Ukraina - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Ukraina

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Zelenski on edev kloun, no olgu näitleja. Tahab aplausi. Aplodeerijaid, st p*rselakkujaid edutab. Kes julgeb midagi kritiseerida, see mängitakse auti. Korruptsioon jätkub. Ülemraada liikmed otsivad põhjendusi, miks mitte oma tuludeklaratsioone avalikustada.

    Meenutagem - postitas ülbe tviidi enne NATO tippkohtumist Vilniuses, mille peale kõik temast ära pöördusid. Solvas eelmis Inglismaa kaitseministrit, suurt Ukraina sõpra. Nüüd lubas Poola kohtusse kaevata.

    Gontšarenko ülevaade Zelenski visiidist USAsse. Palus levitada, ma siis levitan. Vene keeles: https://www.youtube.com/watch?v=IFYKt9UsMKM
  • ... ja Vanaema, sa oled veel nõmedam, kui sakslased! Kohe palju nõmedam!
  • https://www.youtube.com/watch?v=yTvttfiDpWw

    Arestovitš kommenteerib rünnakuid kindral Žalužnõi vastu, idiootset käitumist suhetes Poolaga jm.

    Kes viitsib, see kuulab. Vene keeles.
  • "Vanaema"
    https://www.youtube.com/watch?v=yTvttfiDpWw

    Arestovitš kommenteerib rünnakuid kindral Žalužnõi vastu, idiootset käitumist suhetes Poolaga jm.

    Kes viitsib, see kuulab. Vene keeles.


    Viitsi edasi...
  • Vanaema, mis su postituste point on?
    Kas lääneriigid peaksid Ukraina toetamise lõpetama? Laskma Putinil Ukraina ära võtta? Siis ukrainlasi vastuhaku eest karistada. Represseerida, tappa, küüditada ja vangilaagritesse saata. Siis vaadata kes järgmiseks.
    Või mida sina Vanaema arvad, et oleks õigem teha?
  • Minule lisas positiivseid tundeid see, et Ukrainas võeti kinni ja alustati kohtumenetlust oligarhi üle, kelle rahade najal Volodõmõr Zelenskõi kuulsaks sai ja võimule sai. Ja seda kõike tehti Zelenskõi enda teadmisel. Tavaliselt võimumaailmas selliseid asju sageli ei juhtu.
  • Üks Hennadi nimeline vär*jas kimab Ukrainas muretult uue bemmiga ringi mille raha vähemalt osaliselt Lehtme skeemist pärit. Mis on sanud vilepuhujast?

    Advokaatide sõnul on uurimisel rikutud reegleid ja aus kohtumõistmine pole seega võimalik.


    Olgu neetud see päev kui ukraina EL'i võetakse. Kuna me ise kiidame pimesi ukrainat ja kriitikaks ruumi ei jätku ning isegi sõnades me ei nõua neilt paremat/rohkemat, siis pole ka imestada, et meil on narvas nagu on ja elu riigis nagu on. Tegelikult me ise pooldame seda kõike ja iga uue päeva saabudes jätkame vanal moel. Sovjetid oleme.
  • See on omal perverssel moel isegi naljakas kuidas rahvas foorumis on kõige korruptivse osas täiesti ignorantne ja ukrainat õigustav, aga vanaema kui sõnumitooja paistab olemine kõige peamine probleem.

    Kas te mõistate, et see mis on Eestis valesti on suuresti selle sama suhtumine tulemus, ei?
    Ukrainat ei kritiseeri, seepärast et sõda noh!
    Reformierakond peab olema võimul, seepärast et sõda noh!
    Makse on ka vaja tõsta, seepärast et sõda noh!
    jne.
  • Mina loodan, et Ukraina võetakse EL-i kiiresti. See tõmbaks tõenäoliselt föderaliseerumisele põhjalikult pidurit ning annaks parlamendis idapoolsetele riikidele rohkem kaalu. Korruptsiooni on niigi piisavalt, selles osas tõenäoliselt suurt ei muutuks.
  • Ameeriklastel on hea ütlus: “he might be a bastard, but he’s our bastard”. Seda on kasutatud juba FDR-i aegadest saati erinevate L-Ameerika diktaatorite kohta.
  • Reuters võttis Tatarovi käsile. https://www.reuters.com/world/europe/graft-accusations-dog-top-zelenskiy-aides-2023-09-19/

    Zelenski riigivargad-jätised satuvad tasapisi surve alla.

    Täielik lollus on mõelda, et korrumpeerunud riik tuleb kiiresti ELi võtta. Et hakkame üheskoos maksma Ukrainale toetusi, mis Zelenski ja Jermaki off-shore kontodele laekuvad. Ma muuseas ei välista, et neil võib ühine konto olla - kui Zelenski ilma oma Vene agendist poiss-sõbrata minutitki olla ei saa, siis võivad ka rahad ühes kapis olla. Ega ma täpselt ei tea, aga seda versiooni ei mõelnud ma ise välja.
  • https://maailm.postimees.ee/7860901/blogi-577-sojapaev-lavrov-suudistas-laant-otseses-voitlemises-ukrainas

    Kui Lavrov juba ruigab nagu väike siga, siis ilmselgelt tehakse midagi väga õigesti ja nüüd tuleb lõpuni suruda. Slaavi-kronu selline :-)
  • Ma muuseas ei välista, et neil võib ühine konto olla - kui Zelenski ilma oma Vene agendist poiss-sõbrata minutitki olla ei saa, siis võivad ka rahad ühes kapis olla. Ega ma täpselt ei tea, aga seda versiooni ei mõelnud ma ise välja.


    Sa oled juba jõudnud sinna faasi, et Zelenski vangipanek, kui vaja siis kasvõi homoseksi eest, on muutunud sulle olulisemaks kui sõja võitmine?
  • https://maailm.postimees.ee/7861516/video-kusitlus-kas-president-zelenskoi-vastutab-korruptsiooni-eest-riigis

    Paluks nüüd kommentaare, et PM on kremli agentuuri osa ja jutustavad tiblade narratiive.
    Paraku on nii, et korruptsiooniga võitlust tuleb ka sõja ajal pidada ning suhtumine, et sellega tegeleme millalgi hiljem peale sõda... ei vii paraku kaugele. See riik võib kunagi kauges tulevikus saada EL'i liikmeks, aga enne läheb sinna mitu inimpõlve ja lähima viiekümne aasta jooksul ei ole see paraku mõeldav.
  • Üks kasulik kuulamine vene keele oskajatele:
    https://www.youtube.com/watch?v=XiHxVQr_gQQ ja järg
    https://www.youtube.com/watch?v=E79lwf6Eeck
    Lühikokkuvõte: USAs jõuti arusaamisele, et sõda Ukrainas tuleb näha pikas plaanis. Mingil juhul ei tohi lubada, et Venemaa selle sõja võidab, kuna Venemaa tahab hävitada kogu tsivilisatsiooni Maa peal. Aga tegemist on pikaajalise sõjaga, seepärast tuleb Ukraina abistamine ümber korraldada. Korruptsioonist Ukrainas tuleb lahti saada. (Zelenski olevat teinud suure prohmaka visiidi ajal USAsse ütlusega, et Ukraina korruptandid varastavad Ukraina grivnasid, mitte USA dollareid.) Ukraina abistamine tuleb seada pikaajalisele stabiilsele alusele (lend-lease), mitte tegelda ühekordsete abipakettidega, mille määramise ümber USA poliitikud saavad iga kord jageleda ja millest Ukraina kleptokraadid saavad oma sisseharjutatud skeemidega matti võtta. USA määras Ukrainasse kindralinspektori, kelle ülesanne on korruptsiooni lõpetamine. Ukrainas tuleb hakata relvi tootma ja Ukraina poliitika tuleb ümber korraldada, nii et Ukrainast saaks midagi Iisraeli taolist, kes on näidanud, et hästi saab elada ka väga ebasoodsas ümbruskonnas.
  • Sõjajärgne Ukraina on koht, kus ma korruptsiooni kõige vähem kardan. Loomulikult seda seal on, aga ajalugu on näidanud, et parim rohi korruptsiooni vastu on värske vabadussõja kogemusega, relvastatud elanikkond. Kui veteranid ikka paar suslikut vzjatka-jutu peale teise ilma läkitavad, siis kaob ülejäänutel isu susserdada pikaks ajaks ära.
    Selles plaanis tooks Ukraina pigem värsket õhku EL süsteemi.
  • Probleeme korruptsiooni ehk varastamisega on. Seda ei saa eitada. Ma siiski väidan, et pigem liigutakse õiges suunas.
    Samas on kindel, et
    1. selline Vanaema stiilis ilma ettepanekuteta hädaldamine on kasulik ainult vaenlasele
    2. see, et keegi varastab ei saa olla põhjus mitte aitamiseks. Küll aga peab oma abitegevust võrdlemisi põhjalikult läbi mõtlema.
  • Nõus, aga aitamise käigus tuleb nõuda valjuhäälselt ka tulemust korruga võitlemisel, mitte vahtida pealt ja lihtsalt ohata. Hennadi ja Lehtme osas on kõrvulukustav vaikus näiteks... Peale sõda on seda kõike nõuda juba hilja, selleks ajaks on korrurahaga massiivne süsteem ennast veel suuremaks ajanud.
    Aga see, et grivnasi võib varastada... kui ta tõesti nii ütles, siis jah see asi räägib enda eest. Pekske vanaema edasi, aastate pärast kui meenutate, siis hakkab häbi ja sada õigustust
  • Ukraina parlamendi liikmed ja ministeeriumide tegelased ostavad läänes hinnalist kinnisvara kokku - mis te arvate, kust need rahad tulevad? Ja kui ostud on ämma nimele kirjutatud - kas läänes ei saada aru tegelikust olukorrast? Zelenski püüab kogu väest Kolõmaiskit USA kohtusüsteemi eest päästa - mees on varastanud mitu korda rohkem raha, kui kogu USA abi Ukrainale kogu laiamastaapse sõja ajal kokku. USAs mõistetaks paarisajaks aastaks vangi. Zelenski tõstis mõned korrad kautsjonit - nii lihtsalt ikka USAt ära ei peta.

    USA jt näevad väga hästi, mis toimub. Näib, et Ukrainale on esitatud midagi ultimaatumilaadset ja saadeti USAst ka kontroll kohale, kes peab abi kasutamist uurima.

    Samal ajal kiusatakse kindral Žaluznõid erinevate ettekäänetega - tundub nagu Venemaa agoonia moodi -Jermakile anti käsk teha veel, mis teha annab.
  • Ma imestan, miks Vanaema postitused siin nii vägevat allergiat tekitavad, arusaamatu. Isik kirjeldab ja edastab objektiivset reaalsust. Üks asi on kaasa elada ja kasvõi siin foorumis sõnas toetada tegeliku töö tegijaid ehk siis võitlejaid, teine ja väga ebameeldiv asi on need ukraina võitlejad asetada ühele pulgale korruptantidega ja lausa religioosse fanaatilisusega heaks kiita kõike seda jama, millele ärimehed (vt. kasvõi Lehtme, KallaZ) on küüniliselt peale kleepinud sildi "Ukraina".
  • "mykoloog"
    Ma muuseas ei välista, et neil võib ühine konto olla - kui Zelenski ilma oma Vene agendist poiss-sõbrata minutitki olla ei saa, siis võivad ka rahad ühes kapis olla. Ega ma täpselt ei tea, aga seda versiooni ei mõelnud ma ise välja.


    Sa oled juba jõudnud sinna faasi, et Zelenski vangipanek, kui vaja siis kasvõi homoseksi eest, on muutunud sulle olulisemaks kui sõja võitmine?


    Oled sa mõelnud selle peale, et Zelenski vangipanek võib sõja võitmise hoopis kergemaks teha?
  • Ukrainasse saadetud Pentagoni inspektorist jm https://www.youtube.com/watch?v=E79lwf6Eeck Švets, vene keeles.

    Kolõmoiskist jt (algul ühest teisest tegelasest, soovi korral võib alustada veidi kaugemalt): https://www.youtube.com/watch?v=LSRJJT6jZHY

    Kes tahab kuulab, kes tahab on loll edasi. Nojah, vene keele oskust on vaja.
  • Kui Ausi kommenteerib, et keegi "kirjeldab ja edastab objektiivset reaalsust", on selge, et kommenteeritav on propaganda. Täpselt nagu veremaa endaga - midagi pole kinnitatud enne, kui vene meedia/juhtkond väidab midagi olevat ümber lükatud. ;)

    Seega on Vanaemaga lood ka väga selged ;)
  • "Ausi"
    "mykoloog"
    Ma muuseas ei välista, et neil võib ühine konto olla - kui Zelenski ilma oma Vene agendist poiss-sõbrata minutitki olla ei saa, siis võivad ka rahad ühes kapis olla. Ega ma täpselt ei tea, aga seda versiooni ei mõelnud ma ise välja.


    Sa oled juba jõudnud sinna faasi, et Zelenski vangipanek, kui vaja siis kasvõi homoseksi eest, on muutunud sulle olulisemaks kui sõja võitmine?


    Oled sa mõelnud selle peale, et Zelenski vangipanek võib sõja võitmise hoopis kergemaks teha?


    Muidugi on mõelnud, paljud, arvaks et enamik siinseid foorumlasi on mõelnud, et see teeb sõja võitmise russidele hoopis kergemaks.
  • Sellest, et lõunas oli suur reetmine, mitte kaitselahingud vaid Vene armee kiirmarss, kirjutasin ma siin ammu.

    https://forte.delfi.ee/artikkel/120235641/jah-esines-reetmist-ukrainas-otsitakse-sojavaelaste-hulgast-neid-kes-2022-aastal-louna-ukraina-venelastele-ara-andsid

    Aga praegu on oht, et suurim reetur, see kes keeldus kuulamast USA hoiatusi, kes ütles, et midagi ei juhtu, kes soovitas ukrainlastel mitte muretseda ja šašlõkke teha (samal ajal kui Jonathan Vseviov on öelnud, et 23.02 magama minnes ta teadis, et ärgata tuleb mitte äratuskella peale) üritab kindral Zalužnõi mainet kahjustada, et võimalikku konkurenti presidendivalimistel nõrgendada.

    Üha rohkem meenutab Ratast - miski muu ei loe, mina pean olema president.

    Rünnakut Zalužnõi vastu ukrainlased nii kergelt alla ei neela.
  • Kus su jutus loogika on? Oli siis lõunarindel reetmine või ei olnud? Tuleb seda uurida või ei tule? Sa väidad, et oli lausa läbimarss, aga sinu arvates sõjaväelt ja Zalužnõilt ei tohiks asjaolusid isegi küsida mitte? Tegu on ju siiski tema vastutusalaga. Zelenskõil ei ole muud valikut kui uurida, rahvas nõuab selgitust ja sõjavägi ise ei paista suure reetmise teooriat sugugi toetavat. Kui Zelenskõi ei nõuaks uurimist, siis ta mätsiks reetmist kinni. Kuna ta juurdluse algatas, siis kangutab Zalužnõit. Mõnus kahvel, eksju.

    Olukord ongi keeruline, aga need sinu postitused on purjus hobuse unenägu, ausalt.



  • USA parlamendi trumpetid viskasid nädalavahetusel ukrainlased rongi alla, või vähemalt a la raudteele istuma.
    Et riigi 'shutdowni' vältida -riigivõla lae kättejõudmise tõttu- tehti diil kuhu magad surusid sisse Ukraina abi tühistamise. Nüüd on mitte-maga GOP ja demmid ehmunud, et mis saab. Lubati küll abistamist kuidagi jätkata aga kuidas, kst.

    Lawmakers are figuring out how to respond after more than half of House Republicans voted earlier this week against appropriating even $300 million to replenish a fund that was started years before the 2022 hostilities.
    “We cannot under any circumstance allow American support for Ukraine to be interrupted,” Biden said Sunday. “I fully expect the speaker to keep his commitment to secure the passage and support needed to help Ukraine.” The Senate’s short-term bill -which hit a dead end- had promised $6 billion for Ukraine. The House bill left that money out. Its absence angered many senators, promoting a joint statement from party leaders late Saturday.
    “In the coming weeks, we expect the Senate will work to ensure the U.S. government continues to provide critical and sustained security and economic support for Ukraine,” Senate Majority Leader Chuck Schumer (D., N.Y.) an Senate Minority Leader Mitch McConnell (R., Ky.) said in a joint statement with leading appropriators on Saturday. WSJ
  • Selliselt kestab see sõda aastaid . 2023 sügiseks on saavutatud patiseis, venelastel vist alates 1 jaanuarist 2023 mõõdetuna väike edu maala hõivamisel.
    Positiivne on , et impeerium on peaaegu suurema osa oma hammastest murdnud Ukrainas. Sitt lugu on see, et kui doonorid ukrainat enam relvadega ei varusta kaotab Ukraina sõja ja võib juhtuda, et sõda valgub Nato territooriumile.
  • Kus need alad peaks olema mille hõivamisega tiblal edumaa on, kremli propakräpp pigem

  • Nii ma aru saingi, endiselt tahaks tõestust näha.
  • Väga ei tahaks siin enam targutada, aga Soledari ja Bakhmuti hõivamine toimus suures osas siiski 2023 aastal.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Bakhmut
  • Väide siis on, et Bahmuti juures jm tibla hõivatud alad on suuremad kui need mis ukrainlased hõivasid Robotyne, Novomaiorske juures jm. pikal rindel? IMO ei ole see väide tõene. Eriti kui jälgida värskeid uudiseid.

  • Siin väidetakse, et tiblal suht pekkis Bahmuti juures: YT
  • Päris hea, ukrainlased kaebavad trofeeks võetud 2021 väljalaskeaastaga tanki T-72B3M viletsa kvaliteedi üle ja teevad trolliva kõne Uralvagonzavodi võllile.
  • VanaMart "Õudne" Helme ütles kunagi, et Ukrainaga on läbi. Kindlasti mitte see, mis tema välja ütles, aga läbi on...Tore, et siin veel entusiaste on... Oleks selliseid entusiaste ka Eesti põhiseaduse toetamisel, oleks elu väga lill.https://www.err.ee/1609120793/politsei-kahtlustab-toeta-me-annetuskeskkonda-suure-summa-omastamises
  • "Ausi"
    VanaMart "Õudne" Helme ütles kunagi, et Ukrainaga on läbi. Kindlasti mitte see, mis tema välja ütles, aga läbi on...Tore, et siin veel entusiaste on... Oleks selliseid entusiaste ka Eesti põhiseaduse toetamisel, oleks elu väga lill.https://www.err.ee/1609120793/politsei-kahtlustab-toeta-me-annetuskeskkonda-suure-summa-omastamises

    Sellest on teema siin: https://fp.lhv.ee/forum/invest/132552

  • Mulle on mitme MTÜ tegelased öelnud, et kontoväljavõtte avalikustamine on hea mõte. Ometigi oleme me minu teada siiani ainukesed, kes seda teevad. Mulle endale tundub, et ei ole üleliia raske ja meil on tegelt aidanud paljastada ühte pettust annetatud ja siis meile müüdud autoga.
    Üldiselt arvan, et anonüümselt avalik konto väljavõte võiks olla iga MTÜ standard mitte erand.
  • Vabandan ette ja taha, saan aru, et sõnade taga olev mõte on õilis, aga see avalikustamine on pmst täpselt sellise maiguga idee, et ausatele vajutatakse kulbiga kohustusi kaela ning pätid leiutavad mingi järjekordse nipi, millega oma tegevus ära maskeerida. Tüüpilise MTÜ eelarve on stiilis 5000€ aastas ja huvitatud isikuid on napp kahekohaline arv, mingid tuhanded panustajad ja kuuekohalised summad on täielik ulme.
  • Lisaks rohkem kui ausus toob ilmselt raha sisse ilus (kallilt tehtud) veebileht ja korralik PR.

    Meil see avalikustamine on pigem oma meelerahu huvides kinnitadamaks, et ei varastata. Ja kui kellelgi tekib küsimusi raha kasutuse osas siis saab kiiresti vastata.
  • Kuulasin YouTube-s ära pikema intervjuu Arestovitšiga (enam ei leia, et linki panna).

    Minu jaoks oli üllatav, et väidetavalt on Ukrainal rindel eesliinil keskmiselt 45 a mehed. St sageli pole tervis ja füüsiline vorm eriti head, ka ei saa ettevalmistamisel sellist trenni teha, nagu kahekümneaastastega. Kui nüüd veel paarkümmend kilo erinevat varustust külge riputada siis kõige kõvemad sõdurid ei ole.

    See pidi üks kriitilise otsuse koht olema, et kas muuta tegutsemist ja saata (vastava ettevalmistuse järel muidugi) eesliinile 20-30 aastased. Ühtpidi on selles oma loogika, et neid on tahetud säästa aga sõda oleks ka vaja võita.
  • 25 vs 45 aastased võib tulla ka sellest, et vaja on opereerida (suuresti) nõukaaegse tehnikaga.
    Teine võimalik põhjus: ega see Ukraina demograafia ka nii väga hiilgav ei ole, pakun, et 45seid ongi rohkem võtta, kui 25seid.
  • Mõmm, anna abi - ma ei ole päris kindel - kas on 41mm. DJ?

  • Vene keele oskajad võivad kuulata pikka intervjuud Arestovitšiga, milles võetakse läbi väga paljud Ukraina sõja aspektid: https://www.youtube.com/watch?v=UIuXODoOX78

    Tema arvates on Ukraina teinud väga palju vigu ja teeb neid muudkui rõõmsalt edasi ... Kui Ukraina ei muutu kainelt arvestavaks Euroopa riigiks, vaid kavatseb sõda jätkata senises vaimus (ühed sõdivad ennastsalgavalt oma kodumaa päästmise nimel, teised topivad ennastunustavalt oma taskusse kõik, mis ette juhtub), siis tulevad paratamatult "rahuläbirääkimised", millega Ukrainale surutakse peale territooriumide loovutamine Venemaale.

    Pärast pikka ja masendavat probleemide arutamist ütleb Dmitri Gordon, et Arestovitš on ju rahva lohutaja (aitas üleval hoida rahva vaimu 2022. aasta veebruaris-märtsis), kas ei ole tal öelda ka midagi lohutavat. -- Selgub, et on ka lohutavat: Ukrainal on ikka veel alles väga palju toetajaid välisriikides, aga sõja võitmiseks peaks Ukraina oma riigis ette võtma väga suured ümberkujundused. Viimaseid teha ei ole kerge, arvestades seda, et Ukraina parlament arutas juba Arestovitši personaalküsimust -- teda võivat pidada lausa rahvavaenlaseks, kuna ta räägib avalikult Ukraina siseasjadest, millest tuleks vaikida. Midagi targemat Ukraina parlamendil ilmselt teha ei olnud ...

  • "mpaberit"
    Vene keele oskajad võivad kuulata pikka intervjuud Arestovitšiga

    Miks peaks keegi vaatama pikka videot näitlejast juutjuuberiga, kes ajab seal oma valimiskampaaniat?
  • "Reinumag"
    25 vs 45 aastased võib tulla ka sellest, et vaja on opereerida (suuresti) nõukaaegse tehnikaga.
    Teine võimalik põhjus: ega see Ukraina demograafia ka nii väga hiilgav ei ole, pakun, et 45seid ongi rohkem võtta, kui 25seid.


    Seal vist kaotati millalgi ajateenistus, nii et nooremaid tuleb nullist õpetada, vanematel on vähemalt teada, kustpoolt otsast püssil kuul välja tuleb (+mida iganes muud nad omal ajal õppisid).
    Ma arvan, et kui minuvanuseid tutvustataks tänapäevase sama valdkonna tehnikaga, mille peal omal ajal 2a sai istutud, siis peamine emotsioon oleks "küll ikka 40 aastaga on palju asju mugavamaks tehtud" ja muu saaks päris kiiresti paika.
  • Re. ukrainlaste vead. Päris palju olnud kõiksugu heatahtlike nõuandjaid läänes, kes on soovitanud Ukrainal käituda nii või teisiti, taipamata, et oleks targem vait olla ja lasta asjadel areneda lahinguväljal kus reaalne pilt selgem. Ukrainlased neid pisut ka kuulasid, sest noh liitlased ikkagi. Kui vastupealetung algas, siis oli tugitoolisõduritee jutt, et UA peaks rohkem elavjõudu hakklihamasinasse viskama, a siis selgus, et see ei ole hea idee, sest kaotused olid jätkusuutmatud vs. tulemus ja ukrainlaste praegune idee kasutada palju efektiivsemaid ja mobiilsemaid väikseid rünnakrühmi on parem variant, kuigi edasiliikumise kiirus kannatab kõvasti vs paljude roosaprilli-ootused.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon