NURSIPALU- kella probleem ! - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

NURSIPALU- kella probleem !

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

 • Täitsa prognoositav lumepall enne järjekordseid valimisi. UV- s saavad vastusõna varem põrunud rohelane ja 6 aastat tagasi kohakese soetanud peremees, kes ei saanud koha müüjalt ausat infot, et seal käib kõmmutamine. Kui see paik oleks nii väärtuslik, kas endine omanik oleks siis müünud peenraha eest. Saan selle ostuhinna teada ja tean, et riik ka teab- ning makstes 10 korda enam kui soetushind, peaks vingats suu pidama !
 • Äärmiselt kummalise pealkirjaga teema all äärmiselt vedira ja krüptilise sisuga post. Aga pole viga, meile meeldivad mõistatused.
 • Siis kui tahad täiendada teemat "Juua täis peaga", aga konditsioon selleks on nii hardcore, et sa ei kirjuta isegi mitte valesse teemasse, vaid teed uue! :)
 • Oleks võinud hoopis üksrattale oma teema teha, sest ta niikuinii vahutab vihast vaheldumisi kahel teemal: EKRE ja autod.
 • selgitan- vaatasin uv- faktorit, kus saatejuht ja ametnikud olid objektiivsed aga kallutatud jõudude tunnistajad esinesid " kasulike jutupaunikutena" .... mott.
 • Kui mõtlesid "kella probleem" = kellamise probleem= kommunikatsioon, on asi kommenteerimist väärt. Ei pea ka õigeks, et nii olulises küsimuses on riik andnud initsiatiivi oportunistidele. Kuhu jääb 3. võim ? PÄHH !
 • Kole palju kära selle asja ümber. Jah, kodu kaotavad pered peavad saama väärika kompensatsiooni aga riigikaitsega seotud kulutuste taustal peaks see kommiraha olema.
 • "Vanaema"
  Kole palju kära selle asja ümber. Jah, kodu kaotavad pered peavad saama väärika kompensatsiooni aga riigikaitsega seotud kulutuste taustal peaks see kommiraha olema.


  Nendele peredele on see kommiraha. Pevhkurid seletavad tuima näoga asja ära, et olege tublid edasi, me mõistame jne.
 • "Offf"
  Äärmiselt kummalise pealkirjaga teema all äärmiselt vedira ja krüptilise sisuga post. Aga pole viga, meile meeldivad mõistatused.


  Hammustasid osaliselt lahti : Eestil on väike operatiivsügavus ja kaitseväe madalat mobiilsust arvestades pole põhjust arvata, et paikneksid just seal, kus vaja läheb. Seepärast ongi lõuna suunal vaja suurt maaala, kuhu tsiviilidel, sh. spioonidel on ligipääs piiratud. Sinna saab rajada varuga tulepositsioone kaudtule andmiseks Võmmorskist- Valgani. Saab kujundada pettepositsioone ja ründaja luurele väärinfot sööta. Käimasolev sõda on tõestanud kaudtule ja täpse luureinfo koostöö effektiivsust. Jääks ära elavjõu ohverdamise vajadus vaenukontaktis. Ja seda me riik peab kahtlemata tegema !
 • Näib, et kaun tabas teema olulisust. Nüüd läheb teema valitsuses lauale ja enne valimisi võib kodu kaotajatele vääriline kompensatsioon kõne alla tulla.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon