Börsipäev 16. juuli - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

Börsipäev 16. juuli

Log in or create an account to leave a comment

  • Indeksid alustasid kergelt plussis.

    Level 3 (LVLT) paarkümmend protsenti plussis, leping Verizoniga ja Barrons'i positiivne artikkel.

    JP Morgan tõstis Amazoni (AMZN) hinnasihti $16 pealt $20-le.

    Hommikused finantssektori majandustulemused ei toonud negatiivset üllatust.
    Citigroup(C,+2%)tulemus tuli nagu oodatud.
    BAC+2.9%(tulemus oli oodatust parem

    Nokia (NOK) kohta liigub jutt, et GPRS telefoni turuletoomine lükkub ca. 1 kuu edasi.

  • ja mina m6tlesin krabada jdsu'd 11,1 peal..
    vähemriskim on muidugi krabada handi, veel vahemriskim palmi. tmta'd ei paista enam miski vist liigutavat..

    huvitav kas nazcomp laheb alla 2000?
  • Tundub selline päev kus turg uudiste vähesusel lihtsalt vajub allapoole. Sellel nädalal majandustulemusi üsna hoogsalt, seega ka ehk turg laseb veidi auru välja. 2030 peaks olema NASDAQile toetustase, selle läbimisel juba 2000 pts.

    Nokia (NOK) tegi jälle 52-nädala põhja - tehniliselt aktsia üsna ülemüüdud, fundamentaalne pilt pole siiski väga ilus.

    TMTA paistab 4 USD peale ilusasti põhja tegevat, kuid kärbitud prognoosid on ka selle ettevõtte fundamentaalse pildi üsna viletsaks teinud.
  • ostsin handi 5.5 pealt.
    nyyd on jälle huvitav seltsielu mul.
    proovin myya 5.99ga
  • NOK võtsin 17.10 pealt. Hoiaksin heameelega 1-2 nädalat.
  • ärevad hetked eksole :p
    peaks akki kah hand'ilt nok'ile yle ronima..
    a millal nokil earnings on?
  • beast, kas NOKsuga neljapäevani poleks kannatanud? Mängid positiivsete uudiste peale? Tehniliselt tundub, et põhja pole all ollagi. Võiks vabalt paari päeva jooksul veel 15 ära näha. Fundamendid kah viletsad nagu mainisid :)
  • a me v6ime alati pikaks minna eksole :p

    ma ise arvan et hand alla 5 ei kuku. palmi ja handi jaoks on hullud ajad varem olnud, ka enne oli nazcomp alla 2000 ja hand yle 5.4

    jama on selles et varsti on handi earnings.
    noksi kohta peab nats researchima, aga nagu alati olen ma seisukohal "turuliidril läheb alati paremini kui koigil teistel". ja see kas noks kukub s6ltub ainult analyytikutest: kui tapselt oskavad nad oma "prognoose" alandada et machida noksi tegelikku tulemust :))
  • GorillaG, NOK tehnlisele ülemüüdusele + eeldusele heade tulemuste suhtes mängin. Aktsiaturul ei garanteerita midagi, kõik tegelikult tõenäosus. Ja antud juhul on tõenäosus tõusule tunduvalt suurem.

    Pealegi jätsin mänguruumi - 16.5 kandist võiks juurde võtta. Ootan siis üle 20 USD hinda 2 nädala jooksul.
  • ai ma kärssasin oma handiga..
    aiai
  • huvitav kuidas eilset VisorPhone'i hinnakärbet 249lt 49le taalale saakski väga teisiti käsitleda kui et ei müü vist just liiga hästi see toode...
  • :-)

    Handspring's fourth-quarter results are going to be sadder than Mother's Day at Bambi's house.

    thestreet.com teab rääkida...
  • visorphone hinnakarbe oli
    a)lao tyhjendamine ala palm
    b)uue mudeli turuletoomise eelne stuff
    c)mulle .4 m6mmi miinuse tegemine

    panin salesi 5.26 peale.
    kui sellega ei myy, lähen pikaks.
    v6i myyn täna 6htul 5.06
    ja saadud rahaga jooma :)

    see diil teeb mu plussid nulli,
    alustame nagu puhtalt lehelt eksole :)
  • to riq
    >>>>ja mina m6tlesin krabada jdsu'd 11,1 peal..
    vähemriskim on muidugi krabada handi, veel vahemriskim palmi.

    Investeerimine polegi nii lihtne jah, eriti kui tahad tegeleda DayTradimisega ja põhjade äraarvamisega, ning kui ei oska ka eriti :(
  • ei ole jah!
    läksin ylbeks:(
    aga ma pole ikka veel myynud,
    5.1 tuleb täna ärakyll.

    ja tegelt ma motlen kas yldse enne kasumiaruannet myyn.. palju kiftim on saada suurem loss eksole :) siis on millest lastelastele rääkida (noh kui raha pole peab pereelule keskenduma)

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon