Tambiks veidi Keskerakonda - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Tambiks veidi Keskerakonda

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • sakuska,
    millega sa põhjendad seda, et ministri staatus on nii eriline, et selles ametis käib hüvitiste maksmine mitte töö panuse vaid isiku vajaduste järgi? Kui meil järgmiseks saab ministriks kodanik Gracht (nime sarnasus päriselt eksisteeriva inimesega on puhtjuhuslik), kellel on kaelas laene mille kuumaksed ületavad N-kordselt ministri palka, siis oleks õigustatud ka nende laenumaksete hüvitamine?
  • "sakuska"
    "Anette"
    Ma ole üsnagi veendunud, et tegelik teema teravik ei ole rahas, vaid MR tõekspidimistes ja käitumises.


    Absoluutselt. Nagu ma kirjutasin, moraali küsimus.

    Aga edaspidiseks, et me soodustaksime paljulapseliste emade (ja nt puudega laste vanemate jt) positsiooni ühiskonnas nagu päriselt ka, mitte ainult 24. veebruaril viinavõtu kõrvale hõisates, siis mina hääletan küll selle poolt, et vajadusel on nendel inimestel tähtsas ametis võimalik täiesti seaduslikult saada endale abijõudu nii, et nad ei peaks valima laste ja ameti vahel.


    Mine vii siis oma raha neile, hääletaja. Mõttetu maailmapäästmise projekt jälle. Keegi ei käsi sul saada nii palju lapsi, kui sa neid ei suuda ülal pidada. Hr. Sõõrumaa suudab, siis teeb ka. Igasugused toetused ainult vähendavad isiklikku vastutust ja seda teiste raha ümberjagmist lahke näoga, seda suudavad poliitikud küll.
  • See on juba olemas. Selle nimi on lastetoetus, mida makstakse solidaarselt iga lapse eest. Kuue lapse ema saab seda märkimisväärselt rohkem kui ühe lapse ema. Selle toetuse eesmärk ongi täiesti seaduslikult hankida endale abijõudu toodete ja teenuste näol nii, et ema ei peaks valima laste ja ameti vahel. Eriti tore on see, et makstakse lapse pealt, mis tähendab, et seda privileegi saavad nii emad kui isad, sõltuvalt selle, kuidas nad oma tuumikrakukeses asja jaganud on.

    Ma ei näe küll, et ministril peaks olema lastetoetus 2.0, mida siis ainult talle pakutakse, samas kui kantsler, ettevõtte tippjuht, keskastmejuht, lasteaia kasvataja ja Eesti naistuletõrjujad sellist võimalust ei saa. Eriti vähe saan ma aru sellest, miks peaks seda pakkuma ainult naisministritele ja mitte meesministritele.
  • "sakuska"
    "Anette"
    Ma ole üsnagi veendunud, et tegelik teema teravik ei ole rahas, vaid MR tõekspidimistes ja käitumises.


    Absoluutselt. Nagu ma kirjutasin, moraali küsimus.

    Aga edaspidiseks, et me soodustaksime paljulapseliste emade (ja nt puudega laste vanemate jt) positsiooni ühiskonnas nagu päriselt ka, mitte ainult 24. veebruaril viinavõtu kõrvale hõisates, siis mina hääletan küll selle poolt, et vajadusel on nendel inimestel tähtsas ametis võimalik täiesti seaduslikult saada endale abijõudu nii, et nad ei peaks valima laste ja ameti vahel.


    Aga miks neil peaks see eelis olema ? Miks peaks riik ministriproua laste kasvatamist-karjatamist-kasimist ja sõidutamist kinni maksma ? Kooliõpetajate ja meditsiiniõdede laste puhul ta seda ju ei tee ?

    Lapsed tahes tahtmata seavad vanematele oma piirangud. Olen ise paljulapselisest perest ja nägin kuidas ema meiega vaeva nägi . Isa sai sellest aru ja tegi pikad päevad tööd, tegi tööd lausa üle jõu, et piisavalt teenida, et ema ei peaks täistöökohta võtma vaid saaks suurema osa ajast lastega kodus olla . Ja emal oligi seetõttu vaid väiksepalgaline õhtune töö, kuhu ta läks alles k 19 ja töötas peaaegu südaööni .Ülejäänud päeva oli lastega kodus,sest tegemist meiega oli nii palju .

    Lapsed seavad vanematele piirangud peale, mida rohkem neid on, seda suuremad piirangud ja vastutustundlikud vanemad kohandavad oma elu laste vajaduste järgi ümber, ka oma tööelu ja meelelahutuse ja puhkuse ja kõik muu .

    Minister ei ole siin mingi erand, et keegi teine peaks tema laste eest hoolt kandma .
  • Ministriamet ei ole midagi erilist. Ei olnud enne Repsi, pole Repsi ajal, pole ka pärast Repsi.

    Terve IT sektor või finantssektor on täis inimesi kes töötavad tunduvalt rohkem kui 40 tundi nädalas või 8 tundi päevas või 5 päeva nädalas. Ometigi peavad nad oma palgast ja/või oma ärist laekuvatest dividendidest ära elama.

    Ministriamet polnud enne Repsi ka midagi erilist, ministrid said hakkama ja keegi varastama ei kippunud.
    Järku tuli Reps, siis äkki tekkis sotsiaalne demagoogia et "ministriamet on eriline".

    Terve NY Manhattan on kuulus selle poolest, et seal töötavad kümned tuhanded inimesed meeletult ja seetõttu peavad nad seal vastu ainult loetud aastad, makstes oma tervise ja isikliku eluga. Eesti ministriametisse tuleb leida sobiv inimene, kes selle kõigega hakkama saab. Ise. Ilma riigipoolsete kummaliste erandite tegemiseta.

    Kõik see viitab sellele, et on osa inimesi kes on kaotanud igasuguse reaalsustaju ning sellega seoses on läinud ülimalt ülbeks ja peavad end karistamatuteks.
  • Nõus, sakuska. Seadusandlus peab võimaldama tublidel ja aktiivsetel üksiklapsevanematel tegusalt ühiskonda panustada.
  • "ants88"
    "sakuska"
    "Anette"
    Ma ole üsnagi veendunud, et tegelik teema teravik ei ole rahas, vaid MR tõekspidimistes ja käitumises.


    Absoluutselt. Nagu ma kirjutasin, moraali küsimus.

    Aga edaspidiseks, et me soodustaksime paljulapseliste emade (ja nt puudega laste vanemate jt) positsiooni ühiskonnas nagu päriselt ka, mitte ainult 24. veebruaril viinavõtu kõrvale hõisates, siis mina hääletan küll selle poolt, et vajadusel on nendel inimestel tähtsas ametis võimalik täiesti seaduslikult saada endale abijõudu nii, et nad ei peaks valima laste ja ameti vahel.


    Mine vii siis oma raha neile, hääletaja. Mõttetu maailmapäästmise projekt jälle. Keegi ei käsi sul saada nii palju lapsi, kui sa neid ei suuda ülal pidada. Hr. Sõõrumaa suudab, siis teeb ka. Igasugused toetused ainult vähendavad isiklikku vastutust ja seda teiste raha ümberjagmist lahke näoga, seda suudavad poliitikud küll.


    Hea meelega viin. Selle kommentaari jätan ka meelde, kui tuleb jälle juttu iibest jne.
  • Härra ants88, Te olete väga tabamatu, jahin Teid juba üle kolme foorumiteema, aga ma ikka uudishimutsen, et mida see 88 Te kasutajanimes tähendab (ei puutu teemasse) - kas sünniaastat või midagi muud?
  • "jpedro"
    Härra ants88, Te olete väga tabamatu, aga ma ikka uudishimutsen, et mida see 88 Te kasutajanimes tähendab (ei puutu teemasse) - kas sünniaastat või midagi muud?


    Kas see 88 või mitte antsu IQ olla?
  • Kuigi see tõlgendus on humoorikas ja tore, on see ka lihtsalt naeruvääristav ja kuigi nii lustimine kui ka endast teisiti mõtlejate aasimine on siinses foorumis samuti eesmärgiks, soovin teada, mida täpsemalt kasutaja oma kasutajanime valikul mõtles - sest nimetamisel on tegemist nimetaja teadliku valikuga

    "Anette"
    Nõus, sakuska. Seadusandlus peab võimaldama tublidel ja aktiivsetel üksiklapsevanematel tegusalt ühiskonda panustada.


    See lastetoetuse/vanemahüvitise teema pluss töötasu siiski on see pott, kust see raha tulema peaks ja ka Repsil tulema oleks pidanud
  • "jpedro"
    "Anette"
    Nõus, sakuska. Seadusandlus peab võimaldama tublidel ja aktiivsetel üksiklapsevanematel tegusalt ühiskonda panustada.

    See lastetoetuse/vanemahüvitise teema pluss töötasu siiski on see pott, kust see raha tulema peaks ja ka Repsil tulema oleks pidanud

    Ja ärge unustage kõrgepalgalise Läti isa rahalist toetust pere eelarvesse. Selle eest saaks palgata ühe kodukäija küll, kes laste järelt kasiks ja autoga head-paremat tooks.
  • "jpedro"
    Härra ants88, Te olete väga tabamatu, jahin Teid juba üle kolme foorumiteema, aga ma ikka uudishimutsen, et mida see 88 Te kasutajanimes tähendab (ei puutu teemasse) - kas sünniaastat või midagi muud?


    Aga mis see sinu asi on, kas tegemist kaalu, sünniaasta või kinganumbriga.
    Mida sul jahtida on?
  • "pitsat2"
    "jpedro"
    Härra ants88, Te olete väga tabamatu, jahin Teid juba üle kolme foorumiteema, aga ma ikka uudishimutsen, et mida see 88 Te kasutajanimes tähendab (ei puutu teemasse) - kas sünniaastat või midagi muud?


    Aga mis see sinu asi on, kas tegemist kaalu, sünniaasta või kinganumbriga.
    Mida sul jahtida on?


    aga mida see 2 Su nime juures tähendab? :)
  • Üks kood on, aga väga salajane, shtob nikto ne dogadalsha.*
    *vt "Operatsioon Õ"
  • Noppeid interneti avarustest:
    Mailis Reps on andnud mõistele "pätikohv" täiesti uue tähenduse...
  • Tähendab... Aastal 2020 peaks olema võimalik isegi ministri tööd organiseerida nii, et see vastaks töö- ja puhkeaja seaduses ettenähtud reeglitele. Vähemalt enamasti. Seda just nimelt selleks, et ka kuue lapse ema saaks ja võiks minister olla ilma oma lastega tegelemist palgaliste hooleks jätmata.
  • Keegi võiks mulle selle ka ära seletada, et mis seos on kuuel lapsel ja töökohast koju tassitud kohvimasinal. Kas tegu on mingi spetsiaalse lastekohvimasinaga või mis seos seal on? Ja mitmest lapsest alates saab endale töökohast kohvimasina kaenlasse haarata ja selle koju viia?
  • "ttrust"
    Keegi võiks mulle selle ka ära seletada, et mis seos on kuuel lapsel ja töökohast koju tassitud kohvimasinal.


    Lapsed on üks universaalne põhjendus kõigele. Aga mul on ju kuus last!
    Mis vabandab, parandab, selgitab ja silub kõik.
    Aga silmad on tal nii head, nii head.....
    Labane kotivaras.
  • "jpedro"
    Härra ants88, Te olete väga tabamatu, jahin Teid juba üle kolme foorumiteema, aga ma ikka uudishimutsen, et mida see 88 Te kasutajanimes tähendab (ei puutu teemasse) - kas sünniaastat või midagi muud?

    Aga mul on Helly Hanseni purjetamispüksid. HH. Ma ei teagi, mida see nüüd minu kohta ütleb - nats nats vist? Õnneks on Musto ja Henri Lloydi rõivaid ka, ehk teeb see mind sutsu ühiskondlikult vastuvõetavamaks.
    Ärge üle mõelge, tahan ma sellega öelda. Inimestele ei ole vaja silte külge kleepida. Ka siis mitte, kui nende seisukohad sinu omadega ei kattu.
  • "jpedro"
    Härra ants88, Te olete väga tabamatu, jahin Teid juba üle kolme foorumiteema, aga ma ikka uudishimutsen, et mida see 88 Te kasutajanimes tähendab (ei puutu teemasse) - kas sünniaastat või midagi muud?


    Eks see seda tuntud Norra kaluririiete tootjat tähendab, aga eks pigem kisub sinna IQ kanti.
  • "Marvin"
    "jpedro"
    Härra ants88, Te olete väga tabamatu, jahin Teid juba üle kolme foorumiteema, aga ma ikka uudishimutsen, et mida see 88 Te kasutajanimes tähendab (ei puutu teemasse) - kas sünniaastat või midagi muud?

    Aga mul on Helly Hanseni purjetamispüksid. HH. Ma ei teagi, mida see nüüd minu kohta ütleb - nats nats vist?

    HH-st on märkamatult saanud eesti rahvarõivas. Nii et kuidas võtta - pole natsim kui keskmine eestlane, aga ka mitte vähem. jpedro ja tema maailmavaate jaoks "проклятый фашист" niikuinii. Mul jälle on kodus Hugo Bossi, natsivormide rätsepa, kaubamärgiga tooted. Ootan põnevusega jpedrodest karistussalkade reidi ja läbiotsimist.
  • Mul on jälle realiseerimiskeskusest ostetud trussikud, 50 senti tükk, made in itayl, tavaline pööbli värk, aga sekeldaja maailmavaate jaoks on see küll kahjuks juudi sõjakommunism, ootan huviga millal tema gestapo löögirühm mu vupleid konfiskeerima ja mahalaskmisele viima saabub.
  • Oot, kas ma sain eelnevast mõttevahetusest õigesti aru, et number 88 peaks midagi tähendama?
    Kui saladus ei ole, siis mida nimelt?

    Aga kuidas on 3.1415, 2.7182, 1.6180, 6.6260 ja sarnastega -- ja kas algarvude rida on veel OK või peaks sealt mõned "ebasobivad" välja korjama?
  • "Sekeldaja"
    HH-st on märkamatult saanud eesti rahvarõivas. Nii et kuidas võtta - pole natsim kui keskmine eestlane, aga ka mitte vähem. jpedro ja tema maailmavaate jaoks "проклятый фашист" niikuinii. Mul jälle on kodus Hugo Bossi, natsivormide rätsepa, kaubamärgiga tooted. Ootan põnevusega jpedrodest karistussalkade reidi ja läbiotsimist.

    On võimalik, et Hugo Bossi tooteid võib leida minu tualettkapist. "Фашисмом пахнет, блин".
    No siis istume koos :).
  • Uh-oh.
    Äkki korraldaks korjanduse jpedrole peaarsti visiidi jaoks? Pandeemia tingimustes ei pruugi perearsti kaudu piisavalt kiiresti löögile pääseda ja pärast on probleemid hullemad. Ennetamine olevat paremate tulemustega kui spetsialiste uskuda.
  • Kunagi sügaval NL ajal püüti inimestele selgeks teha, et näiteks hokisärk numbriga 88 tähistab kaht tähestiku kaheksandat tähte - HH. No ja see tähendab muidugi et aadu elagu. Anti-defamation League vihkamissümbolite andmebaas väidab sedasama ning kui nemad juba nii arvavad, siis nii ka on :).
    Maailm on lolliks läinud. Aga ma hakkan nüüd oma homset sünnipäeva pidama ning pedro võib jumalarahus mõelda, missugust masendavat tähendust 240268-le külge pookida :).
  • "ziff"
    Oot, kas ma sain eelnevast mõttevahetusest õigesti aru, et number 88 peaks midagi tähendama?
    Kui saladus ei ole, siis mida nimelt?

    Aga kuidas on 3.1415, 2.7182, 1.6180, 6.6260 ja sarnastega -- ja kas algarvude rida on veel OK või peaks sealt mõned "ebasobivad" välja korjama?


    Eks ikka et kuna H on tähestiku kaheksas täht, siis 88 tähendab progressiivse aktivisti jaoks aina ja ainult HH, mis omakorda ei saa ju tähendada muud kui Heil Hitler. Seda see tubli natsikütt üritab siin ants88 - t üles tunnistama panna juba tüütavalt pikka aega.
    Sinu esitatuist on nende õpetuse järgi Väga Pahale kõige lähem 3.1415, sest number 311 olevat "a number used by Ku Klux Klan members to refer to the Klan. The eleventh letter of the alphabet is the letter "K"; thus 3 times 11 equals "KKK," i.e., Ku Klux Klan." (Hate on Display™ Hate Symbols Database)
  • "Sekeldaja"
    Eks ikka et kuna H on tähestiku kaheksas täht, siis 88 tähendab progressiivse aktivisti jaoks aina ja ainult HH, mis omakorda ei saa ju tähendada muud kui Heil Hitler. Seda see tubli natsikütt üritab siin ants88 - t üles tunnistama panna juba tüütavalt pikka aega.

    Ossa!
    Ole Sa tuhandest tänatud, osa moodsa maailma numeroloogiast on mul kuidagi radari alt läbi libisenud.
    Eks püüan edaspidi numbriklahvide kasutamisel ettevaatlikum olla... ;)

  • "Sekeldaja"
    ...tähendab progressiivse aktivisti jaoks aina ja ainult HH, mis omakorda ei saa ju tähendada muud kui Heil Hitler

    Oot-oot. Pea kogu Tallinn ja pool Eestit käib mingite HH jopedega ringi, kas see tähendab midagi??
    Minul sellist veel ei ole, kas peaksin ostma?
    Või pigem mitte?
  • "ziff"
    Ole Sa tuhandest tänatud, osa moodsa maailma numeroloogiast on mul kuidagi radari alt läbi libisenud.
    Eks püüan edaspidi numbriklahvide kasutamisel ettevaatlikum olla... ;)

    Jajah, ja mina katsun enese purjeka purjenumbrit (42) ning lemmik-ringrajasõitja võistlusnumbrit (46) mitte koos kasutada. Keegi liidab kokku, leiab mu hobidega seotud rõivaste kapist HH riidetüki, võib-olla isegi mingi Slami asja - no ja olengi peksuga ähvardav nats valmis.
    Kindlasti õnnestub mu isikukoodi ristsummat ja ristkorrutisi sobival viisil kombineerides samuti mingi kuri sõnum välja nõiduda.
  • "Marvin"
    "ziff"
    Ole Sa tuhandest tänatud, osa moodsa maailma numeroloogiast on mul kuidagi radari alt läbi libisenud.
    Eks püüan edaspidi numbriklahvide kasutamisel ettevaatlikum olla... ;)

    Jajah, ja mina katsun enese purjeka purjenumbrit (42) ning lemmik-ringrajasõitja võistlusnumbrit (46) mitte koos kasutada. Keegi liidab kokku, leiab mu hobidega seotud rõivaste kapist HH riidetüki, võib-olla isegi mingi Slami asja - no ja olengi peksuga ähvardav nats valmis.
    Kindlasti õnnestub mu isikukoodi ristsummat ja ristkorrutisi sobival viisil kombineerides samuti mingi kuri sõnum välja nõiduda.

    Noh, 42 on juba põhimõtteliselt "core evil" :D
    Aga jah, peab ettevaatlik olema. Samas on leevendavaks asjaoluks see, et igasugustel moodsatel numeroloogidel on tegeliku arvutusoskusega natuke lahja... :)
  • "ziff"
    "Sekeldaja"
    ...tähendab progressiivse aktivisti jaoks aina ja ainult HH, mis omakorda ei saa ju tähendada muud kui Heil Hitler

    Oot-oot. Pea kogu Tallinn ja pool Eestit käib mingite HH jopedega ringi, kas see tähendab midagi??
    Minul sellist veel ei ole, kas peaksin ostma?
    Või pigem mitte?


    Minu arust läks HH Eesti tänavapildis eriti massiliseks pärast EKRE pääsemist valitsusse.
    Juhus?
    Vaevalt.
    :)
    Aga garderoobis võiks igasugu tähe- ja numbrikombinatsioonidega rõivatükke olla küll, hoiaks võuk-krüptograafid nuputamisega hõivatud ja avalikku ruumi reostamast eemal.
  • "Sekeldaja"
    Aga garderoobis võiks igasugu tähe- ja numbrikombinatsioonidega rõivatükke olla küll, hoiaks võuk-krüptograafid nuputamisega hõivatud ja avalikku ruumi reostamast eemal.

    See on hea idee!
    Jopede-kleitidega on ehk keeruline, samas t-särkidega ülimalt lihtne ja odav.
    Peab piisavalt intrigeerivad numbriread tekitama, siis ehk õnnestub seda jama mitte ülearu kulukate vahenditega naeruvääristada.
    Ega lolluse vastu muu ei aita kui välja naermine.
  • Tagasi Repsi juurde

    Kui kuue lapse ema valib töö, kus tal pole lastele aega, siis on ta valiku töö ja laste vahel teinud.
    Üldiselt peaks olema vastutustundlik inimene ka ettevaatlik - kas maksab muretseda nii palju lapsi, kellega hakkama ei saa (eks see visiit-abielu oli ka riskantsevõitu ja ebatraditsiooniline asi). Rasedana täie jõuga presidendivalimiste kampaanias osaleda - no pole jälle kõige vastutustundlikum tegu.

    Ma praegu ei leia linki sellele, kus Reps juba pärast ministrikoha kaotust vastas, et ta pole veel otsustanud, kas kandideerib sel aastal presidendiks või ei. No reaalsustaju on ikka kadunud.

    Ratas jaanuari alguses: "Küll toetab Ratas erakonnakaaslase ja endise haridusministri Mailis Repsi kandideerimist.
    "Kas Mailis oleks hea Eesti vabariigi president – kindlasti ja kindlasti ma seda ka toetan südames. Kas see hetk tuleb aastal 2021, täna seda veel hinnata on liiga vara," lausus ta Repsi kandideerimise kohta."

    Pealinna lehes, kes tahab uurida guugeldab. ei hakka linki panema.
  • Võrreldes hr. Ilvesega pr. Reps oleks Eesti riigile oluliselt odavam president. Ei teagi, kes riigile on kahjulikum kas päris pätt või jokk pätt.
  • "havoc"
    Võrreldes hr. Ilvesega pr. Reps oleks Eesti riigile oluliselt odavam president. Ei teagi, kes riigile on kahjulikum kas päris pätt või jokk pätt.


    Üritaks leida mitte pätti. Eks neid ole ka olnud, üks on praegugi.
  • "havoc"
    Võrreldes hr. Ilvesega pr. Reps oleks Eesti riigile oluliselt odavam president. Ei teagi, kes riigile on kahjulikum kas päris pätt või jokk pätt.


    Head Vabariigi aastapäeva havoc'ile ka.
  • "Vanaema"
    "havoc"
    Võrreldes hr. Ilvesega pr. Reps oleks Eesti riigile oluliselt odavam president. Ei teagi, kes riigile on kahjulikum kas päris pätt või jokk pätt.


    Üritaks leida mitte pätti. Eks neid ole ka olnud, üks on praegugi.


    Ma tean Peipsiääre vallas ühte lambi ametnikku, kes ei ole pätt. Loodan, et tema saab.
  • "Marvin"
    Maailm on lolliks läinud. Aga ma hakkan nüüd oma homset sünnipäeva pidama ning pedro võib jumalarahus mõelda, missugust masendavat tähendust 240268-le külge pookida :).

    Selle "240268"-ga on asi tegelikult väga lihtne, isegi ristkorrutisi pole tarvis, rääkimata difvõrranditest:
    2 x 4 = 8 !
    2 + 6 = 8 !
    Siin ei ole ju millestki rääkida, kõik on niigi selge. :)

    Omalt poolt pakuks moodsatele numeroloogidele alternatiivset tõlgendust:
    88 -> 8+8 = 16 -> 1+6 = 7

    Aga number seitse on ju alati olnud õnnenumber ning tähendanud pigem vaimsust. Kas tänapäeva numeroloogia väidab midagi muud? jpedro, oskad ehk kommenteerida?


  • Issamumeie, ma pidasin eile vaikselt 24. veebruari, aga kõik teised siin arutlevad mu tegemiste ja paranoiade üle. On tore olla nii paljude keelel ja meelel, aga loodan, et sellega teie pidupäeva ära ei rikkunud!

    Üheks küsimise ajendiks on siin Tartus hiljuti mitmele poole Emajõe äärsetele seintele tekkinud tähe- ja numbrikombinatsioonid. Kaarsilla alla täpsemalt "SS SS (haakristi kujutis) 88 SKINS". Aga küllap on need lihtsalt toredad numbrid, sümmeetrilised, et ei valitud kas 87 või 89 või kummalegi poole midagi muud.

    Ühelt poolt - kuna ants88 ei vasta, siis fantaseerin endamisi edasi. Teisalt - võibolla on olukorrast vägagi teadlik ja trollib, kes teab

    Taas, tore kõigil lumehelbekestel südamel ja nii läbi utreeritud olla!
  • Ei tea miks Tallinnas keegi sedasi ei sodi et "SS SS (haakristi kujutis) 88 SKINS". See äkki motiveeriks linnavalitsust midagi ette võtma selle üleüldise seinadele sittumisega, mis siin linnas toimub.
  • "sigakoer"
    Ei tea miks Tallinnas keegi sedasi ei sodi et "SS SS (haakristi kujutis) 88 SKINS". See äkki motiveeriks linnavalitsust midagi ette võtma selle üleüldise seinadele sittumisega, mis siin linnas toimub.


    Teatud sündmuste järel motiveeris väga "Ансип ЧМО" kirjutamine kuskile, järgmisel päeval olid seinad ülevärvitud :) .
  • - "Mis saab Jurast ministeeriumi keldris?"
    - "Vaatame," ütleb Liina Kersna.
  • eelmisel nädalal.
    kõlvart: 'kui keskerakonna juhi vastutust on vaja kanda, siis ma ei ütle ei'
    toom: 'jah, täitsa võiks. /kõlvart erakonna juhiks saada/. mina arvan, et ta oleks väga hea variant'

    et ratast idutatakse selgelt presidendiks, oleks ehk keskerakonnal aeg kujundlikust kapist välja tulla, identifitseerides ja esitledes end ametlikult venelaste erakonnana eestis, mida ta ju sisuliselt alates edgar esimese aegadest on. lasnamäe, jedinaja rossija, venekeelne haridus ja oudekki punaste nelkidega. vähemalt mulle on ammu selge, et keskerakond on de facto rohkem kõlvarti, toomi, stalnuhhini, repinski, jufereva, korbi ja kravtšenko, kuiet sarapuu, höövelsoni, sooääre, karilaiu ja kurat teab kelle erakond. reps on laip, simpsonit vist väga ei koti, sultsid-lengid ja mitmed ustavad klounid on kadunud ja seega ratase tõsiseltvõetavus, taustajõud ja vabad käed erakonna juhina on nii või naa küsitavad. erakonna liikmetest eakad võivad ju suurkogul näiteks eesmaa parteijuhiks hääletada, aga riigikogu valimistel hääletab lasnamäe ja idavirumaa nii, nagu miša ja tšernogrorova ütlevad.
    ma nii kõva käbi poliitikaga seotud stsenaariumites ei ole, et ennustada, kas üks selge ning ühtne venkude partei oleks perspektiivis eestile kasulik või mitte, aga eks see oleneb suures osas isikutest seal eesotsas, nende vaadetest ja huvidest.
  • Eks Jedinaja Rossija koorub vaikselt kestast välja
  • Kuna kunagi keskerakonda hoidsid koos käärkäe hallid sügav-sügav-nõiduslikud silmad, kuhu nii paljudki naised ja mehed ära uppusid ning tema õilmitsev demagoogia, siis praegu ... kas pelgalt toiduahelast piisab selle partei kooshoidmiseks? Kas toiduahelas olevast kraamist ikka jätkub, eriti kui toiduahelasse tuleb lisaks igasuguseid Zuzusid ja Vakraid ja Luikesid ja muid metsikuid linde väljastpoolt juurde võtta? Kõik seal parteis olevad eestlased, kes toiduahelale ligi ei pääse, neil pole enam põhjust seal parteis nagu olla, eriti kui partei juhtkond vahetub RSR -st millekski muuks? Kas Karilaid ja Kõlvart suudavad kogu seda kraami koos hoida?
  • Karilaid on kloun, tema ei suuda mitte midagi kinni hoida.
  • "mx77"
    Karilaid on kloun, tema ei suuda mitte midagi kinni hoida.


    Noh ma arvan ka nii, aga aeg-ajalt nad üllatavad. Nt kuidas Seeder ja Sibul Isamaad koos hoiavad.

    Aga täna TVst tuli info, et Kõlvart lubas erakonda juhtima asuda, kui Ratas presidendikandidaadiks hakkab.

    Oleks ikka kole küll (Ratas presidendina).
  • Pärast Ilvest ja Kaljulaidu ei saa koledam enam olla .

    Kuid Kõlvart on suht kindla käega juht, viib oma tahtmise ellu ja juba seepärast pole Ratase lahkumine valitsuserakonna juhi kohalt Eestile kasulik. See tõukab suure erakonna, ilma milleta lähemas tulevikus enam valitsusi ilmselt ei tehta, veelgi venemeelsemaks kui nad niigi juba on .

    Ratas püüdis siiski hoida kirikut keset küla ja tema peamine mure oli kuidas meeldida Öiroopale . Kõlvarti peamine eesmärk saaks olema kuidas meeldida Eesti venelastele ja idanaabrile ning see on hoopis teistlaadi poliitika .

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon