Diplomit88 retsensioon - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

Diplomit88 retsensioon

Log in or create an account to leave a comment

  • Tere!

    Kas kellegil oleks mahti tegeleda diplomit88 (teemal 'V22rtp2berid ja seadusandlus') retsentsiooniga? Saaks hulganisti kokkuleppelisi credit'eid p2rast:)

    Kui jah, siis mail to: margusu@hot.ee

    Ette t2nades,

    Margus
  • kes üldse võib teha retsensiooni, see peaks olema kuidagi ju reguleeritud ometi?
    ja mis tähendab kokkuleppelisi crediteid?
    ja mis tähendab pärast?

    ega väärtpaberijuriste palju eestis polegi
  • Retsensiooni võib kirjutada sinust kraadi võrra kõrgema haridusega. Ehk, kui sina kaitsed diplomitööd, siis peab rentsensent olema bakalaureuse või kõrgema haridusega. Minul oli igatahes doktor.
  • olen retsenseerinud ja juhendanud igasugu töid. lugu suhteliselt lihtne nagu Aimar seletas. TTÜs on retsensiooni kirjutamiseks koguni oma vorm.
    Aga mis kooli töö sul on? Ja mis kraadi taotled? ei usu, et kaitsed "diplomit", tõenäoliselt ikka bakat või magistrit. Ja minu teada hakkavad kaitsimised juba läbi saama...
  • Retsensiooni v6iks teha isik, kel on sel alal suurem praktiline kogemus, ei pea tingimata olema kraad... creditid t2hendavad soodustusi minu poes v6i mistahes muud abi...
    Kool on Tallinna Majanduskool ning tegemist ONGI diplomi6ppega. Kaitsmine on 19.06, niiet kui keegi aidata saaks, oleks v2ga hea.

    mail: margus@hot.ee

    Ette t2nades,

    Margus

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon