Päevakaja - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Päevakaja

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Enne kui vasakpöördest rääkida, võiks ju mõne näite tuua, kuidas seni parempoolset poliitikat aetud on.
  • Viimased kaks korda olen valinud IRL'i, aga see lipitsemine kriminaalkorras karistatud jõuga... raske on kirjeldada kui öökima ajav see on. Loodetavasti lüüakse puukell pesakastist välja ja tegeletakse lõpuks sisekaemusega ja minu poolt hääl neile tulevastel valimistel tagatud. Vastasel juhul röövivad vasakpoolsed mu taskud paljaks.

    PS. Praegune reform ei ole parempoolne liberaalne jõud vaid wannabe sotsid.
  • Offf
    Oh Sh....t. Üks väheseid poode, kust saab normaalseid riideid normaalse hinna kvaliteedi suhtega

    Ei tea -- ma pole sealt viimase paari aasta jooksul küll midagi suutnud hankida, sest valik on kokku kuivanud. Kaasa räägib sama.
  • Rõivas saab nüüd oma parempoolse maailmavaatega erasektoris tööle hakata ning seal seda rakendada, tublisid parempoolseid on äris alati vaja.
  • ziff
    Offf
    Oh Sh....t. Üks väheseid poode, kust saab normaalseid riideid normaalse hinna kvaliteedi suhtega

    Ei tea -- ma pole sealt viimase paari aasta jooksul küll midagi suutnud hankida, sest valik on kokku kuivanud. Kaasa räägib sama.


    Sartorial-seeria meeste päevasärgid olid miski, millest ma jään puudust tundma. Allahindluse ajal sai kamaluga võetud ning Sangari hindade üle imestatud.
  • Kuidas ehitusfirmad valitsuse vahetusse suhtuvad? Kas RB sidrunid tuleb lihtsalt teisele aadressile postitada või võidavad nüüd hankeid ka hoopis mingid teised firmad? Mis ärivaldkonnad veel kaotavad valitsuse vahetumisest?
  • Ja väga huvitav oleks kuulda, et mida arvab asjast U. Reinsalu. Ei ole tema fänn, aga meenutades tema sõnavõtte KE osas mis täna kõlaks kui radikalism, siis huviga vaataks kuidas mees oma sõnu sööb - rsk! Lühidalt, jobud!
  • Eks tuleb minna ostosretkella loppumüüntile ja veel lademes triiksärke osta.
  • Kesikute Simson kolleegidega teeksid tänase siiski väga kapitalistliku pildiga võrrelduna lõuga valutava vasakhaagi. Reform on tõesti seisakusse sattunud aga hellitatud nurin sellest riskib hetkel väga suure langusega.
  • Hakkame bettima, millisel kuupäeval kuulutatakse välja esimene 10-aastaste riigivõlakirjade emissioon ning milliseks inimestesse investeerimiseks siis läheb?

    Disclaimer: Ma ei ole riigivõlakirjade vastu. Küll aga suudan ma eeldada, et minu arusaam laenuraha kasutamisest ja selleks, kuhu see tegelikult suunatakse, on diametraalselt erinevad.
  • Kui raha saaks negatiivse intressiga, siis miks mitte, kui see raha suunata infra arendusse ja muuta maksusüsteemi paremaks.
    Siin käib jutt vasakpöördest. Minumeelest toimus pööre vasakule juba mitu aastat tagasi. Kõige suurem mure ongi, et majanduspoliitliselt on need viimased valitsused ikka jubedad olnud@Sester rahandusminister. Päris huvitav, kas annab veel kedagi hullemat sellele kohale leida. Mingid ajuvabad maksutagastused lihtsa tulumaksuvaba miinimumi tõstmise asemel, suured aktsiisitõusud ja muud toredat otsused.
  • pahurik
    Kui raha saaks negatiivse intressiga, siis miks mitte, kui see raha suunata infra arendusse ja muuta maksusüsteemi paremaks.
    Siin käib jutt vasakpöördest. Minumeelest toimus pööre vasakule juba mitu aastat tagasi. Kõige suurem mure ongi, et majanduspoliitliselt on need viimased valitsused ikka jubedad olnud@Sester rahandusminister. Päris huvitav, kas annab veel kedagi hullemat sellele kohale leida.


    No vaata, oli üks konkreetne minister, kes tundus absoluutselt kõige hullem. Keegi ei arvanud, et saab hullemaks minna. Ja näe, sai! :-D
  • pahurik
    viimased valitsused ikka jubedad olnud@Sester rahandusminister.


    Kui mälu ei peta, siis Sester Riigikogu mandaati ei saanud? Seega kui ministrite vahetusralliks läheb, võib ta end tänavalt leida?

  • Karum6mm
    pahurik
    Kui raha saaks negatiivse intressiga, siis miks mitte, kui see raha suunata infra arendusse ja muuta maksusüsteemi paremaks.
    Siin käib jutt vasakpöördest. Minumeelest toimus pööre vasakule juba mitu aastat tagasi. Kõige suurem mure ongi, et majanduspoliitliselt on need viimased valitsused ikka jubedad olnud@Sester rahandusminister. Päris huvitav, kas annab veel kedagi hullemat sellele kohale leida.


    No vaata, oli üks konkreetne minister, kes tundus absoluutselt kõige hullem. Keegi ei arvanud, et saab hullemaks minna. Ja näe, sai! :-D

    Kindlasti annab, seepärast kirjutasingi, et päris huvitav, kas annab :D
    Mind kõige rohkem hirmutabki see majanduslik võhiklikkus, mis poliitikute seas vohab.
  • Sattusin värsket Äripäeva sirvima ja vaatsin, et Andres Peets on kirjutanud arvamusloo teedehitusest. Vaatsin, et mis tiitel siis härra nime alla on pandud ja hoppaa, mis ma pean lugema: majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi transpordi töörühma liige. WTF???
  • mx77
    Sattusin värsket Äripäeva sirvima ja vaatsin, et Andres Peets on kirjutanud arvamusloo teedehitusest. Vaatsin, et mis tiitel siis härra nime alla on pandud ja hoppaa, mis ma pean lugema: majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi transpordi töörühma liige. WTF???

    Kui oled pankrotis, siis on ju hea kui sul on tuttavaid, kes koha organiseerviad, millest ära elada.
    Peab ka vist poliitikasse minema ja endale mõne koha paluma:)
  • Karum6mm
    Sartorial-seeria meeste päevasärgid olid miski, millest ma jään puudust tundma. Allahindluse ajal sai kamaluga võetud ning Sangari hindade üle imestatud.

    Tänud vihje eest, see kraam on seal siiani tähelepanuta jäänud... :)
  • sakuska

    Aga varuge popkorni - see segadus võtab maha (või kinnitab praktikas) tervet p'rsetäit kivistunud müüte, eraldab terad sõkaldest ja sikud lammastest ning on seetõttu pikemas plaanis äärmiselt tervislik. Las sebivad, kapitaalselt ei lähe midagi peesse, seda ei saa kolme või enama osalisega koalitsioon juba kontseptuaalsel tasandil teha.

    Ma kiidan Teie positiivsust! Minu kogemused sunnivad arvestama kõige kehvema lahendusega. Ratas & co on täiesti võimelised lati alt läbi jooksma niiet isegi torukübar ei puuduta tala. Kas 5a pärast vaatame tagasi ja mõtleme, et küll see stagnatsioon (peenhäälestav rõivas) ikka oli hea PM?
    Ehk võtta seda nii - RE ainuvõimu ja sellest tuleneva fucking pasa söömiseks üks poolik valitsustsükkel KE-d taluda on äkki madal hind? Saaks need rosimannused ja michalid kuhugi ajaloo prügikasti saadetud, siis oleks ju kokkuvõttes võit? Ei tea, muutused on long overdue, peaasi, et kapitaalselt sitemaks ei läheks...
  • Poliitikute puhul on õudne see, et nad teavad kõike iseeneses tarkusest nagu näidendis "Säärane Mulk". Poliitiku ülesanne on kaasata probleemi lahendusse inimesi, kes teavad rohkem antud valdkonnast või on poliitikul siis häbi olla, kui leidub inimene, kes on mingis valdkonnas erudeeritum kui tema?
  • Vähemalt saab margus tsahkna käest küsima hakata, et kuidas koostöö jediinaja rossijaga edeneb, kuna leping sellega peaks laienema ka valitsusele ning koalisatsioonileppele. Samuti kas valitsuses hakkab istuma jediinaja rossija vaatleja.
  • ttrust
    Vähemalt saab margus tsahkna käest küsima hakata, et kuidas koostöö jediinaja rossijaga edeneb, kuna leping sellega peaks laienema ka valitsusele ning koalisatsioonileppele. Samuti kas valitsuses hakkab istuma jediinaja rossija vaatleja.

    trust, kas sa sama juttu kirjutaksid ka siis kui reform keskiga valitsuse teeb? Peale selle jedinajaga lepingi tegemist ju reform kohe moodustas keskiga koalitsiooni?
    Ma olen küll viimane kes sotse ja kesikuid pooldaks, aga jääme ikka objektiivseks. Ainuke, kes siin eelkõige peeglisse peab vaatama, on reformierakond.
  • vesirott
    sakuska

    Aga varuge popkorni - see segadus võtab maha (või kinnitab praktikas) tervet p'rsetäit kivistunud müüte, eraldab terad sõkaldest ja sikud lammastest ning on seetõttu pikemas plaanis äärmiselt tervislik. Las sebivad, kapitaalselt ei lähe midagi peesse, seda ei saa kolme või enama osalisega koalitsioon juba kontseptuaalsel tasandil teha.

    Ma kiidan Teie positiivsust! Minu kogemused sunnivad arvestama kõige kehvema lahendusega. Ratas & co on täiesti võimelised lati alt läbi jooksma niiet isegi torukübar ei puuduta tala. Kas 5a pärast vaatame tagasi ja mõtleme, et küll see stagnatsioon (peenhäälestav rõivas) ikka oli hea PM?
    Ehk võtta seda nii - RE ainuvõimu ja sellest tuleneva fucking pasa söömiseks üks poolik valitsustsükkel KE-d taluda on äkki madal hind? Saaks need rosimannused ja michalid kuhugi ajaloo prügikasti saadetud, siis oleks ju kokkuvõttes võit? Ei tea, muutused on long overdue, peaasi, et kapitaalselt sitemaks ei läheks...


    5 aastat pole meil vaja oodata, järgmised valimised on juba 2019 ehk ainult kaks kopikatega aastat on jäänud. Mul pole Ratase suhtes vähimaidki ootusi ega illusioone, aga 3+ liikmega koalitsioonis valvab igaüks teiste järele.

    Pluss tekib näljane ning kuri opositsioon (ükskõik kas RE või IRL), kellel on kompetentsi siiski oluliselt rohkem kui tänasel opositsioonil.

    Mingit kapitaalset pekkikeeramist ei saa sellises olukorras toimuda.

    PS emiteerida riigivõlakirju, et selle ressursiga tõsta kogu haridussüsteemis palku 3 korda? Poolt! See oleks tõeline investeering inimestesse.
  • Tõenäoliselt tulevad siis astmeline tulumaks, automaks, kinnisvaramaks ja teiselt poolt arutud riiklikud investeeringud a la riiklikud üürimajad inimestest tühjenevatesse asulatesse ja riiklikud pangad ning arutu sahmimine kõiksugu regulatsioonidega. Põhiline aur läheb õnneks omade tubastele töökohtadele pressimisele -Tallinna linnavalitsusse lihtsalt ei mahu rohkem. Eriti kui linnas enam absoluutset häälteenamust ei saada. IRLil vaesekesel ilmselt enam parlamenti asja ei ole kui nad selle avantüüri lõpuni kaasa teevad.
  • mx77
    IRL on ikka tropikari. Kuulasin hommikul Tsahkna intevjuud raadios, kus ta rääkis majanduseisakust ja majanduskasvu hoogustamise vajadusest. Jama on ainult see, et kus see IRL oma geniaalsete majanduse arendamise ideedega enne möödunud RK valimisi olid, mul on meelde jäänud ainult arusaamatu munadega zhongleerimine, millest ka Juhan ise aru ei saanud.


    Teles peksis ka segast.
  • Karum6mm
    Hakkame bettima, millisel kuupäeval kuulutatakse välja esimene 10-aastaste riigivõlakirjade emissioon ning milliseks inimestesse investeerimiseks siis läheb?

    Disclaimer: Ma ei ole riigivõlakirjade vastu. Küll aga suudan ma eeldada, et minu arusaam laenuraha kasutamisest ja selleks, kuhu see tegelikult suunatakse, on diametraalselt erinevad.

    Ebamugavate küsimuste esitajate tarvis liigutatakse ministeeriumites kiirelt eraldi reale kõik, mis vähegi päris investeeringu moodi välja näeb. Need read kaetakse võlakirja-rahaga. "Vabanenud" raha aga läheb inimestesse. Tjehtud!
  • vesirott
    sakuska

    Aga varuge popkorni - see segadus võtab maha (või kinnitab praktikas) tervet p'rsetäit kivistunud müüte, eraldab terad sõkaldest ja sikud lammastest ning on seetõttu pikemas plaanis äärmiselt tervislik. Las sebivad, kapitaalselt ei lähe midagi peesse, seda ei saa kolme või enama osalisega koalitsioon juba kontseptuaalsel tasandil teha.

    Ma kiidan Teie positiivsust! Minu kogemused sunnivad arvestama kõige kehvema lahendusega. Ratas & co on täiesti võimelised lati alt läbi jooksma niiet isegi torukübar ei puuduta tala. Kas 5a pärast vaatame tagasi ja mõtleme, et küll see stagnatsioon (peenhäälestav rõivas) ikka oli hea PM?
    Ehk võtta seda nii - RE ainuvõimu ja sellest tuleneva fucking pasa söömiseks üks poolik valitsustsükkel KE-d taluda on äkki madal hind? Saaks need rosimannused ja michalid kuhugi ajaloo prügikasti saadetud, siis oleks ju kokkuvõttes võit? Ei tea, muutused on long overdue, peaasi, et kapitaalselt sitemaks ei läheks...

    2005 ... 2007 - Eesti Raudtee tagasiostmine moskva käsul; hüäänale kodakondsus; Kalevi kommivabriku hoone ülikallis leping; Leedole ülikasulik parveleping; kinnisvaramulli õhutamine; ... kellelegi meenub veel? Paska tekkis kui palju 2 aasta jooksul.
  • pahurik
    ttrust
    Vähemalt saab margus tsahkna käest küsima hakata, et kuidas koostöö jediinaja rossijaga edeneb, kuna leping sellega peaks laienema ka valitsusele ning koalisatsioonileppele. Samuti kas valitsuses hakkab istuma jediinaja rossija vaatleja.

    trust, kas sa sama juttu kirjutaksid ka siis kui reform keskiga valitsuse teeb? Peale selle jedinajaga lepingi tegemist ju reform kohe moodustas keskiga koalitsiooni?
    Ma olen küll viimane kes sotse ja kesikuid pooldaks, aga jääme ikka objektiivseks. Ainuke, kes siin eelkõige peeglisse peab vaatama, on reformierakond.

    Küsiksin samuti, samas ma ei imestaks kui reform seda valitsust teeb. Sest reform on reform, nad on "pragmaatilised", pruunid. IRL on end välja kuulutanud kui valge ja puhas.
  • Ja kuidas nende nato vägedega jääb.. on neil mõtet või saadaks koju? Kui juurde saadetakse vastame pole vaja. :) @keskerakond
  • Mul on kah oma arvamus kogu selle asja kohta. Käigu nad kõik lihtsalt per*e.
  • http://epl.delfi.ee/news/arvamus/lotman-ratas-peaministrina-ei-ole-uksnes-luhinagelik-vaid-ka-ohtlik-relvadega-ei-mangita?id=76195559
    Keskerakondlased eitavad sitkelt nagu partisanid ülekuulamisel partnerlusleppe toimimist, see olevat külma saanud. Seda juttu võivad nad rääkida Tšubikovile. Leping toimib suurepäraselt: Yana Toom transleerib vene propaganda seisukohti nii Tallinnas (nt siin) kui Brüsselis ning tundub, et Keskerakonnas ei häiri see kedagi. Jedinaja Rossija saadab oma külvivolinikke toetama Savisaart fašistliku liberalismi vastu (leidsid muidugi ka väärilise esindaja, Milonov on tuntud kloun, keda ei võeta tõsiselt isegi Venemaal). Ning põhiline: kui sellel lepingul ei ole mingit, no absoluutselt mitte mingit tähendust, siis miks hoiab Keskerakond sellest kümne küünega kinni?



    Öeldu ei tähenda, et mul ei ole etteheiteid Reformierakonnale ja praegusele valitsusele. Reformierakond on ise korduvalt oma koalitsioonipartneritega käitunud reeturlikult ning meil ei ole põhjust seda unustada. Kuid veel vähem on põhjust sellest eeskuju võtta. Kui ma omal ajal liitusin Res Publica erakonnaga, paelusid mind mitmed nende põhimõtted, kaasa arvatud need, mida Juhan Parts pidevalt rõhutas: riigimehelikkus ja aus valitsemine. Kas tõepoolest ei leia Isamaa 2.0 nende väärtuste jaoks kohta?
  • "Kui ma omal ajal liitusin Res Publica erakonnaga, paelusid mind mitmed nende põhimõtted, kaasa arvatud need, mida Juhan Parts pidevalt rõhutas: riigimehelikkus ja aus valitsemine"
    Kui Lotmanil endal vähegi selgroogu oleks, siis ta ei kuuluks ammu sellesse parteisse@irw@parts ja aus valitsemine.
  • "Äraostmatute" kaks peamist probleemi on: esiteks on nad äraostetavad ja seda liiga odavalt ja teiseks puudub neil üldse igasugune kindel maailmavaade- nad näevad asja nii nagu võimul olev partei, sama hästi võiks erakonna nimeks olla "Katkine tuulelipp".
  • sr71
    http://epl.delfi.ee/news/arvamus/lotman-ratas-peaministrina-ei-ole-uksnes-luhinagelik-vaid-ka-ohtlik-relvadega-ei-mangita?id=76195559


    Kusjuures mind häiris ka väga (et mitte öelda okseleajavalt) see abiratta möla lepingu kohta, et see on külmutataud. WTF see tegelikult tähendab? Et kui olud on piisavalt soodsad siis võib selle kohe külamst välja võtta. JR oli, on ja jääb kuritegelikuks organisatsiooniks, mille eesmärk on demokraatia lämmatamine venemaal ja NLiidu aegse impeeriumi taastamine ja mitte mingi fckng külmutamise fakt ei muuda seda tõsiasja.
  • Kuidas te aru ei saa? Koksleps Ühtse Venemaaga on külmutatud koalitsioonileppe allkirjastamiseni. Krt, kui ma teda juurikaks ei peaks, arvaks, et Edgari viimane osav käik.
  • "Smile", They said, "Life Could Be Worse". So I did and it was
  • Seda dünaamilise duo esitust Terevisioonis vaadates tekkis küll tunne, et siit ei saa midagi head tulla. Tüübid ikka nii õhku täis.
    Tsahkna poolt kriipis kõrva majanduse käimatõmbamine. Tundub, et läheb hoogtöö korras laenamiseks nagu paljud siin pakkunud.
  • Täna laenamise mõte ei olegi nii halb. Lihtsalt seni kogetu põhjal teeb murelikuks, et kuhu seda laenu panema hakatakse.
  • Majanduse käimatõmbamiseks on kaks head meedet varrukast võtta: tuleb lahendada igipõline kodu puudumise probleem. Igaüks teab, et igale eestimaalasele (c) on inimõiguseks Oma Kodu. Oma Kodu on puutumatu.

    Seetõttu rajab koalitsioon Keskerakonna juhtimisel ja pikaajalisele kogemusele tuginedes 5000(000... vajadusel) uut riigikorterit Lasnamäe paepealsele PPP projekti raames. Nõu ja jõuga linte läbi lõigata aitavad Palo ja Oviir.

    See pole veel kõik - kuna paljud eestimaalased eelistavad siiski ise oma kodu rajada (ning riigikorterite loosirattas on paraku piiratud arv võite) - paneb koalitsioon Keskerakonna juhtimisel õla alla ka Tallinna Ühistupangale, et iga eestimaalane saaks sealt mõistliku ja soodsa eluasemelaenu. Loomulikult "võtmed tagasi" kontseptsioonina.



  • Parempoolsetega on meil jama majas, isegi kui reform otsustaks jällegi parempoolseks hakata, siis kellegagi enam parempoolset valitsust teha pole võimalik. Väikestel vasakpopulistidel on iga kell lihtsam keskiga kampa lüüa, eriti kui Edgarit enam ees ei ole. Niisiis kas uus pikk vasakpoolne ajajärk on alanud.
  • IRL tõmbas sisuliselt selle liigutusega omale kirstukaane peale ja KE aitab selle kinni naelutada. Isamaa 2.0 on unustatud (kuivõrd see üldse mingi plaan oligi). Nüüd on põhimõtteks võtta, mis võtta annab ja sobival hetkel hüpata uude paati. Nagu Koonderakond ja Rahvaliit omal ajal. Paraku neid paate na vähevõitu, kust aeruga vastu pead ei saa...
    Ühesõnaga RIP-irl.
  • mrk, on teada fakt, et putšionäärid teevad alati kõike kordades paremini, neid peab lihtsalt valima.
  • Lenzer
    Kuidas te aru ei saa? Koksleps Ühtse Venemaaga on külmutatud koalitsioonileppe allkirjastamiseni. Krt, kui ma teda juurikaks ei peaks, arvaks, et Edgari viimane osav käik.


    Üks versioon on jah, et kõik läheb nii, nagu Edgar Moskvas kooskõlastas.
  • http://arileht.delfi.ee/news/uudised/mis-juhtub-eesti-majanduses-kui-keskerakonnast-saab-peaministripartei?id=76197857
    Seda pullisitta on ikka väga raske kommenteerida. Tüübid on lubanud asju, mis absoluutselt neist ei sõltu ja asjad mis neist sõltuvad, saavad olema ikka päris koledad. (v.a. maksuvaba piiri tõstmine)
  • http://epl.delfi.ee/news/arvamus/eerik-niiles-kross-keskerakonna-puhastustuli-ei-ole-seni-poletanud-isegi-lepingut-putiniga?id=76198567

    Huvitav, kui lääs hakkab uuesti arutama sibula sanktsioonide teemat, siis mis Eesti on siis nüüd sanktsioonide lõpetamise poolt äkki hoopis?
  • Vanaema
    Võrreldes Kõlvartiga on Toom ikka tippintellektuaal ...


    See väide põhjustas rahulolematust. Teeme uuesti proovi ...

    Võrreldes Jüri Ratasega on Taavi Rõivas tippintelektuaal.

    :)
  • puhkjapojad1
    http://epl.delfi.ee/news/arvamus/eerik-niiles-kross-keskerakonna-puhastustuli-ei-ole-seni-poletanud-isegi-lepingut-putiniga?id=76198567

    Huvitav, kui lääs hakkab uuesti arutama sibula sanktsioonide teemat, siis mis Eesti on siis nüüd sanktsioonide lõpetamise poolt äkki hoopis?


    Sellest artiklist paar lõiku, hea PR oleme saanud omale küll:
    Saksa suurim nädalaleht Die Zeit kirjutab täna hommikul: "Estland. Prowestliche Regierungskoalitsion zerbrochen, "Eine prorussische Partei könnte in die Regierung einziehen" (Läänemeelne valitsuskoalitsioon kokku varisenud, venemeelne partei võib valitsusse minna). "Venemeelne peaminister võib mõjutada NATO missiooni."

  • mrk
    puhkjapojad1
    http://epl.delfi.ee/news/arvamus/eerik-niiles-kross-keskerakonna-puhastustuli-ei-ole-seni-poletanud-isegi-lepingut-putiniga?id=76198567

    Huvitav, kui lääs hakkab uuesti arutama sibula sanktsioonide teemat, siis mis Eesti on siis nüüd sanktsioonide lõpetamise poolt äkki hoopis?


    Sellest artiklist paar lõiku, hea PR oleme saanud omale küll:
    Saksa suurim nädalaleht Die Zeit kirjutab täna hommikul: "Estland. Prowestliche Regierungskoalitsion zerbrochen, "Eine prorussische Partei könnte in die Regierung einziehen" (Läänemeelne valitsuskoalitsioon kokku varisenud, venemeelne partei võib valitsusse minna). "Venemeelne peaminister võib mõjutada NATO missiooni."



    See on jah nii armas. KE majandusprogrammis on, et suurendame välisturistide arvu 2x läbi PR kampaania. Hakkame siis reklaamima, et siit saab vene armee talvemütse, gaasimaske, T-särke kirjaga CCCP ja merevaiku? Suht sitamaitse on suus ausalt öeldes. Täiesti häbi on eestlane olla tänu sellele tolakarjale, kes on endas tundnud kustumatut kirge paberi ja pliiatsi ja sooja mölaga kõikide inimeste elu korda seada.
  • IRW, nooremõde Helme on niuksuma hakanud, et tahaks ka niiväga valitsusse saada :)
    Näeb seda sama palju kui oma kõrvu ilma peeglita.
  • http://uudised.err.ee/v/eesti/7db43e9a-6841-46a1-b23c-756435906f8b/savisaar-keskerakond-seob-end-lahti-eesti-oigussusteemist

    ilmaasjata muretseme, KE ju sidus end Eesti õigussüsteemist lahti, valitsus aga moodustatakse Eesti õigussüsteemis ... seega ei saa KE valitsusse kuuluda

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon