Tallinn põleb - PEATAGE EDGAR! - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Tallinn põleb - PEATAGE EDGAR!

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • ttrust
    Offf
    Täna hommikul tööle sõites tuli mul ätiga seoses järsku üks täitsa positiivne mõte:
    "Erinevalt Hitlerist, Maost või Stalinist ei mäleta seda mõttetut paksu ätti 100 aasta pärast enam mitte keegi"

    Ma siin juba mõtlen juba tükk aega, et kui suur oleks nende inimeste hulk, kes surma korral nõuavad valjult sellele isikule n-ö. riiklikke matuseid?
    Ja ma mõtlesin välja, et ehk mõni üksik. Sm. Lenk ehk. Kõigil teistel on kamakaks, sest toiduahel käib nüüd hoopis teist teed pidi ning paljud on toiduahelast hoopiski välja langenud.


    Veendunud kommunist oli ikka rohkem lugupidamist vääriv kui põhimõttelagedad karjeristid.

    Selle analoogi põhjal on sm Lenk ikka ausam inimene, kui sm-d Ratas, Reps, Simson, Toom, Kõlvart ja Co.
  • stagna
    Kindlasti mäletatakse . Mida tähendab "väärt mäletamine ? " Kui mõeldakse ausambaid ja majamuuseume, siis võib-olla mitte. Kui aga kirjutatakse ajalooraamatut või räägitakse kooli ajalootunnis Eesti taasiseseisvumisest, laulvast revolutsioonist ja Balti ketist siis kuidas sa Savisaare nimest mööda saad ? Või kui jutt käib 1980ndatest aastatest Eestis, venestamisest, kõigest sellest ,mis juhtus, siis Karl Vaino tuleb kindlasti jutuks ja sama Brežneviga kui jutt käib 1970ndate N. Liidust , Moskva olümpiamängudest või Afganistani sõjast ..

    Ajalugu ei saa ära kustutada ja iga katse seda teha on määratud ebaõnnestumisele .


    Laar suutis vist küll gümnaasiumi ajalooõpiku Savisaart nimetamata kokku panna. Vähemalt meediast midagi sellist läbi jooksis, õpikut pole ise lugenud. Tal olid vist kaasautorid ka.
  • Vanaema
    ttrust
    Offf
    Täna hommikul tööle sõites tuli mul ätiga seoses järsku üks täitsa positiivne mõte:
    "Erinevalt Hitlerist, Maost või Stalinist ei mäleta seda mõttetut paksu ätti 100 aasta pärast enam mitte keegi"

    Ma siin juba mõtlen juba tükk aega, et kui suur oleks nende inimeste hulk, kes surma korral nõuavad valjult sellele isikule n-ö. riiklikke matuseid?
    Ja ma mõtlesin välja, et ehk mõni üksik. Sm. Lenk ehk. Kõigil teistel on kamakaks, sest toiduahel käib nüüd hoopis teist teed pidi ning paljud on toiduahelast hoopiski välja langenud.

    Veendunud kommunist oli ikka rohkem lugupidamist vääriv kui põhimõttelagedad karjeristid.
    Selle analoogi põhjal on sm Lenk ikka ausam inimene, kui sm-d Ratas, Reps, Simson, Toom, Kõlvart ja Co.

    Sa võid, soovi korral muidugi, siis hakata sm. Lenkile riiklikke matuseid taotlema. Sellega peab alustama varakult, et idee kõrgemate tasemeteni jõuaks.



  • allikas: @stenbock

    Sellest saaks vast mingi pildiallkirjavõistluse tekitada küll. Osalejate vahel, nagu alati, läheb loosi autoostuluba ja võimalus osta poest saadaolevaid kaupu (v.a. vatti, mida ei ole ega tule).
  • See on ju lihtne - "Kes pärast naerab, naerab paremini"

    Palju huvitavam on pildiallkirja pakkuda sellele:

    https://www.postimees.ee/7043008/stenbocki-majas-kogunesid-peaministrid?gallery=292403&image=13283446
  • Savika tervis tundub päris kõbus olema . Seda sent surmale võlgu taati, kes kohtumajas ja hiljem alatasa reanimatsiooni vajas, pole siit küll näha .

    Vaat et teeb veel üllatava comebacki tuleva aasta KOV valimistel Keskerakonna ridades . Keskil on tema vanade fännide hääli hädasti vaja,et pealinnas võimust mitte ilma jääda.

    Ja tundub,et ka suhted Ratasega on paranenud. Ma pakun, et Savikal on kana kitkuda hoopis Yana Toomiga,kes talle eelmine kord noa selga lõi ja samuti vana sõbra Aadu Musta ja tema tütre Kadriga .Ratas oli kogu aeg konkurent ja Savikas pidi arvestama, et kunagi ta mängitakse üle noorema mehe poolt. Toom, Must ja Kadri olid aga isiklikud sõbrad, pikaaegsed võitluskaaslased, kes talle noa selga lõid kui tal oli kõige raskem. Selliseid reetmisi ei andestata .

    Märgiline on ka see, et ei Toomi, Musta ega Simpsonit polnud Savika sünnipäeval näha. Neid lihtsalt ei tahetud seal näha. Ratas oli aga õnnitlejate hulgas ja Savikas võttis õnnitlused ja kingituse vastu . Isegi Vilja oli õnnitlejate hulgas ja taat oli eksiga väga sõbralik . Mulle tundub, et Ratase käsi oli mängus ka selles, et Savikas kohtu alt pääses ja taat muidugi teab seda .Muinasjuttu riigivõimust sõltumatust kohtust Eestis võite rääkida mõnele naiivitarile, mina seda ei osta . Kui ikka vaja , sätitakse kohtuotsused nii nagu see riigivõimule sobib


  • Kõige magusama ja aupaklikuma naeratusega tervitab Savikat ikka Reformierakond )
  • Mina näen siin küll pigem valuvõtet Edgari poolt ja mõni kogenum kehakeele expert loeks ex-pm-i libemagusa naeratuse tagant ka väikest valugrimassi. Seda peab tunnistama, et vastureaktsioon on kiire - noormees on parema põlve kolmainsuse kaitseks "asendisse" viinud, sest mine sa tea, taat võib veel jalaga hella kohta virutada. Põhjust oleks küll ja veel. Teistel on muidugi lõbus.

    P.;Kes see hea inimene siin läbu koristamas käib? Juba mitmes kord, kui mälu ei peta, kaovad kuhugi pealtnäha täiesti neutraalsed kommid )
    Või hakkab mul lihtsalt alz progresseeruma. Hea oleks seda teada, enne kui doktori juurde aja panen. Võib privasse ka teada anda, kui siia ei taha.
  • Mis jama nad seal Edgargradi linnaviletsuses teevad? Alles nüüd suletakse (lõplikult?) see mõttetu Edgargradi Kesktelevisioon? Miks seda kohe alguses täielikult kinni ei pandud, kuigi saateid ju eetrisse ei lastud? Huvitav mida nad vahepeal tegid ja mis levikanalites nad oma "saateid" näitasid? Ainult internetis? Kus täpsemalt internetis? Palju vaatajaid oli?
    https://www.elu24.ee/7055117/savisaar-jaeti-uksi-haaletasingi-ttv-sulgemise-vastu-ainsana
    Käärkäsi on ise muidugi nagu õnnetusehunnik seal oma kommentaaridega. Elujõudu paistab tal olevat, ainult kohtus olles jääb ta kunstlikult haigeks. Tüüp ei karda otse välja öelda, et maksumaksja raha eest tehti keskerakonna propagandat, milleks oli see telekanal mõeldud.
  • Rüütelmaa on ikka maaväline ametnik.
    Välgukiirusel leidis kümneid inimesi ohu kõrvaldamiseks ja tänu tublile ametnikule on Tallinn kohe jälle palju turvalisem.
  • Tallinnas jätkub maaväliseid ametnikke ka teistesse osakondadesse.
    ERR: Linnaameti künism viis ema kaotanud lapse eestkostjalt võlgade väljanõudmiseni


    Einike Uri kaitses hiljuti TTÜs lõputööd "Keeruliste klientidega tegelevate klienditeenindajate vaimne heaolu ja selle edendamise võimalused Tallinna linnaorganisatsiooni näitel"

    Keeruliste ametnikega tegelevate linnakodanike vaimse heaolu edendamine oleks vaja järgmiseks ette võtta.
  • Sõitsin täna nr 48 bussiga, istusin juhi taga ja jälgisin ekraani. Info liikus nii:10 eestikeelset uudist, siis venekeelsed uudised, vahele reklaame, siis uuele ringile.

    Kümnest eestikeelsest uudisest oli kolme allikaks "Uued uudised", ühel "Objektiiv", edasi mõned maakonnalehed, ühel vist Postimees.

    Oli küll ühekordne vaatlus, kuid hästi ei usu, et see oli juhus. Uudiste allikad väga ühes suunas kreenis. Kas käib juba mingi kohalike valimiste eelne koostöö, et kindlustada KE võim EKRE toel ja tagada kontrollimatu tegevuse jätkumine?
  • "Vanaema"
    Sõitsin täna nr 48 bussiga, istusin juhi taga ja jälgisin ekraani. Info liikus nii:10 eestikeelset uudist, siis venekeelsed uudised, vahele reklaame, siis uuele ringile.

    Kümnest eestikeelsest uudisest oli kolme allikaks "Uued uudised", ühel "Objektiiv", edasi mõned maakonnalehed, ühel vist Postimees.

    Oli küll ühekordne vaatlus, kuid hästi ei usu, et see oli juhus. Uudiste allikad väga ühes suunas kreenis. Kas käib juba mingi kohalike valimiste eelne koostöö, et kindlustada KE võim EKRE toel ja tagada kontrollimatu tegevuse jätkumine?

    See oli ikka juhi ekraan? Kas ta teed ka vahest vaatas?
  • Ekraan on ikka juhikabiini tagaseinal ja sõitjate poole :)
  • Järjekordne stiilinäide: https://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=91090495
    Võimalik, et sobiks rohkem elukunstnike teemasse.
  • "Mulder"
    Järjekordne stiilinäide: https://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=91090495
    Võimalik, et sobiks rohkem elukunstnike teemasse.


    Sobib ka "totalitaarse eesti" teemasse, kuhu ma selle sama lingi just pistsin :)
  • Tuleb tunnistada, et see on üks loomingulisemaid võtteid töötajate suukorvistamisel. Selles osas on avalik sektor ikka üks suur imede maa, üritan ette kujutada kuidas antud stsenaarium toimiks erasfääris ning mitme minuti küsimus oleks, et selline juht leiaks end töötukassale taotluse esitamisest.
  • Meenutame, et see konkreetne linnaametnikust isend on varemgi tähelepanu saanud jaburaid asju tehes.
  • Täitsa uskumatu lugu mitmes mõttes:
    1) esiteks käärib Linnamuuseumi ja Kultuuriameti vahel käesoleva aasta jaanuarikuust, aga jamale loodetakse lahendust uuel aastal, kui uued juhid ametis. Sisuliselt võib öelda, et juhtimisotuseid pole linna juhid üle poole aasta teinud ja LOODETAKSE tulevikult paremat.
    2) teiseks aetakse Aini Härmi esitatud kahjunõude foonil sellist suhtekorralduslikku plära, et paha hakkab. Jälle ühtki otsust ei paista kusagilt.

    https://www.err.ee/1137703/abilinnapea-ei-moista-miks-kultuuriameti-juht-saatis-muuseumitootajatele-kahjunoude
  • Kõlvart: Aini Härmi käitumine ei ole vastuvõetav

    Kõlvarti sõnul loodetakse nii kultuuraimeti juhataja kui linnamuuseumi juhi leidmiseks korraldatud konkurssidelt leida inimesi, kellel on vastav arusaam ja vastav kompetents selleks, et vajadusel ka konflikte adekvaatsel viisil lahendada.
  • Mind huvitab, kas ja milline kohtunik andis loa, et selliseid rahalisi nõudeid saaks tandem "Aini Härm + vandeadvokaat" saata laiali kõigile linnasüsteemist töötavatele inimestele, kes kirjutasid kaebekirjale alla?
    Kas see kohtunik hindas seda kaebekirja teksti solvavaks ikka adekvaatselt ja objektiivselt?
  • "ttrust"
    Mind huvitab, kas ja milline kohtunik andis loa, et selliseid rahalisi nõudeid saaks tandem "Aini Härm + vandeadvokaat" saata laiali kõigile linnasüsteemist töötavatele inimestele, kes kirjutasid kaebekirjale alla?
    Kas see kohtunik hindas seda kaebekirja teksti solvavaks ikka adekvaatselt ja objektiivselt?

    Mis ajast on kirja saatmiseks mingi kohtuniku luba tarvis?
    Kohtunik tuleb mängu ikkagi alles siis kui see teema kohtusse jõuab, kuni selle hetkeni võib kõik Sarvelt laekunud kirjad paberihunti ja/või /dev/null-i suunata.
  • "ziff"
    "ttrust"
    Mind huvitab, kas ja milline kohtunik andis loa, et selliseid rahalisi nõudeid saaks tandem "Aini Härm + vandeadvokaat" saata laiali kõigile linnasüsteemist töötavatele inimestele, kes kirjutasid kaebekirjale alla?
    Kas see kohtunik hindas seda kaebekirja teksti solvavaks ikka adekvaatselt ja objektiivselt?

    Mis ajast on kirja saatmiseks mingi kohtuniku luba tarvis?
    Kohtunik tuleb mängu ikkagi alles siis kui see teema kohtusse jõuab, kuni selle hetkeni võib kõik Sarvelt laekunud kirjad paberihunti ja/või /dev/null-i suunata.

    Vaevalt neid kirju saadeti töö e-maili aadressitele või jäeti ümbrik töökohale laua peale, tõenäoliselt ikka saadeti paberkandjal tähituna kodusesse postkasti.
  • "ttrust"
    "ziff"
    "ttrust"
    Mind huvitab, kas ja milline kohtunik andis loa, et selliseid rahalisi nõudeid saaks tandem "Aini Härm + vandeadvokaat" saata laiali kõigile linnasüsteemist töötavatele inimestele, kes kirjutasid kaebekirjale alla?
    Kas see kohtunik hindas seda kaebekirja teksti solvavaks ikka adekvaatselt ja objektiivselt?

    Mis ajast on kirja saatmiseks mingi kohtuniku luba tarvis?
    Kohtunik tuleb mängu ikkagi alles siis kui see teema kohtusse jõuab, kuni selle hetkeni võib kõik Sarvelt laekunud kirjad paberihunti ja/või /dev/null-i suunata.

    Vaevalt neid kirju saadeti e-mailiga tööaadressitele või jäeti ümbrik töökohale laua peale, tõenäoliselt ikka saadeti paberkandjal tähituna kodusesse postkasti.


    Selleks tegevuseks ei ole kah kohtuniku luba vaja.

    PS. Päris huvitav, kuidas pärisadvokaadid seda Sarve tegevust kõrvalt vaatavad?
  • "ttrust"
    Vaevalt neid kirju saadeti e-mailiga tööaadressitele või jäeti ümbrik töökohale laua peale, tõenäoliselt ikka saadeti paberkandjal tähituna kodusesse postkasti.

    Ja kuidas nimelt selline kirja saatmise meetod kohtuniku nõusolekut vajab?
    Mitte miski ei takista mul saatmast paberkandjal kirja ükskõik kellele. Samuti ei ole piirattud tähitud kirjade saatmine, kaasa arvatud variant "teatega kättesaamisest".
    Ausõna, ma ei saa hästi aru seosest Sinu kirjeldatud kirja saatmise ja kohtuniku loa vahel. Kuskohast üldse mingi kohtunik enne kohtuprotsessi mängu peaks tulema?
  • "ziff"
    "ttrust"
    Vaevalt neid kirju saadeti e-mailiga tööaadressitele või jäeti ümbrik töökohale laua peale, tõenäoliselt ikka saadeti paberkandjal tähituna kodusesse postkasti.

    Ja kuidas nimelt selline kirja saatmise meetod kohtuniku nõusolekut vajab?
    Mitte miski ei takista mul saatmast paberkandjal kirja ükskõik kellele. Samuti ei ole piirattud tähitud kirjade saatmine, kaasa arvatud variant "teatega kättesaamisest".
    Ausõna, ma ei saa hästi aru seosest Sinu kirjeldatud kirja saatmise ja kohtuniku loa vahel. Kuskohast üldse mingi kohtunik enne kohtuprotsessi mängu peaks tulema?

    Kas koduste aadressite ametlikuks väljanõudmiseks ei ole vaja kohtuniku luba? Isegi siis kui ülemusena on mul võimalik näha oma töötajate koduseid aadresse, siis, kas see on seaduslik, et ma saan (õigemini minu advokaat saab) sinna saata isiklikke rahalisi privaatnõudeid?
  • No näiteks iga notar ja notaribüroo töötaja pääseb rahvastikuregistri andmebaasile ligi. Ja seda ilma mingisuguse kohtuniku loata. Võib-olla on advokaatidel sama õigus.
  • "ttrust"
    Kas koduste aadressite ametlikuks väljanõudmiseks ei ole vaja kohtuniku luba? Isegi siis kui ülemusena on mul võimalik näha oma töötajate koduseid aadresse, siis, kas see on seaduslik, et ma saan sinna saata isiklikke rahalisi privaatnõudeid?

    OK, siin on tõesti oma point -- ei osanud niisuguse nurga alt vaadata.
    Iseenesest hea küsimus, eriti tänapäevase andmekaitse-paranoia valguses kus isegi inimese nimi on kaitstav objekt... :)
  • Niinimetatud "Tasuta" ühistranspordi tekitamisega tekkis Tallinnal võimalus ka maksude pealt kokku hoida. Ehk siis monopoliga koos loodi võimalus ka soodustust saada ka maksude pealt - käibemaksu lihtsalt ei makstud.
    Nüüd tahab rahandusministeerium selle ära muuta ja Tallinna linnale läheb "Tasuta" ühistranspordi ülalpidamine 15 miljonit eurot kallimaks, kui Tallinn tahab endisi ühistranspordimahtusid käimas hoida.
    https://www.err.ee/1145172/tallinnale-voib-uhistransport-viiendiku-vorra-kallimaks-muutuda
    Samas on see üks samm Ratase ja Kolõvarti vahelises poliitilises võimuvõitluses.
  • aga kuidas on maakondade "tasuta" ühistranspordiga ? See on ju Keski lubaduste üks alustalasid. Mina näen siin, et Helme tahab maksu kätte saada, sest raha on riigil vähe, õieti põlegi teist nagu Tõnisson Tootsile ütles kui see vekslile allkirja tahtis . Ja kaabul on ükspuha kuidas see Keski valija puhul vastu kõlab . ( ilmselt ju mitte soodsalt kui see eeltasutud sõit hoopis ära peaks kaduma )
  • Maakondade omad hakkavad samuti maksma käibemaksu. Artiklis kirjas.
  • Ot, ma ei saa nüüd aru. KM on ju sisult LÕPPTARBIJA maks. Iga "vahelüli" lisab sinna oma "raasukese" ja nii jupikaupa see summa koguneb kuini kajastub lõpptarbijale esitataval arvel real KM ja moodustab 20% lõppsummast.
    Kui lõppsumma on 0.00, siis 20% 0.00st on?
  • "Offf"
    Ot, ma ei saa nüüd aru. KM on ju sisult LÕPPTARBIJA maks. Iga "vahelüli" lisab sinna oma "raasukese" ja nii jupikaupa see summa koguneb kuini kajastub lõpptarbijale esitataval arvel real KM ja moodustab 20% lõppsummast.
    Kui lõppsumma on 0.00, siis 20% 0.00st on?


    Offf, kas Sa artiklit ka lugesid?
    Käibemaks on sisult lisandväärtuse maks. See tähendab, et maksustatakse müügi- ja sisendkäivete vahe (lisandväärtus). Müügiarvetele lisad käibemaksu (20%), sisendkäibemaksu saad riigilt tagasi.

    Nüüd, mida TLT selle "tasuta" transpordi ärimudeli puhul teeb, on see, et käive on null (või väga minimaalne), see kompenseeritakse Tallinna linna maksuvaba toetusega. Samal ajal küsitakse riigilt ikkagi sisendkäibemaksu 20% tagasi. See tähendab teiste sõnadega, et 20% ulatuses doteeriks justkui riik läbi käibemaksutagastuse seda "tasuta" ühistransporti.

    Rahandusministeerium nüüd põhimõtteliselt annabki märku, et see ei ole okei ja kui sellise mudeliga soovitakse jätkata, tuleks ka Tallinna linna toetus vastavalt 20%-ga käibemaksustada.
  • "Offf"
    Ot, ma ei saa nüüd aru. KM on ju sisult LÕPPTARBIJA maks. Iga "vahelüli" lisab sinna oma "raasukese" ja nii jupikaupa see summa koguneb kuini kajastub lõpptarbijale esitataval arvel real KM ja moodustab 20% lõppsummast.
    Kui lõppsumma on 0.00, siis 20% 0.00st on?


    Täpsuse huvides - mitte 20% lõppsummast vaid 20% hinnast ilma käibemaksuta, lõppsummast 16,(6)%.
  • Edgari legacy on vägev.
    Tema tehtud vihmavarjuhoidjast on saanud peaminister.
    Tema kohvipoisist sai aga Keskerakonna Riigikogu fraktsiooni juht.
    Ja vahepeal eksinud poeg, 3-kuuga valmismeisterdatud Boroditsh, suutis end läbi silmamoonduste panna Tallinna linnatransporti juhtima.
    Parafraseerides klassikuid - üksjala aurat on Keskerakond / meie riigi valitsusaparaati siiani paksult täis.
  • Sujuv:
    Hillar Teder tegi annetuse kahes osas, 1. juulil annetas ta Keskerakonnale 30 000 eurot ning samuti 30 000 eurot 9. septembril. Kredexi nõukogu arutas Porto Francole 39,4 miljoni euro suuruse laenu andmist juuli algul ning valitsus kiitis laenu andmise heaks 3. septembril.

    Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb ütles, et kuna annetused erakondadele on teravdatud tähelepanu all, siis võttis ta pärast Hillar Tederi suurannetuste laekumist temaga isiklikult ühendust ja Tederi kinnitusel oli suurannetuse ajendiks valitsuse toetus Rally Estoniale. Porto Franco toetamisest polnud Korbi sõnul juttugi.

    https://www.err.ee/1146525/korb-teder-kinnitas-mulle-et-on-rahul-valitsuse-tehtuga
  • Mihhail: Halloo, Hillar!
    Hillar: Tere-tere , Mihhail!
    Mihhail: Kas sulle ralli meeldis?
    Hillar: Ikka meeldis.
    Mihhail: Ok, tore, kanna meile 30 kilo.
    Hillar: Muidugi, kohe teen ära.
    Mihhail: Aga järgmine aasta tahad ka rallit näha?
    Hillar: Ikka tahaks.
    Mihhail: Ok, kanna siis veel 30 kilo.
    Hillar: Saab tehtud.
    Mihhail: Tubli! Muide, me siin toetame nüüd ehitustegevust ka!
    Hillar: Tore, kandke mulle siis 40 sidrunit.
    Mihhail: No proplem, saab tehtud.

    Mingist Porto Francost pole sõnakestki! Mihhail on puhas ja aus mees, nagu prillikivike.
  • Lihtsalt veidi nostalgiat esimese advendi eel. Kuus aastat tagasi ilmus selline jõuluime. Samal suvel astus Edgar üles laulumehena. Huvitav, miks multitalent ise pilte ei joonistanud?

  • "Vanaema"
    Lihtsalt veidi nostalgiat esimese advendi eel. Kuus aastat tagasi ilmus selline jõuluime. Samal suvel astus Edgar üles laulumehena. Huvitav, miks multitalent ise pilte ei joonistanud?



    Tõenäoliselt käärkäsi unustas raamatus ennast illustratsioonide autoriks märkida ja see tuli talle alles hiljem meelde, kui trükis oli juba müügis. Teksti autoriks käärkäsi ennast igatahes märkis, sest ikka tema "autorsusega" raamat ju. See märkimine oli meeles.
    Vana-Rooma keiser Caligula oli palju kavalam, too käskis vanadel uhketel hoonetel nende autorite nimed kustutada ja iseenda nimega asendada.
  • Käärkäe loodud korruptsioonihõnguline "pank" pannakse ikkagi täiesti kinni, kuigi vahepeal muudeti see ümber mingiks naljakaks kapitalifirmaks - tulundusühistuks "Eesti Ühistukapital".
    Paywall: https://leht.postimees.ee/7121426/viie-aastaga-kuus-laenu-valja-andnud-savisaare-pank-laheb-hingusele
    Viie aastaga väljastati sealt kuus laenu. Jõudlus missugune.
  • "ttrust"
    Käärkäe loodud korruptsioonihõnguline "pank" pannakse ikkagi täiesti kinni, kuigi vahepeal muudeti see ümber mingiks naljakaks kapitalifirmaks - tulundusühistuks "Eesti Ühistukapital".
    Paywall: https://leht.postimees.ee/7121426/viie-aastaga-kuus-laenu-valja-andnud-savisaare-pank-laheb-hingusele
    Viie aastaga väljastati sealt kuus laenu. Jõudlus missugune.


    Sa oleks tahtnud, et rohkem oleks antiud? ;-)
  • Edgaril justkui sünnipäev .- kaua riigi käes hoitud raha antakse tagasi

    https://www.postimees.ee/7122994/savisaar-saab-riigilt-tagasi-temalt-ara-voetud-80-000-eurot

    Ütle siis veel, et valitsuse vahetus õigel ajal ei tähendanud talle midagi , kui nii hästi ja soodsalt konksu otsast lahti sai . Jutt täiesti riigivõimust sõltumatust ja seotud silmadega Themisest leiab väga vähe uskujaid nagu ka muud muinaslood

  • Arvate, et püha käärkäe vaim ei ela keskerakonna poolt hallatavas Eestis elavate venelaste koolielus edasi? Täiesti elab, see on lihtsalt paremini varjatud. Ja vaadake mis suhtumist on praegune Tallinna linnapea antud asjus varasematel aastatel väljendanud?
    Ühesõnaga, venelaste koolielu, tõenäoliselt Tallinnast (aga vahet pole), jäi vahele sellega, et promob klassiruumis puutini taskuparteid jediinaja rossijat, naaberriigist.
    https://kroonika.delfi.ee/artikkel/92246077/foto-moeldi-umber-reporter-loikas-uhtsele-venemaale-viidanud-videoloigu-kodulehele-postitatud-versioonist-valja
    Keskerakonna ja jediinaja rossija vahel sõlmitud sõpruse- ja koostöölepe elab täies jõus edasi ja jätkuvalt täidetakse selle lepingu punkte. Ehk, siis, keskerakond on jätkvualt sisuliselt jediinaja rossija filiaal Eestis.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon