Ratase II valitsus - Guud ja Bääd - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Ratase II valitsus - Guud ja Bääd

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Kuna eile nimetas president uue valituse ametisse, siis on aeg Riigikogu valimised 2019 teema lukku panna ja jätkata uue valituse kiitmist või tampimist siin.

    Kiirelt ka mõned tsitaadid ...

    Et siinsel EKRE trollivabrikul vererõhu üles lööks, siis alustame nende lemmikust :)

    Eesti valitsuses on nüüd ministrid, kelle avalikud vaated on meie liitlaste jaoks paremal juhul tülgastavad, halvemal juhul kriminaalsed, leiab kolumnist Ahto Lobjakas.

    Mart Helme lubab üht ja teist ... tulemusena tasub ilmselt oodata kolmandat.

    EKRE esimees Mart Helme ütles kolmapäeval enne valitsuse ametisse kinnitamist tehtud avalduses, et ametisse astuva valitsuse eesmärk on stampide murdmine riigieelarves ning Eesti poliitikas.

    President aga kutsub vihavabadusele ... saunasõprade seas see üleskutse kindlasti poolehoidu ei leia.

    President Kersti Kaljulaid tegi kolmapäeval enne uue valitsuse ametisse nimetamist avalduse, kus kutsus poliitikuid üles kehtestama sada vihavaba päeva ja avaldas lootust, et peale seda saabki poliitikas vihavabalt jätkata.

    President nentis, et kui vanasti oli tavaks sada kriitikavaba päeva, siis sel sajandil pole see enam nii olnud ega vist peakski. Selle asemel kutsus ta kõiki üles vähendama kurje sõnu.

    Antud juhul ma arvan, et 100 kriitikavaba päeva on õigustatud ja ootuspärane näiteks USA puhul, kus võim läheb demokraatidelt vabariiklastele või vastupidi ning administratsioon vahetub täielikult või suures osas. Olukorras, kus peaminister ei muutu ja kaks kolmest koalitsiooni osapoolest on samad ning sama peaministri juhtimisel on viimase 2 aasta jooksul päris palju jama kokku keeratud (näiteks riigi rahanduse valdkonnas), siis ma ei näe põhjust neid nüüd siidikinnastega kohelda. Atra seada võiks ehk aega anda EKRE-le ja siis eelkõige uutele ministritele ... retoorika ärgu muutugu aja jooksul, vaid kohe, aga uued ministrid vajavad aega kohanemiseks ....

    Lõpetuseks, kui ma juba sellise pealkirja panin, siis hetkel näib nii ...

    GUUD: Jüri Luik
    BÄÄD: kõik ülejäänu
  • Nagu ütles Osolin eile oma näoraamatus. Tsiteerin: "Tegelikult pole mul uue valitsuse vastu miskit. Raha tuleb vaid pangast ära tuua ning pärast seda las mehed möllavad! Elu ongi viimasel ajal liiga tõsine olnud! 🙂"
  • Valitsust ( nagu ka inimesi üldiselt ) saab hinnata tegude,mitte sõnade järgi .
    Tegusid pole seni mitte ühtegi ja ei saagi olla veel nii varakult.

    Mida mina ootaksin esmajoones :

    1) aktsiisilangetused -mitte ainult alkohol (ehkki see ka ) vaid võib-olla veelgi olulisem kütuseaktsiisi langetus . Vaade bensujaama hinnatabloodele ajab igal tervemõistuslikul inimesel hirmu peale . Ja ühtlasi peksab ülikõrge kütuse hind Eesti majandust allpoole vööd.

    2) Puukide otsustav eemaldamine riigieelarve küljest . Kümneid kui mitte sadu asutusi on end maksumaksja rahakoti külge sisse sättinud ja muudkui imevad selle organismi verd väga mitmesugustel vuhvel-ettekäänetel. Need puugid tuleb sealt lihtsalt eemaldada .

    3) ERR muutmine liberaalide propagandameediast poliitiliselt tasakaalustatud, objektiivseks ja korrektseks ringhäälinguks. Meenutagem, et juba nimes on rahvusringhääling, rääkimata sellest, et ERR seadus nõuab tasakaalustatust ja korrektsust. Rahvusringhääling peab teenima eestlaste kui rahvuse huve, mitte ühe poliitilise meelsusgrupi kitsaid egoistlikke eesmärke . See on võib olla raskeim, sest end sissesöönud võitlevate propagandistide/ ideoloogiatöötajate ringkaitse on visa ja raevukas . Kuid ilma tasakaalustatud ja objektiivse riikliku ringhäälinguta me toimivat demokraatlikku riiki ei saa . Me saame Valgevene. Või Venemaa .

    4) 2.pensionisamba vabastamine sunduslikkuse ahelaist

    5) e-valimiste turvalisuse ja usaldusväärsuse sõltumatu ekspertiis. See asi tuleb selgeks teha. Riigi ja rahva saatus ei tohi sõltuda sellest kas 6 IT-spetsi serverite juures on kompetentsed ja ausad või mitte . Kui on võimatu tagada, et e-valimised oleks turvalised, läbipaistvad, kontrollitavad ja ausad, tuleb need tühistada .

    Need asjad saaks ära teha ilma suuremate rahakulutusteta . Muud lubadused, sealhulgas suurejoonelised infrastruktuuriprojektid ja erakorraline pensionitõus, sõltuvad eelkõige riigi rahavoogudest ja on tõenäoselt pikema vinnaga .

    Kui valitsus nurjub nende eesmärkide saavutamisel ( või isegi ei ürita ) ,on hinnang kindlasti bääd.

    Siis ei erine see millegi poolest Refi 17-aastasest vindumisest nagu tuli toores puus, v.a. persoonid, kes pumba juures agarat askeldamist imiteerivad. .

    Kuid mulle on tõepoolest ükskõik, kas pumba juures teeskleb tegevust Ratas või Ansip, Helme või Ligi . Tähtis on tulemus, mitte isikud .
  • Kui tähtis on tulemus, mitte isikud, siis võib nentida, et esimesed 25 a läks taasiseseisvunud Eestil päris kenasti (võrreldes meid teiste saatusekaaslastega - endiste liiduvabariikide ja sotsmaadega), oluliselt vähenesid vahed lääneriikidega, elatustase tõusis ja elu pole Eestis kunagi varem nii hea olnud. Tallinn, Narva, Kohtla-Järve olid küll KE ehk venekeelse elanikkonna kontrolli all koos kaasneva korruptsiooni, onupojapoliitika, riigivastase vaenu õhutamise (nt Stolitsa) jm sellisega.

    Siis hakkasid Ossinovski ja Tsahkna susserdama, loovutasid riigijuhimise sellele samale KEle, võimu juurde lisandub suuresti KE sünnitis EKRE, mitmeteks ministriteks tõusevad ilmselt ebakompetentsed tegelased, Kõlvart möllab Tallinnas, Repinski laamendas Jõhvis, peaministril on vaid üks põhimõte - tema peab olema peaminister. Enne valimisi valetati suvalised lubadused kokku (nt erakorraline pensionitõus), pärast öeldakse, et raha pole.

    Ah, mis siin ikka korrutada vastik-vastik-vastik.

    Henno ainuke GUUD: Jüri Luik - raske üheselt hinnata. Nt kas ta oleks saanud oma autoriteeti mängu pannes ja liitlasi otsides praeguse koalitsiooni sündi takistada või ei.
  • Vanaema
    ...mitmeteks ministriteks tõusevad ilmselt ebakompetentsed tegelased...

    Palun nimetada viimase 10 aasta kompetentsed ministrid. :)
    Pean siin silmas neid, kes on ise kompetentsed ja ei tugine nõunike-kantslerite teadmistele-kogemustele...


  • Sulling ja Sikkut tulevad vist meelde hoobilt.

    Disclaimerina tuleb ilmselt möönda, et enamiku ministeeriumite valdkonnad on nii laiad, et ei kujuta ette ühte inimest, kes suudaks kõigis nendes valdkondades ühtmoodi kompetentne olla.
  • Tegelikult ei ole pohhui,
    las stagna saadab oma ettepanekud Ratasele ja ma arvan, et tuleb aastakümne parim sooritus.
    Lobjakas võiks ka meedialt bänni saada ja Feministeerium vihakõne levitamise ja ühiskonna seljas parasiteerimise eest miskitsorti menetluse.
  • Draax
    Sulling ja Sikkut tulevad vist meelde hoobilt.

    Sikkut ei olnud mitte ainult ebakompetentne, vaid lausa loll.

  • TNT
    Tegelikult ei ole pohhui,
    las stagna saadab oma ettepanekud Ratasele ja ma arvan, et tuleb aastakümne parim sooritus.
    Lobjakas võiks ka meedialt bänni saada ja Feministeerium vihakõne levitamise ja ühiskonna seljas parasiteerimise eest miskitsorti menetluse.


    Et see mis isiklikult ei meeldi saab bänni ja menetluse?
  • Mulle ei meeldi see, et nad ainult ei häiri mind oma sõimamisega vaid see et riik maksab kaudselt selle maksurahaga kinni.
    Ja see häirib mind väga sügavalt, kui keegi võtab minu raha ja tänulikkuse asemel hoopis sõimab.

  • TNT
    Mulle ei meeldi see, et nad ainult ei häiri mind oma sõimamisega vaid see et riik maksab kaudselt selle maksurahaga kinni.
    Ja see häirib mind väga sügavalt, kui keegi võtab minu raha ja tänulikkuse asemel hoopis sõimab.


    Mulle ka ei meeldi paljud asjad, näiteks et mõned erakonnad saavad riigilt raha ja häirivad mind, aga mis teha, selline ongi vaba maailm. Elan üle. Soovitan sullegi mitte oodata tänulikkust, sest nii need asjad lihtsalt ei käi ja endal ka lihtsam. Sa ei soovi ju sellist riiki, kus kõik ühtemoodi mittehäirivalt toimetavad?
  • Aga ma olengi ju asjade käiguga rahul. Toimumas on suurepärane areng õiges suunas.
  • TNT
    Aga ma olengi ju asjade käiguga rahul. Toimumas on suurepärane areng õiges suunas.


    Sulle sobiks siis hästi elu idanaabri juures näiteks, seal keelatakse ja menetletakse häirivaid asju.
    Eesti kuulub ikkagi vabasse maailma ja siin ei hakata kunagi selliseid asju tegema. Ära unista
  • Hopaa, tuligi ära:
    järjekordselt sõimab mind Reformierakonna andunud valija Kremli meelseks.
    NB! Juba ma ei tea mitmes kord .
    Ja ainult selle pärast, et mulle ei meeldi vaenu õhutavate vasakpoolsete liba MTÜde finantseerimine riigi eelarvest. :)
  • TNT
    Hopaa, tuligi ära:
    järjekordselt sõimab mind Reformierakonna andunud valija Kremli meelseks.
    NB! Juba ma ei tea mitmes kord .
    Ja ainult selle pärast, et mulle ei meeldi vaenu õhutavate vasakpoolsete liba MTÜde finantseerimine riigi eelarvest. :)


    Väga nõrk oled, kui kõik tundub sõimuna :)

    See mis sulle meeldib on mul ükskõik, päriselt. Sa rääkisid bännimisest ja mentlemisest
  • peeterv22
    TNT
    Hopaa, tuligi ära:
    järjekordselt sõimab mind Reformierakonna andunud valija Kremli meelseks.
    NB! Juba ma ei tea mitmes kord .
    Ja ainult selle pärast, et mulle ei meeldi vaenu õhutavate vasakpoolsete liba MTÜde finantseerimine riigi eelarvest. :)


    Väga nõrk oled, kui kõik tundub sõimuna :)

    See mis sulle meeldib on mul ükskõik, päriselt. Sa rääkisid bännimisest ja mentlemisest


    Kui te kõigega nõus olete, mis ma tahan arvata, siis ma enam ju ei sildista...nii või?
  • luarvikluarvik
    peeterv22
    TNT
    Hopaa, tuligi ära:
    järjekordselt sõimab mind Reformierakonna andunud valija Kremli meelseks.
    NB! Juba ma ei tea mitmes kord .
    Ja ainult selle pärast, et mulle ei meeldi vaenu õhutavate vasakpoolsete liba MTÜde finantseerimine riigi eelarvest. :)


    Väga nõrk oled, kui kõik tundub sõimuna :)

    See mis sulle meeldib on mul ükskõik, päriselt. Sa rääkisid bännimisest ja mentlemisest


    Kui te kõigega nõus olete, mis ma tahan arvata, siis ma enam ju ei sildista...nii või?


    Proovi selgemalt väljenduda, ei saanud aru praegu
  • Kas ma olen ainuke, kellele tundub kuidagi ebaterve jõustruktuuride juhtide liikumine poliitikasse ning sealt juhtima neid ministeeriume, mis nende struktuuride toimimise keskkonda loob ja juhib? Samavõrra sõge on minu arust sõjaväelaste parteistumine.
    Raivo Aeg on praegu teemaks, aga ega eelmiste kaitse- ja muidupolitseinike toimetamise poliitikas kuidagi meeldivam olnud.
  • Marvin
    Kas ma olen ainuke, kellele tundub kuidagi ebaterve jõustruktuuride juhtide liikumine poliitikasse ning sealt juhtima neid ministeeriume, mis nende struktuuride toimimise keskkonda loob ja juhib? Samavõrra sõge on minu arust sõjaväelaste parteistumine.
    Raivo Aeg on praegu teemaks, aga ega eelmiste kaitse- ja muidupolitseinike toimetamise poliitikas kuidagi meeldivam olnud.


    Teatud riikides on see tavapärane, iseasi kas Eesti kuulub nende riikide hulka :)

  • Marvin
    Kas ma olen ainuke, kellele tundub kuidagi ebaterve jõustruktuuride juhtide liikumine poliitikasse ning sealt juhtima neid ministeeriume, mis nende struktuuride toimimise keskkonda loob ja juhib? Samavõrra sõge on minu arust sõjaväelaste parteistumine.
    Raivo Aeg on praegu teemaks, aga ega eelmiste kaitse- ja muidupolitseinike toimetamise poliitikas kuidagi meeldivam olnud.


    Jah, minu meelest on selleks ka vastavate ametkondade juhtidel korralik pension ette nähtud.
    Raivo Aegi saamine ministriks on väga taunimisväärne, sest erinevalt suvalisest politseijuhist on tema infopagas ilmselt hoopis teine.
  • peeterv22
    TNT
    Hopaa, tuligi ära:
    järjekordselt sõimab mind Reformierakonna andunud valija Kremli meelseks.
    NB! Juba ma ei tea mitmes kord .
    Ja ainult selle pärast, et mulle ei meeldi vaenu õhutavate vasakpoolsete liba MTÜde finantseerimine riigi eelarvest. :)


    Väga nõrk oled, kui kõik tundub sõimuna :)

    See mis sulle meeldib on mul ükskõik, päriselt. Sa rääkisid bännimisest ja mentlemisest


    Tundub, et veel üks keskealine õrnhingeline lumehelbeke kinni püütud :) Teisi tuleb bännida ja menetleda aga kui õrna lumehelbekese suunas puhuda, on tegu sõimuga! Ennekuulmatu!
  • invictus

    Tundub, et veel üks keskealine õrnhingeline lumehelbeke kinni püütud :) Teisi tuleb bännida ja menetleda aga kui õrna lumehelbekese suunas puhuda, on tegu sõimuga! Ennekuulmatu!


    Need on ikka kaerahelbekesed :D
  • Palun, anun teid - ärge keerake järjekordset teemat isiklikul tasemel pasaloopimiseks kätte ära. Henno tegi suurepärase ja viisaka alguse, jätaks igasuguse teineteise kallal ilkumise. Käitume täiskasvanutena.
  • peeterv22 pole ei lumehelbeke ega kaerahelbeke, vaid uinunud palgaline troll, kes nüüd parteikontori käsul marutõbise koerana vana olija, TNT, kallale ässitati. TNT on isegi vanem olija kui Karum6mm.
  • Marko
    Palun, anun teid - ärge keerake järjekordset teemat isiklikul tasemel pasaloopimiseks kätte ära. Henno tegi suurepärase ja viisaka alguse, jätaks igasuguse teineteise kallal ilkumise. Käitume täiskasvanutena.


    Täiesti nõus, aga siis ei tahaks ikka väga lolle kommentaare kah lugeda
  • decibel
    peeterv22 pole ei lumehelbeke ega kaerahelbeke, vaid uinunud palgaline troll, kes nüüd parteikontori käsul marutõbise koerana vana olija, TNT, kallale ässitati. TNT on isegi vanem olija kui Karum6mm.


    See helbekse nimetus oli ikka TNT kohta, kes hakkas täiesti segast peksma ja siis teisi vastuargumenteerijaid sõimajateks nimetas :D
  • Marko
    Palun, anun teid - ärge keerake järjekordset teemat isiklikul tasemel pasaloopimiseks kätte ära. Henno tegi suurepärase ja viisaka alguse, jätaks igasuguse teineteise kallal ilkumise. Käitume täiskasvanutena.


    Minu jaoks on isiklik, kui käiakse tegemas üleskutseid sõna- ja arvamusvabaduse piiramiseks, sõltumata subjektist ja formaadist. "I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it" öeldi vanasti. A ju see oli mingi homopropaganda vms.
  • invictus

    Minu jaoks on isiklik, kui käiakse tegemas üleskutseid sõna- ja arvamusvabaduse piiramiseks, sõltumata subjektist ja formaadist. "I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it" öeldi vanasti. A ju see oli mingi homopropaganda vms.
    xkcd: Free Speech
  • Marko
    invictus

    Minu jaoks on isiklik, kui käiakse tegemas üleskutseid sõna- ja arvamusvabaduse piiramiseks, sõltumata subjektist ja formaadist. "I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it" öeldi vanasti. A ju see oli mingi homopropaganda vms.
    xkcd: Free Speech


    TNT üleskutse oli, et Feministeerium peaks saama "vihakõne levitamise ja ühiskonna seljas parasiteerimise eest miskitsorti menetluse". See on väga selge üleskutse, et riik hakkaks sõnavabadust piirama ja alustaks selle teostamise eest isikute suhtes "menetlusi", olgugi, et ka minu jaoks nii ebameeldival grupil kui see on Feministeerium.
  • menetlust pole vaja, piisab sellest kui riigieelarvest otsene või kaudne rahastamine lõpetada. Seejärel tuleb natuke oodata, kuni innukate osaliste ring kahaneb ja nad järk-järgult tootvale tööle suunduvad
  • Draax
    menetlust pole vaja, piisab sellest kui riigieelarvest otsene või kaudne rahastamine lõpetada. Seejärel tuleb natuke oodata, kuni innukate osaliste ring kahaneb ja nad järk-järgult tootvale tööle suunduvad


    Absoluutselt; see millist kolmandas sektoris tegutsejat toetada, on poliitiline otsustus, mida teeb võimul olev valitsus. See, kas kellegi suhtes sõnavabaduse teostamise eest menetlus algatada on demokraatliku riigikorda puudutav valik, mis loodetavasti lõplikult tehti 1991 kogu rahva poolt.
  • Draax
    menetlust pole vaja, piisab sellest kui riigieelarvest otsene või kaudne rahastamine lõpetada. Seejärel tuleb natuke oodata, kuni innukate osaliste ring kahaneb ja nad järk-järgult tootvale tööle suunduvad


    Feministeerium saab vist suurema osa nn. "riigieelarvest" tegelikult Norra fondist, ja selle kasutamist jälgib Norra riik. Seega see rahastamise lõpetamine ei ole nii lihtne nagu võib tunduda.
  • Peaministri bürood hakkab juhtima Johannes Merilai kes enne oli tegev EKRE nemesises Eesti Inimõiguste Keskuses,
  • 113366
    Peaministri bürood hakkab juhtima Johannes Merilai kes enne oli tegev EKRE nemesises Eesti Inimõiguste Keskuses,

    Siin on huvitav artikkel Johannes Merilai-st kes ei maksnud oma palgast 5% kesikute keskkontorile ning seltsimees käärkäsi andis seepeale talle kinga.
    -- https://reporter.postimees.ee/3531125/nounik-merilai-lahkub-keskerakonnast-ja-ametist
    -- https://www.postimees.ee/1167356/parteikassa-unustamine-vottis-ametikoha
    Lihtsalt kes minevikku ei mäleta ... Loodame et Johannes Merilai on õppinud ja enam parteikassat ei unusta.
  • decibel
    peeterv22 pole ei lumehelbeke ega kaerahelbeke, vaid uinunud palgaline troll, kes nüüd parteikontori käsul marutõbise koerana vana olija, TNT, kallale ässitati. TNT on isegi vanem olija kui Karum6mm.


    Just, foorumis peab ikkagi kord majas olema ... noor juba vanakesega ei mölise.

    Palun foorumi administraatoril selguse mõttes ka fikseerida kasutajate staatus järgmiselt ...

    TNT - дед
    peeterv22 - дух

    Laenasin need nimed struktuuridest, kus selline hierarhia on end tõestanud :)
  • Vaata meeste ajalugu ja rohkem polegi vaja.
    TNT
    Foorumiga liitunud 3.05.2000
    Postitanud 3878 postitust
    Hinnatud 6022 positiivne

    peeterv22
    Foorumiga liitunud 14.04.2013
    Postitanud 50 postitust
    Hinnatud 221 positiivne
    Kusjuures peeterv22 postitused on kõik tehtud viimase paari päevaga.
  • decibel
    peeterv22 pole ei lumehelbeke ega kaerahelbeke, vaid uinunud palgaline troll, kes nüüd parteikontori käsul marutõbise koerana vana olija, TNT, kallale ässitati. TNT on isegi vanem olija kui Karum6mm.


    proovin aru saada:
    kas tõesti TNT on marutõbise koerana vana olija? :)

  • decibel
    Vaata meeste ajalugu ja rohkem polegi vaja.


    Vaataks pigem ikka väljaütlemisi. Üks mees tahab, et struktuurid hakkaksid "menetlema" talle ebasobivate väljaütlemistega isikuid. Teine ei taha. Aga tuleb välja, et see teine on "palgaline troll, kes nüüd parteikontori käsul marutõbise koerana" kellelegi kaele ässitati. Sürr värk.
  • Kunagi tahtsid kesikud siin oma propagandat levitada, aga see sai ühiste jõududega kiiresti maha surutud. Nüüd on siis rehvid ja sotsid rünnakule asunud ja sellele tuleb otsustavalt vastu astuda, muidu peab siit ise varsti välja kolima.
  • Karumõmm - заместитель дедa по работe со снежинками
  • decibel
    Kunagi tahtsid kesikud siin oma propagandat levitada, aga see sai ühiste jõududega kiiresti maha surutud. Nüüd on siis rehvid ja sotsid rünnakule asunud ja sellele tuleb otsustavalt vastu astuda, muidu peab siit ise varsti välja kolima.


    Ma ei teadnukdi, et LHV Finatsportaal on tegelikult EKRE fänniklubi kooskäimise koht? Huvitav, mis Lõhmus sellest arvaks?
  • gurmanka
    Karumõmm - заместитель дедa по работe со снежинками


    :-D

  • decibel
    peeterv22 pole ei lumehelbeke ega kaerahelbeke, vaid uinunud palgaline troll, kes nüüd parteikontori käsul marutõbise koerana vana olija, TNT, kallale ässitati. TNT on isegi vanem olija kui Karum6mm.


    oh jah, kui selle eest veel palka ka saaks, et vaidled foorumis põhiseaduse vastast juttu ajavate kodanikega...
    ühiskondlikult kasulik töö? :)

    PS
    pole kunagi ühegi partei liige olnud ega kavatse ka tulevikus olla
  • gurmanka
    mx77, Freud? - LHV FiNATSportaal...


    Läks nihu, nats :D
  • Täna tegi vana kamraad Läänemets üllatavalt südamliku avalduse Päevalehes. See on vist seotud läheneva sotside esimehe valimisega. Mis on tore, kui kaine mõistus hakkab vaikselt inimestel tagasi tulema.
    Ma tavaliselt Päevalehte ei viitsi lugeda, ainult niipalju kui et hoida ennast vasakpoolsete kurjade sepitsustega kursis.
  • Jah Henno, piinlik aga tõsi ma olen kunagi nendes struktuurides isegi vande andnud. :)
    Olid ajad olid majad.
  • küsimus ongi ju selles,et kui neid puuk/liba kodanikeühendusi riigi lobilt ja leivalt maha arvatakse, hakkavad nad kisama vabaduste ahistamisest, fašistlikust diktatuurist vms jama . Sama ka siis kui mõnel kümneist publikuta ultramodernsetest projektiteatritest riigi toetust vähendada või hoopis ära võtta. Ja jummal hoidku kui mõni endast väga heal arvamusel propagandist rahvusringhäälingust kinga saaks, see oleks juba sama kui gestaapo piinakamber märatsemas antifa vastupanuliikujate kallal .

    Neil inimestel on tekkinud kaljukindel veendumus, et neil ongi õigus maksumaksja rahakotil parasiteerida ja kui seda enam ei saa, ongi fašism, totaalne diktatuur, "öiroopalike " väärtuste ( mis krt need veel on ?) mahatrampimine, ühesõnaga täielik põrgu. Muidugi ongi põrgu kui peab sooja õhumulli puhumise asemel tegelikult tööd tegema ,võib-olla isegi tööd tootmises või teenindussfääris .

    Õudukas !

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon