Sarjast suuri mõtlejaid: Mati Tee - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Sarjast suuri mõtlejaid: Mati Tee

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Jätkan suuremeeste sarja:

    Tehisintellekti tulemusel jääb majandus seisma ning kõik variseb kokku. Mati Tee
  • Loodame, et ka geenius ise leiab austajate meeleheaks üles tee siia oma loomingut kommenteerima
  • Pidin guugeldama. Üks Mati Tee on PPA Lääne prefektuuri patrullgrupi juht, teine on mingi kaardiettevõtte RuumAB CEO ja kolmas 1986.a. sündinud Virtsu jalkaklubi mängija. Lisaks müüb mahekauplus.eu 20g kotikestes Une-Mati teed. Am I missing something?
  • "PeaLiK"
    Pidin guugeldama. Üks Mati Tee on PPA patrullgrupi juht, teine on mingi kaardiettevõtte RuumAB CEO ja kolmas 1986.a. sündinud Virtsu jalkaklubi mängija. Lisaks müüb mahekauplus.eu 20g kotikestes Une-Mati teed. Am I missing something?


    Kinnitamata andmetel Mati Tee on ühe siinse foorumlase alter ego :)
  • Käisin mina ka Mati Teed guugeldamas, ja oh sa ime, guugel oli siit juba 15min üle käinud:D
  • sest vale asja googledate ja saate ka vale tulemuse :)
    PeaLIK arvad, et oli nüüd ikka niiväga tervet uut teemat selle jaoks vaja?!?
  • "Offf"
    sest vale asja googledate ja saate ka vale tulemuse :)
    PeaLIK arvad, et oli nüüd ikka niiväga tervet uut teemat selle jaoks vaja?!?

    Mulle näib, et hoopiski kõigi poolt palavalt armastatud seeneteadlane on antud teema loomisega seotud :)
    Ilmselt läks Sinu postitatu nii hinge, et ei suutnud ennast talitseda...
  • "ziff"
    "Offf"
    sest vale asja googledate ja saate ka vale tulemuse :)
    PeaLIK arvad, et oli nüüd ikka niiväga tervet uut teemat selle jaoks vaja?!?

    Mulle näib, et hoopiski kõigi poolt palavalt armastatud seeneteadlane on antud teema loomisega seotud :)
    Ilmselt läks Sinu postitatu nii hinge, et ei suutnud ennast talitseda...


    Ma neid Palvalt Armastatud Seeneteadlase tekste ei näe. Olen küll kannatlik inimene, aga ehtsa bürokraatliku südamemürgiga kirjeldatud vihkavat räuskamist ei suuda isegi mina pikalt tarbida. Nüüd loksub paika, et miks see jutulõim nii "poolikult" algas. Igatahes, hr. ziff võib meid FB privas seene teadlase uuemate ülesleiduste küsimuses valgustada. Muudele vandenõuteoreetikutele vihjeks et Offf != Tee. hr. Tee tulevikunägemused on ikka õite düstoopilised ja sünkmustad, minul on veel natuke usku inimkonda ja mõningane lootus säilinud.
  • "PeaLiK"
    Pidin guugeldama. Üks Mati Tee on PPA Lääne prefektuuri patrullgrupi juht, teine on mingi kaardiettevõtte RuumAB CEO ja kolmas 1986.a. sündinud Virtsu jalkaklubi mängija. Lisaks müüb mahekauplus.eu 20g kotikestes Une-Mati teed. Am I missing something?

    Õige vastus on teine variant.
  • "Offf"
    Ma neid Palvalt Armastatud Seeneteadlase tekste ei näe.

    Sa ei ole sellega kuigi originaalne :)
    Lihtsalt teemade listis on kirjas ka selle looja, vt. "AUTOR" veergu..
  • Offf on ainuke Mati -entusiast siin. Vast oleks tõesti kena sul teistele ka rääkida miks arvad, et meid peaks mingi tundub, et suvalise järjekordse võsafilosoofi heietused huvitama. Näit. see, või see:
    "Offf"
    "Mati Tee: EL ei saa defitsiitselt kulutada, sest meil pole lennukikandjat, millel lasta demonstratiivselt läbi Ormuzi väina sõita. ;-)"
  • Loomulikult ei tule kodanikupalk mitte inimeste vabastamiseks vaid kontrollimiseks ja orjastamiseks (no milleks siis veel).

    Offf, aka Mati Tee
  • "Wagner vangide päid lõikamas on tegelikult Ukraina infooperatsioon" - meist kõigist targem foorumlane :)
    Et jah, ei näe seda suurt intellekti, mille najal saaks teiste üle kohut mõista.
  • "opex"
    Offf on ainuke Mati -entusiast siin. Vast oleks tõesti kena sul teistele ka rääkida miks arvad, et meid peaks mingi tundub, et suvalise järjekordse võsafilosoofi heietused huvitama.
    /../
    "Mati Tee: EL ei saa defitsiitselt kulutada, sest meil pole lennukikandjat, millel lasta demonstratiivselt läbi Ormuzi väina sõita. ;-)"
    [/quote]

    Ja mis selles väites väära on? Kus on EL-il see "Suur Malakas"? USAl on "Suur Malakas" täiesti olemas. USA emiteerib ja kulutab defitsiitselt ja laseb kogu ülejäänud maailmal selle võla ja intressi kinni pappida. Ja kui kellelegi EI Peaks Meeldima...

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon