xxl - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

xxl

Log in or create an account to leave a comment

  • xxl kukkus, kuid sisemine tunne ytleb et homme, ülehomme +20 kuni isegi +40 tagasi tuleb, mis arvate?
  • Need protsendid on väga suhtelised, kuna ainuüksi spread on 15% ringis. Ma loodan, et XXL kukub oma õige väärtuse, see on nulli lähedusse. Kui näiteks hind oleks 1.00/1.15, siis võiks hakata turgu tegema. Ka turutegemisel peab hoolikalt jälgima, et stokki ei jääks liiga palju kätte. Minu arvamuse kohaselt võib XXL endiselt pankroti minna, sama arvamus oli ka siis, kui ta maksis 60 krooni ringis. Omakapital on juba ammu miinuses, eks näeb, kaua vastu peab ja kas omanikel jätkub üksmeelt ettevõtet vee peal hoida.
  • sellistest numbritest mis neil bilansis ja kasumiaruandes võib järeldada vaid ühte et tuleb kõvasti raha veel sisse omanikel panna et oamkapital positiivseks saada, samas kui olemasolev tegevus mingit erilist tulu ei genereeri ei näe ma raha sissepanemises mingit mõtet.

    Kui leitakse mingi tegevusssuund mida oleks kasulik edasi toimetada oleks mõtekam teha hoopis uus ettevõte, mitte maksta vana XXL-i kunagist megakahjumit kinni
  • XXL taga võivad ka väga palju mängida emotsioonid. Eesotsas mees, kes on suutnud kõik firmad, kuhu on käe külge pannud kasumisse viia...
  • kasumisse küll aga selleks on vaja kiiresti omakapital positiivseks teha, kuna vastavalt kehtivatele seadustele ei tohi äriühing negatiivse omakapitaliga üldse olla
  • tegelikult ma ültse ei imesta kui ta homme hoopis 50% kukub aga samas jään ma oma esialgse arvamuse juurde :)
  • momendil: 11:05 xxl +39.62%
    jup seda ma arvasingi :)
  • Sisemine tunne ytleb nüüd et KLM päeva lõpuks +2% kuni +7%
    näib kuidas sellega läheb
  • Ausalt öeldes on selline hinnatõus olematu. Üks tehing XXL 150 @ 3.70 . No mis tõus see on? Kui tehakse järgmisena müügitehing, siis ollakse nullis. Lihtsalt kohutavalt suur spread ja olematu kauplemine.

    KLM on muidugi parem variant. Kuid kas hind tõuseb 5% või ei, see polegi nii oluline ebalikviidsete aktsiate puhul. Pigem tasuks jälgida noteeringute muutumist.
  • Kas sind tõesti huvitab, kui palju muutub aktsiahind aktsiatel, mille käive on alla 1000EEK???

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon