Hea äriidee - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Hea äriidee

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Huvitav kas Linnar Priimägi hakkab nüüd Tallinna mainekujundusrahadega offshore firmasid looma, et olla õigel ajal valmis plahvatuslikult kasvavale antud teenuse nõudluse kasvule peale Onu-Edgari astmelise tulumaksuidee faktilisele realiseerimisele?
  • LHV võiks panna ühe rahaautomaadi kuhugi Järve Selveri(minu subjektiivsus) juurde selliselt,et autost saaks toiminguid teha. Sularahaautomaadid on reeglina jalakäijate jaoks. Tegemist on autojuhtide diskrimineerimisega ja viimane aeg oleks selline tegevus lõpetada.
    Kuigi pangakaartide aeg hakkab läbi saama, võib selline rahaautomaat piisavalt kliente leida,et õigustada investeeringut.Ja võibolla tulevikus ikkagi on sularaha ja me saame oma telefoni vibutades ikkagi sarnasest automaadist mingit vahetusvääringut.
  • Kõigepealt disclaimerid kohe, et kolki ei saaks:
    1) Allkirjeldet idee(d) ei ole minu originaal(id), vaid pärit eetrist. Midagi sellesuunalist on vist isegi siin foorumis kusagilt läbi käinud, kindlasti on mitmed standupkoomikud midagi selles vallas kedranud, paapolo piipolo. Ideed iseenesest on 10 senti ämbritäis, ma kirjeldan rohkem seda, et eksisteerib product-market-fit.
    2) Ise ma ei suuda/oska. Olen elus mõned korrad olnud catcher rõivatööstuse startupi pitchile, isegi minu suhteliselt tühm pea on registreerinud selle, et rõivaste müük elab ja sureb varude juhtimises, mis on terve teadus.
    3) Kuigi allpool võib leida looritatud kriitikat inimeste suunas, kes valivad rõivaid kaubamärgi järgi, siis - Püha Domenico Dolce nimel - ma isegi pole päris patust puhas. Jalatsite osas olen üsna rangelt kaubamärgitruu, mistõttu vabandan kõigi ees juba ette. Kivid, klaasist majad, pimmeli-pommeli.
    4) Kuna mu viimasest riidepoe külastusest (sai ostetud mitu paari teksapükse) möödub varsti juba 7 aastat, siis -JAH, TEGU ON SILMAKIRJALIKU JA EGOISTLIKU TAGAMÕTTEGA, kuna mul on vaja lähema paari aasta jooksul jälle riidepoodi minna. MIS SIIS!? OMA NAHK! ISE OLED KA!

    Tehke palun keegi pood, koodnimetusega Riided. Võib olla ka Riided (Meestele), ma pole pädev kommenteerima naiste valikuid ja mõtlemist. Valik võiks olla umbes 10 (või 20 või äärmisel juhul 30) artklit. Mustad teksad. Sinised teksad. Must T-särk. Vbla mingi ühevärviline casual olemisega triiksärk. Vbla, et geid ka end koduselt tunneks, võib mõnda üksikut värvi peale musta veel pakkuda, aga mitte liiale minna. Inclusivity!
    KÕIK SUURUSED alates Tom Cruise'st kuni Sergei Babenkoni.
    KÕIKIDEL TOODETEL on unikaalne kood või marker või tunnus või silt või lipuke või MISIGANES, et kui ma üks kord elus olen neid proovinud ja need on sobinud, siis ma saaks elu lõpuni neid tellida. Et inimene ei peaks iga 10 aasta järel seda piinarikast teed kaubanduskeskusesse ette võtma.
    Mõistuse piires on mul hinnast savi. Ma niikuinii ei tea, kas püksid peavad maksma €15 või €75 €200 või veel midagi hoopis muud. Peab tunnetuslikult olema good value for money. Foreverpantside eest võin maksta palju, kui on meh, siis palju maksta ei taha. Aga value peab paigas olema. NB Value ei ole see, et Bernard Arnault on sind mingit muinasjuttu uskuma pannud. Mulle meeldib, kui mu muinasjutud on mu riietest eraldi.

    Aitäh!
  • Kle Heki, kas suvel käid musta värvi riietega või hoopis paljalt?
  • Ma ei tea, kõik minu eriotstarbelised riided (suveriided, orbudelt pulgakommide varastamise riided, lumelauariided) tekivad samal moel nagu Ramzan Kadõrovi raha: Kust tuleb, ei tea. Ilmselt Allah annab. Antud juhul on fookus pigem nendel riietel, mis on kasutusel Alexander Graham Belli nimelise kõvera (tüüp sai haledalt Gaussi, btw) tüsedamas osas esindatud olukordades.
  • Tänapäeval väga lihtne - telli epoest eri suuruses pükse, eri mudeleid, kodus proovid ja ülejäänud saadad tagasi. Ma pole üle 5a poes käinud riideid otsimas/ostmas. Vanasti oli see tõesti tüütum, kooserdada mööda poode ja kuskil riietekabiinis higistada... Õudne mõeldagi...
  • Veel tasuta ideid, ikka sealt kümnesendisest pangest.
    Tehke keegi palun Rootsi Kuningriigi pealinna mõni lätlaste Lido taoline asutus.
    Kust saaks kiiresti ja taskukohaselt maitsvat sööki. Võib ka rohkem ja mujale linnadesse teha kui asi ennast õigustab.
    Muidugi rootslaste lõunasöögieelistuste murdmine (võileib (st võisai) , burger, kebab vms) võib keeruliseks osutuda.
  • "Heki Fond"
    Tehke palun keegi pood, koodnimetusega Riided!

    Teksapükste ja jopede osas saan soomlaste poodi soovitada https://www.varusteleka.com
    Mugavad lõiked, funktsionaalsed taskud, informatiivsed reklaamid.
  • "Lord Bogdanoff"
    "Heki Fond"
    Tehke palun keegi pood, koodnimetusega Riided!

    Teksapükste ja jopede osas saan soomlaste poodi soovitada https://www.varusteleka.com
    Mugavad lõiked, funktsionaalsed taskud, informatiivsed reklaamid.


    Not bad.
  • "peeter82"
    Veel tasuta ideid, ikka sealt kümnesendisest pangest.
    Tehke keegi palun Rootsi Kuningriigi pealinna mõni lätlaste Lido taoline asutus.
    Kust saaks kiiresti ja taskukohaselt maitsvat sööki. Võib ka rohkem ja mujale linnadesse teha kui asi ennast õigustab.
    Muidugi rootslaste lõunasöögieelistuste murdmine (võileib (st võisai) , burger, kebab vms) võib keeruliseks osutuda.

    Kui sa guugeldad 'best lunch in Stockholm' viskab kõiksugu nõuande saitide nimekirju lõunakohtadest. Mis neil viga on, tunduvad paremad kui Lido lambiall kivistunud stuff. Näit.
    tripadvisor.com/Restaurants-g189852-zfp30-Stockholm.html
    https://restaurantguru.com/lunch-Stockholm-m9622
  • "peeter82"
    Veel tasuta ideid, ikka sealt kümnesendisest pangest.
    Tehke keegi palun Rootsi Kuningriigi pealinna mõni lätlaste Lido taoline asutus.
    Kust saaks kiiresti ja taskukohaselt maitsvat sööki. Võib ka rohkem ja mujale linnadesse teha kui asi ennast õigustab.
    Muidugi rootslaste lõunasöögieelistuste murdmine (võileib (st võisai) , burger, kebab vms) võib keeruliseks osutuda.


    Stockholmis on igas teises büroohoones korralik lõunasöögi restoran. Enamasti buffee. Maksab 100-130sek. Hea küll, päris nii suurt valikut ei ole nagu Lidos, aga 3-4 erineva koduse toidu vahel saab ikka enamasti valida küll.
  • Ülikondadega on koguaeg mingi sama jama, lähed poodi jälle uut ostma siis tuleb välja, et mood on muutunud ja nüüd pead mingeid liibuvaid püksasid kandma. või triibu asemel on keegi arvanud, et nüüd olgu ruut ja homme on täppidega. Kamoon, mehed riietuvad ühtemoodi selles ei ole midagi keerulist. Rimis on aastakümneidtäpselt ühed samad tooted koguaeg letil. Mis kurat nendel rätseppadel viga on, et koguaeg peab mingit kuradima uut asja kokku nõeluma.
  • Käibed kukuks kolinal, kui sama asi pidevalt moes oleks. See on moetöösturite vandenõu - roteerida moodi ca 20 aastase tsükliga, et pidevalt oleks garderoob vananenud ja vajadus jälle ostma minna. Mis aastal ilmus esimene moeajakiri?
  • "Tin"

    üks variant: tühja sellest moest, ole selline nagu tahad, elu lõpuni

  • "misti"
    "Tin"

    üks variant: tühja sellest moest, ole selline nagu tahad, elu lõpuni

    Tsitaat on hea, aga variant on kehv.
    Kui ise õmmelda ei oska, siis pead ikka leppima sellega, mida pakutakse, taha pealegi olla selline nagu tahad.
    Päeva lõpuks oled ikka selline, nagu moemaja (ning tema tuules jaekaubandus) tahab.
  • "misti"
    "Tin"

    üks variant: tühja sellest moest, ole selline nagu tahad, elu lõpuni


  • "Tin"
    Ülikondadega on koguaeg mingi sama jama, lähed poodi jälle uut ostma siis tuleb välja, et mood on muutunud ja nüüd pead mingeid liibuvaid püksasid kandma. või triibu asemel on keegi arvanud, et nüüd olgu ruut ja homme on täppidega. Kamoon, mehed riietuvad ühtemoodi selles ei ole midagi keerulist. Rimis on aastakümneidtäpselt ühed samad tooted koguaeg letil. Mis kurat nendel rätseppadel viga on, et koguaeg peab mingit kuradima uut asja kokku nõeluma.


    Ja autodega on ka sama jama!

    Tehti turvaline, hea auto kunagi.
    Ei idane, ei mädane. Mürsukindel.

    Aga mis kurat neil inseneridel viga on, et koguaeg peab mingit kuradima uut asja kokku keevitama?!



    Lahtiütlus: pole kunagi sellist omanud ega tea temast suurt midagi. Kujutan ette, et ta kaalub sama palju kui H1 ja võtab kütust ilmselt 2x rohkem kui H1 aga lihtsalt see oli esimene asi, mis Tini posti lugedes meelde tuli :-)
  • Siin noortele hakkajatele hea äriidee. WePour vms. Ilmselt on hea turg Saharas jne.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon