Börsipäev 3.detsember 2001 - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

Börsipäev 3.detsember 2001

Log in or create an account to leave a comment

  • NIKKEI 10371 -3.06
    EUR/USD 0.894 (eile 0.888)
    Kuld 275.4 (274.4)
    Nafta 19.34 (18.54)

    Välja pakkuda on 3 põhjust, miks aktsiaturud võiks kukkuda:
    -Enroni saaga
    -Argentiina finantskriis(deposiidid on külmutatud)
    -Terror Lähis-Idas

    Kas keegi võiks öelda põhjuseid, mis viivad turud tõusu?

  • p6hjus mulle rohkem kahjumit teha :)
    ma nägin terve öö (6:15..09:49) unes kuidas enroni pankrot meid k6iki sygavalt puudutas..
    on aeg vist tegutseda..

    huvitav kas euro t6useb kuna 1 jaanuar läheneb?
    enne aastavahetust läheb kindlasti eur/usd 1ni välja - sularaha tuleb!

    keegi lihtsalt ei kuula midagi.
    mis te arvate kui yht olulisemat näitajat v6ltsiti? sis peab asjad ikka hullud olema!
    kas mitte enamus statistikat pole hetkel v6ltsitud?
  • Eesti turg liigub üllatuslikult vastuvoolu. Saksa DAXX indeks on üle 2% miinuses, samuti on miinuses Nasdaq`i futuurid. Tallinn on samas nullis, kuid väikese käibe ja tehingute juures. On äkki midagi positiivset tulemas?
  • Aa, mina arvan, et kui ameeriklased oma bin ladeni terves tükis kätte saavad ja NY keskväljakul avaliku hukkamise korraldavad, siis aktsiahinnad kohe vuhinal kerkivad.

    Kuulge, aga kas Te tõesti näete unes futuure ja optsioone?
  • kinks, sa oled huvitav. rindu ma siiski ei näe. väga hea äriidee oleks unenägudest film teha, eriti psyco filmi saaks. muideks, asjasse yldse mittepuutuvalt soovitaks minna kindlasti vaatama filmi memento

    vaatan cnni ja spämmin aynti. ja mis ma näen: nyyd kui enron pankrotti läks räägib yha enam anaalyste sellest et recovery ei olegi ehk lähedal. vesi minu veskile.

    finantssektoril läheb yha hullemalt, investorid hakkavad kartma et selliseid äkkpankrotte tuleb yha rohkem. v6tavad raha välja riskivabavvvvvvvv
  • Sry kahekordse posti pärast, ma lappisin läpakat ja nyyd on klahvid vales kohas :)

    finantssektoril läheb yha hullemalt, investorid hakkavad kartma et selliseid äkkpankrotte tuleb yha rohkem. v6tavad raha välja riskivabamasse bondidesse.. riigi omadesse? selle k6rval tundub t6esti vene/eesti turud mis hypest puutumata jäid ysna turvalised.. semicon sector kukkus enne kui j6udisn oma m6nusad optsioonid teha. airlines sector pole ikka kosunud 11sept tragöödiast..

    tagantjärele tekivad jälle conspiracy theory ideed, sest skt'd v6ltsiti, s6da tehti kuna majanduses läheb kehvasti (kas keegi mäletab mis olukord oli lahes6ja eel/ajal/järel?) s6da on jälle platsis.. eksole sama korratud jutt aga miks me kordam eja usas ei taheta seda kuulda?

    täna tulevad statistikad.
    miskell nad tulevad?
  • 15:30 Personal Income Oct 0.1%(konsensus) 0.0% (viimane)

    15:30 Personal Spending Oct 1.9% -1.8%

    17:00 NAPM Index Nov 41.9 39.8

    17:00 Construction Spending Oct -0.5% -0.4%
  • NAPM?

    Reedene nõrk Chigago PMI aitab suht hästi tänast disasterit ennustada
  • nonii.
    0% intressid maksavad nyyd kätte:

    thestreet: Ford Motor (F:NYSE - news - commentary - research - analysis) was losing ground following reports that the automaker will issue a profit warning this week, lowering its fourth-quarter outlook.

  • kinks, mina näen küll unes aktsiahindu. mitte alati, kuid üsna sageli.
  • a m6tle kui hea kui öösel aju töötab miski hea idee välja ja omikul kaine peaga tajud seda!
    ma näiteks nägin korduvalt unes et qqq on 36 taala..
  • kes kauplevad GX-i ja MCLD-ga neile hoiatuseks, et need aktsiad võivad lõpetada sarnaselt nagu xoxo
  • ja kunagi olid need veel osa qqq'st..
  • Vaatasin, et on olemas sellised asjad nagu warrantid. Kas keegi oskab lahti seletada nende olemuse? Mismoodi on seotud expiration price hetkehinnaga ja kust üldse saab vaadata infot, mille põhjal otsustada, kas warrantit tasub osta või mitte? Mis juhtub warrantiga hiljem?
  • superuserid visake mind chatist välja, et ma saaks sisse tagasi tulla, see feedreader teeb miskit pulli 8(

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon