitab
• teha algust rahaasjade korrastamisega;
• süveneda aktsia- ja võlakirjaturgudesse;
• hinnata investeerimisvõimaluste riske ja tootlust;
• orienteeruda kinnisvarainvesteeringutes alates objektide valimisest kuni laenu refinantseerimiseni välja;
• näha ettevõtte asutamise ja ostmise erinevaid tahkusid;
• valida parimaid taskuhäälinguid ja investeerimisraamatuid ning suhtuda kriitiliselt investeerimisalastesse teabeallikatesse.

Peatükid on varustatud väärtuslike õppetundidega minevikust, strateegiliste sammudega, viidetega ohukohtadele ja ka lisalugemisega neile, kes soovivad teemasse veel rohkem süvitsi minna.

Eric Tyson on rahvusvaheliselt tunnustatud ja enimmüüdud isiklikke rahaasju käsitlevate raamatute autor, mitmete ajakirjandusväljaannete kolumnist ja kõneleja. Ta on töötanud mitmesuguste inimestega ja õpetanud neid erinevates finantsolukordades, seega tunneb ta hästi inimeste rahaasjadega seotud muresid ja küsimusi. Eric Tysonilt on eesti keeles ilmunud ka raamat „Isiklike rahaasjade korraldamine võhikutele“.

Investeerimine võhikutele

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon