Mida teha 50k euriga??? - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Mida teha 50k euriga???

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Kuna pole ise kunagi ettevõtlik inimene olnud, peas valitseb tühjus ja on täielik teadmatus mida ja kuidas teha, siis pöördun foorumlaste poole. Lootuses leida mõtteid, ideid kuidas edasi minna. Kasutada siis jämedalt kuskil 50k. Igasugune arutelu vägagi teretulnud.
  • Ja isepankur.ee annab kusagil 18% aastas, aga rohkem tööd.
  • Võiksid lihtsalt mulle anda.

    myygiguru
    Ja isepankur.ee annab kusagil 18% aastas, aga rohkem tööd.


    tundub kuidagi liiga hea.
  • Isepankuri foorumit lugedes näib, et investoreid on seal jalaga segada, ainult et neid laenajaid on kuidagi vähevõitu. Nii nad seal siis passivad ja "investeeerivad".
  • Tulus projekt võiks olla mõne partei toitumisahelasse imbumine.
    10K€ käid välja. Normaaaaalse töökohaga teenid 20K€ aastas tagasi.
    Tootlus 100.
    Alternatiivna tuletaks meelde Ansipi üleskutset: kuna kriis on möödunud, siis asu hoogsalt tarbima - osta asju.
    Tootlus ,,-,,100.

  • Olen ka ise isepankuri kaudu juba jupimat aega väikest viisi tegutsenud ja võin kinnitada, et 18% on täiesti reaalne. Põhiline risk seal on see, et isepankur.ee ise võib ühel päeval ära kaduda. Tüübid ise on deklareerinud, et nende äri pole mitte laenude vahendustegevus (mis kokkuvõttes toodab neile kahjumit), vaid laenuvahenduskeskkonna arendus. Sisuliselt on tegemist siis tarkvara tootearendusfirmaga. Nende ärikontseptsioon põhineb sellel, et ühel päeval õnnestub neil oma "toode" Euroopas rasvase rulli eest maha lükata. Vihjetest olen aru saanud,et nad leidsid endale mingi strateegilise investori, kes neile peotäie nutsu taha pani ning enne kui see otsa saab, peaks keskkond olema maha lükatud. Kui see äriplaan nüüd kõrbema peaks, tuleb ilmselt ühel hetkel pood kinni panna.
  • ....kes neile peotäie nutsu taha pani...

    ai see võis valus olla.
    loodame, et pandi paberkupüüre, mitte metalli.
  • https://www.graalia.com/en/ib/IB101443056
    Teed MAM Live Account
    Valid Master account: Lucky Scalper
    Min. investeering 500 EUR
    Siis kauplevad minu roboti signaalid...
    Reklaami ma ei tee aga igaüks võib ise veenduda...
  • Mida teha 50k euriga?
    inveseerid erakonda. Astud juhtivasse parteisse, kes saab nt riigikogusse nt KESKERAKOND
    Kinnitad erakonnale, et paned enda kampaaniaks 50keuri. Erakond vastutasuks paneb sind nimekirjas löögipositsionile.
    Nt Lasnamäel 2 v 3-s number Edgari järel. 50k piisab kogu lasnamägi ära ujutada oma piltidega nii et kõigil on su molu meeles. Vb jääb raha üle isegi Anne Veski kontserdiks kuski lasnamäe ostukeskuse ees...

    Sisse saades valida kuskilt tagumine pink, kus saab madalat profiili hoida ja enda asju toimetada. Aastaga teenid 50k tagasi siis juba teenid kasumit. Vb saad ka kuskile nõukokku vms kus midagi pudeneb...see juba väike lisateenistus...
  • privador1
    Mida teha 50k euriga?
    inveseerid erakonda. Astud juhtivasse parteisse, kes saab nt riigikogusse nt KESKERAKOND
    Kinnitad erakonnale, et paned enda kampaaniaks 50keuri. Erakond vastutasuks paneb sind nimekirjas löögipositsionile.
    Nt Lasnamäel 2 v 3-s number Edgari järel. 50k piisab kogu lasnamägi ära ujutada oma piltidega nii et kõigil on su molu meeles. Vb jääb raha üle isegi Anne Veski kontserdiks kuski lasnamäe ostukeskuse ees...

    Sisse saades valida kuskilt tagumine pink, kus saab madalat profiili hoida ja enda asju toimetada. Aastaga teenid 50k tagasi siis juba teenid kasumit. Vb saad ka kuskile nõukokku vms kus midagi pudeneb...see juba väike lisateenistus...

    Ei peagi piltidega üle ujutama. Savisar veab terve hulga inimesi enda järel sisse, olgu nad saanud nii vähe hääli, kui tahes. Oluline on koht nimekirjas.
  • See eelnev teoria teostatati viimastel valimistel juba ka praktikas ära - ca. 100 hääle + paksu rahakotiga on võimalik jõuda 400 000 inimest valitsema nagu niuhti
  • Ma kah siinkohal ei konverdiks öirosid plakatiteks, liigne vaev. Raha tuleb otse õige inimese kätte anda ja edasi läheb kõik nagu lepase reega. Ise kah imestad, et kuidas ma korraga ikka nii konkurentsivõimeliseks olen saanud?
  • Suhteliselt kvaliteetsed investeerimissoovitused, sama hästi võiks vist perekoolis selle küsimuse esitada.

    Alustuseks soovitaks välja mõelda, kas see raha peab samas hulgas olemas olema ka järgmine aasta samal ajal või mitte. Kui ei, siis katseta kus tahad millega iganes. Kui pigem ja, siis kuula mida targemad räägivad ja pane panka tähtajalisele hoiusele või enamvähem konservatiivsesse fondi. Ja lihtsalt oota aega kus ei kaubeldaks kõigi aegade tippudes.

    50k on muidugi juba piisav hulk, et endale keegi teine seda raha majandama saada. Uuri kasvõi LHV'st.
  • mrx
    Suhteliselt kvaliteetsed investeerimissoovitused, sama hästi võiks vist perekoolis selle küsimuse esitada.

    Alustuseks soovitaks välja mõelda, kas see raha peab samas hulgas olemas olema ka järgmine aasta samal ajal või mitte. Kui ei, siis katseta kus tahad millega iganes. Kui pigem ja, siis kuula mida targemad räägivad ja pane panka tähtajalisele hoiusele või enamvähem konservatiivsesse fondi. Ja lihtsalt oota aega kus ei kaubeldaks kõigi aegade tippudes.

    50k on muidugi juba piisav hulk, et endale keegi teine seda raha majandama saada. Uuri kasvõi LHV'st.


    Ja sa nüüd tõstsid kvaliteedi uutesse kõrgustesse?
  • http://www.myfxbook.com/members/mart77forex/lucky-scalper/778669
    Tegin eelpool mainitud Lucky Scalperi töö ka nähtavaks. Seda võib korra kuus vaadata ja...
  • räägitakse, et jrv toodab poole aastaga 40%
    no brainer ;)
  • mrx

    50k on muidugi juba piisav hulk, et endale keegi teine seda raha majandama saada.


    Üpris sitt soovitus. Valdav osa neist inimestest, kes teiste inimeste raha majandavad, ei ole väärt seda raha, mida neile selle eest makstakse. Vähesed on seda väärt. Ja neistki on osad seda pigem ajutiselt, õnne tõttu.

    Üldiselt on mõistlik alati ise oma vara juhtida ja teha seda valdkonnas, millest aru saad ja keskkonnas, mida tunned. Kui need inimesed, kes sulle investeeringute juhtimise teenust müüvad, oleks väljapaistvalt pädevad või väljapaistvalt õnnelikud, ei müüdaks nende teenust sinule ja Eestis, vaid CALPERS'ile Ameerikas ja nad ise sõidaks tööle autojuhiga.
  • Ma mõtlesin, et kas kirjutada pikalt, aga piirdusin arooniaga. Tahtsin täpselt sama kirjutada. Sa kas teenid oma raha ise või sa ei teeni seda üldse. Kui keegi teaks, kuidas seda teha, siis ta ei teeks seda teistele, vaid istuks nagu kult rukkis ja laseks oma kontosid täis üksteise järel. PUNKT.
  • Ma pean tunnistama, et kui ma oskaks turgude abil raha trükkida, siis ma võtaks mõnisada milkut managementi alla, fikseeriks 20% success fee tootluselt, mis ületab indeksit, ja vaataks kuidas jahivalmistajad mu telefoni punaseks helistavad. Olematu kapitali hea tootlus on endiselt olematu.
  • Forex turg on minu arvates praegu parim võimalus raha kasvatamiseks. Omades õigeid (suhteliselt piiratud) teadmisi saab olla püsivalt edukas. Kauplemist saab ka automatiseerida (sest algoritm ei pea olema väga keerukas).
    forex.fan@mail.ee
  • Sa oled Forexi firmas tööl, et sellist paska ajad?!
    Suhteliselt piiratud teadmistega võid laos sorteerida pakke linnade järgi.

    Pole kergemat viisi raha kaotada kui FOREXil ja seda ütlen kui elukutseline kaupleja. Kõik kaotavad FOREXil.
  • Kõik ei kaota. Need kes pakuvad ullikestele teenust on kogu aeg võidus :-)
  • muruke
    Sa oled Forexi firmas tööl, et sellist paska ajad?!
    Suhteliselt piiratud teadmistega võid laos sorteerida pakke linnade järgi.

    Pole kergemat viisi raha kaotada kui FOREXil ja seda ütlen kui elukutseline kaupleja. Kõik kaotavad FOREXil.


    kindlasti on lihtsamaid viise raha kaotamiseks olemas. aga teised viisid ei ole 100% tagatisega viisid.
  • Kuulge, muid 100% kaotuse tõenäosusega rahakaotamise viise on ikka ka. EI pea tingimata forexisse minema.
    Näiteks:
    mine kasiinosse
    palu kurjal Genaadil raha endale võtta
    võta naine
    maksa maksud ära
    jne.
  • 1994.a. The KLF põletas ära miljon Inglise naelea (tollases vääringus!) ... Mingi 50-kilo euro põletamine oleks selle kõrval nohu!
  • Tänan tublide emotsionaalsete kommentaaride eest. Tegelikkus minu juhtumil annab iganädalast tootlust ca sama palju kui pangad annavad aastas... Pole põhjust katkestada. Ma pole elukutseline kaupleja aga minu robot kaupleb minu eest 24 x 5. Korra või paar päevas vaatan kuidas läheb... Olge ikka rõõmsad!
  • Kui kõik nii lilled-liblikad, siis miks sõrmed teiste raha järele maiad on?
  • to: FXhuviline1
    Sa oled 5 aastat teemaga tegelenud nii, et "annab iganädalast tootlust ca sama palju kui pangad annavad aastas". Ma üritan ette kujutada, millist peavalu tekitavad üleääre ajavad pangakontod....
  • FXhuviline1
    Tänan tublide emotsionaalsete kommentaaride eest. Tegelikkus minu juhtumil annab iganädalast tootlust ca sama palju kui pangad annavad aastas... Pole põhjust katkestada. Ma pole elukutseline kaupleja aga minu robot kaupleb minu eest 24 x 5. Korra või paar päevas vaatan kuidas läheb... Olge ikka rõõmsad!


    Tore, et k2id siin trollimas oma naiivse jutuga, kust sellised tulevad, ma ei kujuta ette. Sellise tootluse juures 24/5 Ilmselt sa oled juba milj2rdar ja tulevikus ei soovita yldse vaadata robotit vaadata, kord aastas, las toodab. Reaalsus on see, et sa oled fx firma esindaja, kes k2ib trollimas sedasi.
  • Ega FXhuviline ju tegelikult ei valetagi. Ta lihtsalt nimetab oma kundesid robotiteks kes 24/7 tema rõõmuks kauplevad ja talle raha teenivad kuni raha otsa saab või mõistus koju tuleb :-)
  • Cynic
    Ega FXhuviline ju tegelikult ei valetagi. Ta lihtsalt nimetab oma kundesid robotiteks kes 24/7 tema rõõmuks kauplevad ja talle raha teenivad kuni raha otsa saab või mõistus koju tuleb :-)


    Nii on. Iga metatraderil põhinev "maakler" tegelikult on turugegija. Väike osa tehingutest üldse jõuab kuhugi suurema turutegijani ja sealgi tõenäoliselt match´takse mingites sisemistes voogudes ära. 1:200 kordne võimendus ja esimene NFP, GDP, CPI vm event risk toob uue tasakaalu. Kliendid on ühel pool, turutegija vastaspool, toimub settlement. Ülimalt ebatõenäoline, et klient koguaeg võidab. Laias plaanis on 50/50 võimalus kas headline tuleb positiivne või negatiivne. Maakleri ainuke eesmärk on piisavalt kaua meelitada klienti münti viskama, sest ta teab et maja võidab alati.

    Mis puutub eespool teemaks tulnud raha haldamise teemat, siis ma olen teisel arvamusel. Financial intermediation on liiga kasulik protsess, et seda üritada üle mängida: finantsvahenduse peamised funktsioonid (maturity transformation, risk transformation, convenience domination) ja peamised eelised (economies of scale, - scope) on seda vähem kättesaadavamad mida väiksem on kapital. Division of labour suunab spetsialiseeruma. See kes ise üritab kõike teha peab millegi osas järeleandmisi tegema. Nt riskide hajutamise võimaluses, ligipääsus mingile instrumendile. Pärsia Lahe fond YTD 46,56%. Mõttekam oleks olnud anda raha hallata fondijuhile kui hakata ise regiooni avasatama. Hiina nt on siiani välisinvestoritele suletud piirkond ja ainult valitumatest valitumad saavad aktsiaid ja valuutat osta. Ning jälle astuvad lavale finantsvahendajad. ;)
  • On võimalik ka edukas olla:
    https://www.graalia.com/en/ib/IB101443056
    MAM Live account (ka firmale võimalik)
    Master account: Lucky Scalper
    Min summa 500 EUR
    Märkmed kauplemise ajaloost: http://www.myfxbook.com/members/mart77forex/lucky-scalper/778669
  • FXhuviline1
    On võimalik ka edukas olla:
    https://www.graalia.com/en/ib/IB101443056
    MAM Live account (ka firmale võimalik)
    Master account: Lucky Scalper
    Min summa 500 EUR
    Märkmed kauplemise ajaloost: http://www.myfxbook.com/members/mart77forex/lucky-scalper/778669


    Kuule ole palun hea, ära seda hobuse ila aja. Üldse pidi kusagil olema mingi reegel et igasugu reklaamipostitused on keeleatud vms.
  • Kõik pole nii kurjad olnud kui viimane "mistaniminüüdoligi". Saiti on külastanud üle 200 huvilise ning kümned on registreerunud. Kellelgi pole põhjust olnud kahetseda... Nüüd on võimalik ka 200 euroga alustada.
    Arvete tegemise protseduuriks on nüüd abistav link: https://www.graalia.com/en/help1/how-to-become-introducing-broker-for-graalia.html
    Graalia kliendi varasid haldab: http://www.fsa.gov.uk/register/firmBasicDetails.do?sid=200871 – raha on turvaliselt hoitud Ühendkuningriigis registreeritud firmas.
  • Minu hääl antud kasutaja foorumist eemaldamiseks.
  • impendium
    Minu hääl antud kasutaja foorumist eemaldamiseks.


    +1
  • Minu hääl antud kasutaja foorumist eemaldamiseks.
  • Ka minu õnnistus tegelase kadumisele.
  • Selline karvane tunne on, et varsti ilmub välja FXhuviline2. Seega broneeriks oma hääle talle.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon