xxl.ee teeb trikke - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

xxl.ee teeb trikke

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • ...raffas on hulluks läinud...juba on eek 55 tallinnas...
  • arvestdes sellega, et nagunii on uus emissioon tulemas pole mõtet küll sellise hinnaga osta ja üldse pole mõtet osta enne uut emissiooni.
  • Mõelge, kes saab kõige rohkem kasu XXL.EE aktsia tõusust ... Cresco vist.
    Ilmselt tuleb samast kandist otsida ka aktsia hinna kergitajat.
  • Ikka kohe mõistus on päris kadunud: 60 ja 69 EEK. Päevaga +50% Müts maha selle ees, kes XXL.EE aktsiaid ostab.
  • Aga kogu see ostmine käib ikkagi Euroopas. Ja üldist korrektsiooni, mida ÄP juba ammu manab, ka pole. Näib, et müügu need kohalikud palju nad jõuavad, välismaalased neelavad kõik alla. Uus aeg Tallinna börsil?
  • ah ei midagi, mingitel kodanikel on lihtsalt katus pealt ära sõitnud. ei tasu südamesse võtta.
  • Pakun välja ennustuse teemal, kas xxl jõuab sel aastal põhinimekirja või mitte. Mina pakun, et jõuab.
  • Kes XXL üles ostavad ? Kas omad või välismaa investorid ?
  • Mehed vaadake xxl käivet, järgmiseks vaadake likviidsust,siis lugege eelpool kirjutajate hasarti. siis minu arvamus on ,et see on üks järjekordne mull mis juba esmaspäeval lõhkeb!
  • Sellega ma olen nöus, et löhkeb. Aga miks juba esmaspäeval?
  • kuule SVEN, kas sa oled lihtsalt loll või siis kade, et aktsia tõuseb? Kui sa arvad, et see on mull, miks siis ükski aktsionär nii hea hinnaga aktsiat ei müü... turul on pidevalt ostuhuvi ja müük on väga kesine...

    tundub, et seal EYPs on mingit lollid maaklerid, kes matsu üldse ei jaga ja ainult valet inffi oma klientidele soovitavad. kui aktsia tõuseb 2 nädalaga 167% siis peaks ostma küll ja homme müüma...

    kui kui sa tahad xxli vastast opositsiooni juhtima asuda, siis anna tuld... sest sina saad nagunii!
  • Nojah, las igaühele jääb ikka oma arvamus. Aga ma tõepoolest ei saa aru, mis hea pärast peaks mingi ex-pennu mingi 120m EEK väärt olema.
    Aga eks sa siis osta. Btw, ei ole ma maakler, et sa teaksid.
  • ahsoo, jah. kuna meie siin ilmselt ei valda teemat, siis järsku georg selgitab meile lollidele ka, et mis ses xxl.ee-s nii head on, et teda ostma peaks? peale selle, et ta tõuseb? võibolla georg julgeb ennast identifitseerida ka, et teaks teinekordki tarka nõu küsida... et näiteks, mida siis teha kui xxl.ee oma kauaoodatud teise emissiooniga välja peaks tulema? et siis nagu nõudlust liiga palju ei ole enam?
  • Selliste kirjade pärast ma arvasingi ühe teema puhul, et julgelt panete. Praegu nutab mõni mees siin saamata jäänud kahtalasevõitu kasumit taga aga kui asi läheb saadud kahjumisse siis võib tigedus veel hullem olla.
  • On palju lihtsam elada, võttes endale teadmiseks: "saamata jäänud kasum EI OLE kahjum".

    Iga investor peaks enda jaoks juba ENNE investeerima asumist selgeks tegema, milline on soovitav kasumiprotsent (isiklikult ei julge enamikel juhtudel küll üle 15% arvestada), s.t. millise tõusu järel mahamüümisele hakata mõtlema ja ka, milline on talutav kaotus, s.t. millise languse järel positsioonid (kahjumiga) likvideerida, et suuremast kaotusest hoiduda.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon